IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от skip
    Първоначално изпратено от SEBULBA
    ...Лудост, лудост...
    Лудост, Я!!!

    п.с - :-D :-D :-D
    :-D :-) :-D

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pluvai
      На някои тук им липсват фундаментални познания за капиталовите пазари. Ако има желаещи за реално 3 пъти презаписване на емисия (примерно) и всички разберат/решат, че ще има 100 пъти презаписване, ми къ я мислте вие тая работа, 100 пъти ли ще бъде наистина презаписването? Някои се надбягват с опашката си тука. А най-весела е идеята, че ако се знае колко поръчки са пуснати и за колко ще е полезно ЗА ВСИЧКИ. 1001 нощ.
      Ke плуваме май, то друго не ни остана
      Апропо ти в кой гьол плуваш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Han Krum
        Първоначално изпратено от koko_chip
        Проблема на тези дето не разбираме май ще се прояви когато дойдат следващите ИПОта. Че ако сме сложили всичко на Трейса включително парите на цялата рода може да изпуснем много. Аз ще сложа на Трейса една трета от всичко дето успях да посъбера.
        И как точно ще сложиш 1/3 като едва ли ще вземеш и 1/50 от заявеното...
        Събрал съм пари които след ИПОто ще върна. Имам договори за заем за всички пари. Нали се очаква мощно презаписване а парите трябва да се покажат.
        Мнението в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба на акции, права и други ценни книги

        Коментар


        • Първоначално изпратено от koko_chip
          Проблема на тези дето не разбираме май ще се прояви когато дойдат следващите ИПОта. Че ако сме сложили всичко на Трейса включително парите на цялата рода може да изпуснем много. Аз ще сложа на Трейса една трета от всичко дето успях да посъбера.
          И как точно ще сложиш 1/3 като едва ли ще вземеш и 1/50 от заявеното...

          Коментар


          • Проблема на тези дето не разбираме май ще се прояви когато дойдат следващите ИПОта. Че ако сме сложили всичко на Трейса включително парите на цялата рода може да изпуснем много. Аз ще сложа на Трейса една трета от всичко дето успях да посъбера.
            Мнението в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба на акции, права и други ценни книги

            Коментар


            • На някои тук им липсват фундаментални познания за капиталовите пазари. Ако има желаещи за реално 3 пъти презаписване на емисия (примерно) и всички разберат/решат, че ще има 100 пъти презаписване, ми къ я мислте вие тая работа, 100 пъти ли ще бъде наистина презаписването? Някои се надбягват с опашката си тука. А най-весела е идеята, че ако се знае колко поръчки са пуснати и за колко ще е полезно ЗА ВСИЧКИ. 1001 нощ.

              Коментар


              • Ей, тоя трейс без дъх ни остави, ей ами да се разходиме малко с големото куче че да не ни изненада некоя буря па и попа тука ми намила на Джиесема че днеска било Св. Иван Рилски, голем български светец,/попа има спецялно отношение/, та ни вика с големото куче да идеме на църква да си пуснеме гърлата, да дадеме едно рамо на озвучаването, та така - приятна почивка компанията за тия два дни, нема да се даваме на трейса да ни мори през почивните дни...
                баш майсторе я също имам кеш покрай корекцията, може да го пусна на IPO-то също. Нека се проветри и кеша малко , стига е седял че може да мухляса...

                Коментар


                • абе дали не разбирам можем да поспорим ама нема смисъл (не ми гледай броя на постовете)
                  а я че го играм ама с малко
                  знам че няма да ме огрее ама поне да не ме е яд че не съм се пробвал
                  *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • хаха изобщо не се докачам просто неразбираш за какво иде реч , споко, ще играеме ли на трейса

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                      ...като си мислите че няма да земете де дремахте тая седмица ...
                      Баш майсторе, незнам защо си останал с такова впечатление ще се радвам толкова повече, колкото по-малко акции ми дадат на тва IPO не се чуди на тая логика тва големото куче е трепач на IPO-тата щом той се радва така, и аз също, то е заразително колкото повече е навалицата, толкова по-голем заряд за акцията ...примерно...
                      ветре па се докачаш
                      май ти държи влага от недоразумението ни миналата седмица
                      не съм имал предвид нито теб нито когото и да било персонално
                      а за другото - нема по убаво от презаписа кога си вътре у играта
                      *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • ...като си мислите че няма да земете де дремахте тая седмица ...
                        Баш майсторе, незнам защо си останал с такова впечатление ще се радвам толкова повече, колкото по-малко акции ми дадат на тва IPO не се чуди на тая логика тва големото куче е трепач на IPO-тата щом той се радва така, и аз също, то е заразително колкото повече е навалицата, толкова по-голем заряд за акцията ...примерно...

                        Коментар


                        • всеки си има глава на раменете
                          който без Трейс не може да продава всичко, да залага къщата, жената и магарето с каруцата и напред
                          пък каквото сабя покаже
                          само вайкания да няма че се нервам лошо!
                          *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Прав си баш майстора, стратегията " контра калинка " е била почти еднакво печеливша с едно IPO и в предишни подобни случаи.

                            Коментар


                            • абе за съжаление нямам
                              ад ме е че целия форум пищят като ощипани госпожици
                              еми и аз си мисля че няма да се вредя ама кво
                              няма да свърши света я
                              да не е една акция на тая борса
                              като си мислите че няма да земете де дремахте тая седмица
                              товарите друго на примоцията и тва е
                              *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • няма едно мнение което да не се основава на слухове или догадки.
                                Баш майсторе ние сме жадни да чуеме нещо дето да не е слух и догадка имаш ли нещо конкретно предвид ?

                                Коментар

                                Working...
                                X