IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вече виждам как другия петък всеки от нас ще размахва гордо по 1 акция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от breakpoints
      Не губете кураж, идва следващият тираж!

      Не е препоръка!
      Примерно, Херти...Таман може да си наеме човек Димитър Пенев за консултант - той тогава ще е безработен, а и има опит в бизнеса с капачките!

      Коментар


      • Не губете кураж, идва следващият тираж!

        Не е препоръка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Radoslav
          Май доста ще заявят пълната емисия ;-);-);-);-)

          Заглавия от форума на 29.10.2007: ;-)
          "Продавам спешно ХХХХ акции на Трейс по емисионна стойност"
          "Имам 10 000 акции на Трейс в повече ако някой иска"

          не се знае, може и по номинална стойност да ги продават ;-)
          хихихи, това се колебаех от известно време дали да го напиша, ама си викам - зарежи ще го възприемат като възможност. Пичове, надцените ли презаписването ще гледаме мили родни картинки и ще има бая промоции.

          А от тоя форум вече сериозно започвам да си събирам за рубриката "Топ идиот"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от deneb
            някой прочел ли е условията за записване при инвестиционните посредници обьяени на станицата на сомони


            презаписването може да бъде и 4 цифрена сума
            хахаха
            полудяхте ей

            Би ли ни светнал какво точно пише в "условията за записване при инвестиционните посредници обьяени на станицата на сомони"??? Че аз не видях там да пише това, което си написал.

            Коментар


            • някой прочел ли е условията за записване при инвестиционните посредници обьяени на станицата на сомони


              презаписването може да бъде и 4 цифрена сума

              Коментар


              • Май доста ще заявят пълната емисия ;-);-);-);-)

                Заглавия от форума на 29.10.2007: ;-)
                "Продавам спешно ХХХХ акции на Трейс по емисионна стойност"
                "Имам 10 000 акции на Трейс в повече ако някой иска"

                не се знае, може и по номинална стойност да ги продават ;-)

                Коментар


                • Това, което си цитирал не са мои думи... Поправи се, ако обичаш...
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • [quote="Han Krum"][quote="lordged"]
                    Първоначално изпратено от Hakkinen
                    Едва ли ще ги напълниш и с 3000К

                    Ами освен да заявя пълната емисия ... и ако не ми достигне кеш да ви свиркам да делкаме
                    АХАХАХАХАХАХА
                    друго не вижвам !

                    Коментар


                    • МАСОВА ПРОФАНИЗАЦИЯ!
                      Кой ще спечели от нея?
                      Познайте.
                      От масовата приватизация знаете (и виждате) кой спечели най-много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA
                        Добре де, а някой може ли да даде смислен отговор на въпроса "Какви са санкциите ако не платиш заявеното количество, в случай ,че няма презаписване или то е по-малко от очакваното?" Щото там е разковничето на балона...
                        Какво ще стане, ако изтеглиш огромен за възможностите ти банков заем и не го върнеш? Дали няма да си вземат парите и повече заем да не видиш?
                        Абе вие за няколко акцийки повече сте способни да си рискувате цялото бъдеще на БФБ!!! Конкретните санкции може и да не се окажат най-голямата загуба (въпреки че при КФН ниски санкции няма). Дилетанти излизат и съвсем сериозно питат да пускат ли поръчки за 100 пъти обема на средствата, които имат. Ми най-много да ви приключи борсовата кариера, преди да сте направили нещо още по-навътрящо.
                        Не смятам за нужна намесата на КФН с изискване за кеш, ама ако има нужда - то ще е за да се предпазят "инвеститорите" от безумието си, а не за да се спънат презаписванията.

                        Не ви препоръчвам каквото и да било!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lordged
                          Първоначално изпратено от Hakkinen
                          След като един по-долу обяви, че щял да пусне за 50М, за какво мислене изобщо да говорим?!?!?!?
                          момчета какво да ви кажа имам едни свободни 35к и какво да запиша хммм от 900 до 3000к за да мога да си купя за тези пари така ли ...
                          Едва ли ще ги напълниш и с 3000К

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen
                            След като един по-долу обяви, че щял да пусне за 50М, за какво мислене изобщо да говорим?!?!?!?
                            момчета какво да ви кажа имам едни свободни 35к и какво да запиша хммм от 900 до 3000к за да мога да си купя за тези пари така ли ...

                            Коментар


                            • И аз на там съм тръгнал.... Да погледам големите как ще се надцакват ........ Ама те май започнаха Първо пътя после моста.... Чекаме сега да видим другите
                              Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • е, аз мислех да мина скромно и да поръчам за 5 - 10 млн))))))
                                ама много играчи се наредиха с големи обеми, та аз само ще погледам

                                Коментар

                                Working...
                                X