IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обръщение към Инвестиционните посредници относно подписката на "Трейс Груп Холд" АД от СОМОНИ


    http://www.somonifb.com/index.php?Mo...tem&nNewsId=34

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA
      ...Лудост, лудост...
      Лудост, Я!!!

      п.с - :-D :-D :-D

      Коментар


      • верно не ме кефи Трейса - имам си Мостчета и Пътища, но наистина се оливате

        То бива психоза, бива...ама чак толкова

        Себулба, ако някой е пуснал поръчка за 22млн, то друг със сигурност му е поискал гаранции, че може да ги плати!

        Хайде, оставете хората сами да си вземат решение!

        А уж, всички сме искали нови компании да се листват))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA
          Цирка е пълен, чух (неофициално!) за ФЛ (има някакви възможности - факт), и е пуснал две поръчки за по 22 милиона - от свое име и от името на майка си (!) с пълномощно. Женицата по мои сметки е над 70г. и хабер си няма (само си представете да и сервират, че дължи 22 милиона :-) ) Ако е така, то лудоста е пълна... Мисля, че презаписването ще бъде малко над 200 пъти и поръчки под 25к просто ще бъдат декласирани...
          Лудост, лудост...


          И нали знаете, всеки сам си решава...
          Грешка, могат да и искат максимум 11 милиона, нали сина и също учавствува....

          Коментар


          • Цирка е пълен, чух (неофициално!) за ФЛ (има някакви възможности - факт), и е пуснал две поръчки за по 22 милиона - от свое име и от името на майка си (!) с пълномощно. Женицата по мои сметки е над 70г. и хабер си няма (само си представете да и сервират, че дължи 22 милиона :-) ) Ако е така, то лудоста е пълна... Мисля, че презаписването ще бъде малко над 200 пъти и поръчки под 25к просто ще бъдат декласирани...
            Лудост, лудост...


            И нали знаете, всеки сам си решава...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Radoslav
              Питах ИП и ми казаха че се попълва за поръчки над 100 000. Изискване по закон.
              Или нещо не си разбрал, или не си задал точният въпрос, или си попаднал на некомпетентен служител!

              п.с - ..или пиши кой ти е ИП да бягам при него. :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chernech

                Боби, не съм сигурен дали данъчните имат право на тази информация .. никъде официално не е споменато че може да се използва въпросната информация за данъчни цели .. освен ако не се набъркаш в някви л...на де ..
                АФР работи съвместно с Агенцията по приходите.

                ...ама, май излишно задълбахте ...в една теория на вероятностите)
                Финансовото разузнаване не почва току-така разследвания)

                Коментар


                • е, ако си платош данъците върху този един милион до края на април следващата година, то данъчните няма да те подгонят.
                  засега ще те погнат само законите за пране на пари и пари с неясен произход

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bobi75
                    За Трейса си говорихме тука с един приятел и стигнаме до следния извод.
                    Имате например портфейл от 50 000 и искате да вземете Трей. Ама да вземете наистина, а не трохи. Затова правите поръчка да кажем за 500 000 или милион, ако ви държи дупарата.

                    Да, ама за поръчки над 30 000 по закон ИП-то не само ви снема самоличността, но попълвате и декларация за произход на парите.

                    Можете да поизлъжете (щото тез пари ги нямате) и да кажете, че са от търговия на БФБ, мама, тате, заложен апартамент и т.н.

                    Да, ама като попълните таз декларация, реално попълвате декларация, че сте се сдобили по някакъв начин с 500 000. Да ама тези 500 000, за които сте декларирали, че ги имате, всъщност са незаконни, защото не можете да докажете законния им произход, тъй като ги няма.

                    Освен да ви пожелая успех и да не подгонят данъчните много от вас
                    Боби, не съм сигурен дали данъчните имат право на тази информация .. никъде официално не е споменато че може да се използва въпросната информация за данъчни цели .. освен ако не се набъркаш в някви л...на де ..

                    Коментар


                    • Питах ИП и ми казаха че се попълва за поръчки над 100 000. Изискване по закон.

                      Коментар


                      • Мислиш ли че ИП ще те покрие при такава ситуация?Нагазят ли те институциите,приятелите и познатите свършват.Никой не влиза на сила в такъв конфликт.А като гледам,държавата има остра нужда от пари.

                        Коментар


                        • Sorry za latinicata.

                          Boby e prav, no ima edna osobenost popalva se deklaracia ako sumata KOIATO SI USPIAL da zapishesh nadhvarlia 30 000

                          Коментар


                          • Боби, защо не пишеш просто 500 000 лева, източник заем. Така или иначе няма да платиш 500 000, а евентуално 50 000. Останалите все едно, че си ги взел на заем и си ги върнал след търга. Пък 50 000 ти си ги имаш (или трябва да ги намериш като мине търга).

                            Като се замисли човек тези 500 000 де факто, са един вид заем (или по-скоро нещо като марджин сделка) от твоя инвестиционен посредник, който ти позволява да дадеш поръчка за пари, които всъщност нямаш.

                            Коментар


                            • МАЛИИИИИИИИИИИИ
                              ако BOBI75 е прав тия данъчните ще ни скъсат
                              ами то не са само те ами те и АФР сигурно трябва да проверяват
                              аз лично мисля да си спестя тези ядове
                              мъка

                              Първоначално изпратено от Bobi75
                              За Трейса си говорихме тука с един приятел и стигнаме до следния извод.
                              Имате например портфейл от 50 000 и искате да вземете Трей. Ама да вземете наистина, а не трохи. Затова правите поръчка да кажем за 500 000 или милион, ако ви държи дупарата.

                              Да, ама за поръчки над 30 000 по закон ИП-то не само ви снема самоличността, но попълвате и декларация за произход на парите.

                              Можете да поизлъжете (щото тез пари ги нямате) и да кажете, че са от търговия на БФБ, мама, тате, заложен апартамент и т.н.

                              Да, ама като попълните таз декларация, реално попълвате декларация, че сте се сдобили по някакъв начин с 500 000. Да ама тези 500 000, за които сте декларирали, че ги имате, всъщност са незаконни, защото не можете да докажете законния им произход, тъй като ги няма.

                              Освен да ви пожелая успех и да не подгонят данъчните много от вас

                              Коментар


                              • 29, понеделник

                                Коментар

                                Working...
                                X