IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кърджалийски Окръжен Съд е вписал в регистъра за търговските дружества Трейс Кърджали АД, съобщи БФБ-София.


    Уставният капитал на Трейс Кърджали е 50 000 лв., който е внесен изцяло и е разпределен в 50 000 броя поименни акции с номинал 1 лев всяка.


    Трейс груп холд АД-Стара Загора е записало 45 000 броя поименни акции от капитала на кърджалийското дружество.


    Предметът на дейност на Трейс Кърджали е строителство, текущ ремонт и поддържане на автомагистрали, пътища, улици, градски и общински комуникации и инфраструктурите около тях, поддържане на пътища, пътни принадлежности и съоръжения, проектантско-инженерингова и търговска дейност в страната и в чужбина, всички видове услуги със строителна и друга техника, товари и всякакви други дейности, незабранени със закон.


    Дружеството е с едностепенна система на управление, а именно със Съвет на директорите, който е с мандат от три години, в състав от трима членове: Николай Ганчев Михайлов - председател; Цветан Иванов Цонев и Мирослав Калчев Манолов. Срокът на дружеството е неопределен.


    Съдът е вписал и упълномощаването на Динка Пеева Костова за прокурист на Трейс Кърджали. Дружеството се управлява и представлява от прокуриста, съобразно правата, които му дава чл.22, ал.1 от ТЗ, като след подписа си прибавя към името на фирмата своето име и добавка, която сочи прокурата.


    Днес книжата на Трейс Груп Холд се повишиха с 0,65% до 269,88 лв. при прехвърлени 1 176 лота.


    Треисиянството продължава колеги

    Коментар


    • Как я карате милионери-туристи ?

      Коментар


      • Re: рр

        Първоначално изпратено от alex_gt
        кво става колеги HDPAT яко нагоре а ние????
        Обърни си монитора и ще видиш колко е "нагоре".

        Коментар


        • Оказва се, че виновник за бедстващите над 600 коли и автобуси, блокирани на петолъчката до Сливен е Трейс !

          Нали събраха пари, нали купувахте машини ! Да нямат машини да изчистят снега и да оставят хората на студа - как може такова нещо ?

          Новинката е тук http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=443893.

          Коментар


          • 101 са много печени, дават ни още промоциики

            Коментар


            • Абе часовника нещо не е наред,мисля че е напред доста....

              Коментар


              • рр

                кво става колеги HDPAT яко нагоре а ние????

                Коментар


                • http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=410865

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът
                    ...И аз ще дебна едно публично предлагане тая година, ама не казвам кое... ;-)
                    Чайкафарма
                    София комерс кредит груп

                    Коментар


                    • Фордов - въпрос на гледна точка - според мен пък Трейсът е баси чекиджийското дружество.
                      И аз ще дебна едно публично предлагане тая година, ама не казвам кое... ;-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Звездите ми говорят, че тук тази година ще е забавно ... Нещо като Оргахим миналата година, ... или ... но да не прекалявам

                        Не е препоръка. Просто гледах последните две серии на Хари Потър. Явно ми се отразява

                        Коментар


                        • Да ни е честита новата година! С пожелания за много успехи, както финансови така и в личен план.

                          Коментар


                          • Спокойно Имп. , тука сме обречени да спечелим Ти трябваше да участваш, такава емоция няма никъде

                            Коментар


                            • И преди съм ви казвал, банда, не се облягайте много на дружество, което разчита на един-единствен клиент !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Честита Нова Година Трейсианци!
                                На хаирлия да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X