IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей колеги Честита Ви Коледа, разбрахте ли нещо за магистрала Тракия?

    Коментар


    • Ха, мостовете ка се напинат, може и да ни бият днеска.

      Коментар


      • Колега а какво пречи да влезнем и да излезнем с печалба или загуба...Всеки е господар на парите си!!!!!!!!!Лично на мен нищо не ми пречи да си рискувам парите си,всички знаем ,че купуваме надежди....Тук просто няма начин да ядеш риба и да не се намокриш,при тази корекция съм почти удавен ,но не се отказвам....

        Коментар


        • ето и един нов договор за 14,774 млн.лв с дъщерна фирма на трейс е вече факт))))

          Коментар


          • [quote="dalcom"]Не бе магистрала Тракия нема да я строи Трейс, ше я строят филипинците и виетнамците със техни бази и техен асфалт и техни машини и с фирмата им Виетнам Юнайтед Икорпорейтид..

            Даже 200 лева е много за таа акция, викам направо да я делистват от борсата и да закриват дружеството.[/quote)




            Колега защо си мислиш така бе?

            Коментар


            • Не бе магистрала Тракия нема да я строи Трейс, ше я строят филипинците и виетнамците със техни бази и техен асфалт и техни машини и с фирмата им Виетнам Юнайтед Икорпорейтид..

              Даже 200 лева е много за таа акция, викам направо да я делистват от борсата и да закриват дружеството.

              Коментар


              • Последни промени за магистрала „Тракия“, няма да има държавна помощ
                От: Мая Цветкова
                maia@investor.bg
                20.12.2007 13:18


                Министерски съвет (МС) реши на днешното си заседание да упълномощи министъра на регионалното развитие и благоустройството да подпише споразумение към концесионния договор за строежа на автомагастирала Тракия. С влизането в сила на това споразумение ще се счита за окончателно сключено споразумението за концесията.

                Първото допълнително споразумение с ръководството на българо-португалския консорциум Автомагистрали Тракия беше подписано от министър Асен Гагаузов в края на април тази година.

                С настоящото второ допълнително споразумение, което предстои да бъде подписано много скоро, ще се изпълни препоръката на Евростат за разпределение на рисковете между страните по договора и ще се осигури по-голяма правна сигурност на държавата.

                Освен това с вече подписаното първо допълнително споразумение концесионерът се ангажира да поеме изцяло строителния риск за изграждането и ремонта на обекта със съответното качество, срокове и безопасност.

                Концесионерът поема ангажимента по гаранциите за поддръжка на изградените съоръжения съобразно посочените стандарти за обектите.

                Първоначално договорената цена за строителство и рехабилитация на републиканския път Калотина – Софийски околовръстен път - Оризово – Стара Загора - Ямбол – Карнобат - Бургас остава непроменена.

                От договора изцяло отпадат клаузите, предвиждащи държавна гаранция под каквато и да е форма.

                Догодина би трябвало да започне строителството на трите участъка в отсечката на магистралата от Стара Загора до Карнобат, възможно е и в рамките на същата година концесионерът да възложи изпълнението и на Северната дъга на Околовръстния път и на София – Калотина.


                Poznaite koi e nai weroqtniq podizpylnitel ot BG strana

                Kupuwaite Kupuwaite che sega e momenta

                Lichno moe mnenie, Ne e preporyka

                Коментар


                • UUUUUUUUUUUUUP- HA0HA

                  Коментар


                  • GOLEMITE POSREDNICI P[ULNJAT LI PULNJAT- HA-HA

                    Коментар


                    • 2889 broiki

                      Коментар


                      • Dalcom,знам 4е си оптимист за ТРАСЕ! Кой от нас не е? Но 2,2 милиарда капитализация(при 1000лв. за акция) са много за 2008г! Аз поне бих реализирал продажби при 500-600лв за акция! Виждам хора тук,които о4акват 50000лв. за акция,а сьщо и такива,които биха я дьржали до 2011! Много са дале4е от истината!2008 ще е трудна за инвестиралите в акции! 4ерни облаци са се сьбрали над бьлгарската икономика и само с молитви и желание за по-висока доходност няма да се прьснат! Тук оба4е всеки има своя истина и ще се радвам и ти(dalcom) да споделиш твоята!

                        Коментар


                        • Ламя дай цифри и модели малко да ме убедиш кое е утопия и кое не.
                          Ако може повечко факти и по малко думи.

                          Коментар


                          • Вси4ки котировки над 350лв. за ТРАСЕ са добри за продажба! Но 1000 лв. е утопия(няма да я видим през2008)! Пен4о,нищо страшно не е станало-не си профукал парите! Дано кредита е левов-обрьщаи ги в долари и 4акаи-ще се избиеш! БФБ- тази баница не е за теб! Не се занимаваи пове4е с акции! Успех

                            Коментар


                            • Pen4о, прежали таксата за предсрочно погасяване и върни кредита.
                              Гледай си бизнеса, за 1 месец ще си избиеш таксата.

                              Виртуалните милионери нека си пишат за промоции на БФБ, те само това знаят от 2 месеца насам. Само че кеша свършил... Абе като са толкова добри, що ли са без кеш за промоциите?
                              ФОРЕКС ФОРУМ - forex системи, forex брокери, forex коментари, forex, forex, forex

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от potrebitel4e
                                PEN4O, ти си измислен герой...
                                АБЕ защо се за мен и моя кредит говорите а не за голямата измама със заявките.
                                грешката ми е че не разбрах, че тук едва ли ще намеря съмишленици МАй повечето тук са се уредили на 1/100-200!
                                и защо да ме измисля някой, едва ли дребните можем да повлияем на пазара! иска ви се да ни няма но аз си имам ЕГН, БУЛСТАТ....
                                И не "плача" а се възмущавам!
                                да бе честна играта но не е - условията не бяха еднакви за всички! не бих имал нищо против който е депозирал 20 пъти по-голяма сума да получи 20 пъти повече акции но не и ако е депозирал колкото мен![/b]
                                А колко са като мен не зная, къде може да се види? Казаха колко са записали цялата емисия, и са прецакали тези като мен, които са получили до 10 акции (зная за хора получили по 1-2),интересно е и колко изобщо не са получили и една акция? не всеки може да извади 32-33000лв.
                                А наистина аз не съм играч, и не съм ви "колега", но по СЪВЕТ НА ПОЗНАТ оскоро си имах скромен потрфейл от IPO-ta - ЗАПОЧНАХ С хима, (признавам продадох го много рано - за мен 50-60% бе голяма печалба от бизнеса си не мога толкова за такъв срок), с монбат не бързах и спечелих, с ФИБ НЕ !) и покрай това се позапознах с БФБ. Мислвх с Трейс да си докарам нещо повече, та да си разширя бизнеса!
                                На добронамерените Благодаря за идеите но май най-добре е да оставя акциите на вас!
                                АМА ТО И ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ДОКОГА ЩЕ ПАДАТ!

                                Коментар

                                Working...
                                X