IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от impact Разгледай мнение
    Е, кой е комедиант

    Стадо пишман мечки, без положителни парични потоци, по навик серат....

    Софикс е най-спадналият индекс в света, а пари от това, хич не изкарахте..
    чакай да тръгне тоя измъчен индекс, тогава ще изкарат (от умрял писмо, ако получиш...)
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Е, кой е комедиант

      Стадо пишман мечки, без положителни парични потоци, по навик серат....

      Софикс е най-спадналият индекс в света, а пари от това, хич не изкарахте..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
        Тази циркова трупа наскоро изнесе подобни представления в ЦКБ и Еврохолд
        То колко му трябва на човек - влиза на около 1 лв
        Привлича внимание и увлича навалица до към едни 1.20-1.30 лв
        Където ни информира за "едни бързи 20-30%" (по цитат на Батя)
        И после следва ново включване
        Такъв е живота на БФБ спекуланта
        забравяш Елтос. Нажмулиха цената до 2,30, сега е в кереча на 1,30.
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
          ...А хонорара ти верно няма защо да го коментираме - не токова защото е непосилен колкото защото като ти гледам изявите напоследък мисля, че едва ли има с какво да бъде заслужен
          евалата за това последното. Супер точно казано, валюаторски. Щом и с космонавта се хванаха... майстори са. Еми така е, който на времето е изпуснал патката сега гледа да упатка нещо друго.
          Last edited by mechka uteshitelka; 02.10.2010, 00:11.
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
            Батя, интересно ми е как точно прецени дали напоследък съм успешен или не в инвестициите си след като за разлика от теб аз почти никога не ги коментирам нито преди, нито по време, нито след това Това твоето на езика на психологията се нарича проекция на свои чувства и резултати върху другите А хонорара ти верно няма защо да го коментираме - не токова защото е непосилен колкото защото като ти гледам изявите напоследък мисля, че едва ли има с какво да бъде заслужен
            Съсипахте си бизнеса от много тарикатлък! Цялата гилдия делите 5 бона комисионни на ден, които не стигат и за заплатите на портиерите, пък се оглеждате в парите на индивидуални, че и акъл давате.

            Не ви ли е терсене, и откога Свилоза е тема която интересува някой..., откак Бъфет и Сорос я налазиха, вероятно..

            Вместо да се чудите как да си оправите грешките...

            Коментар


            • Батя, интересно ми е как точно прецени дали напоследък съм успешен или не в инвестициите си след като за разлика от теб аз почти никога не ги коментирам нито преди, нито по време, нито след това Това твоето на езика на психологията се нарича проекция на свои чувства и резултати върху другите А хонорара ти верно няма защо да го коментираме - не токова защото е непосилен колкото защото като ти гледам изявите напоследък мисля, че едва ли има с какво да бъде заслужен
              Last edited by Valuator; 01.10.2010, 22:27.

              Коментар


              • Горкия, май не си много успешен напоследък в инвестициите и се напъваш да компенсираш с форумни изяви

                А освен на теб виждам че на още една хубавица по-долу и е болка, че я информирам за инвестиционните си решения след като вече съм ги осъществил
                Е, за предварителна информация хонорара ми ще ви е непосилен, така че няма нужда въобще да коментираме.

                Коментар


                • Тази циркова трупа наскоро изнесе подобни представления в ЦКБ и Еврохолд
                  То колко му трябва на човек - влиза на около 1 лв
                  Привлича внимание и увлича навалица до към едни 1.20-1.30 лв
                  Където ни информира за "едни бързи 20-30%" (по цитат на Батя)
                  И после следва ново включване
                  Такъв е живота на БФБ спекуланта

                  Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  и на теб няма да ти е никак лесно. Всеки ден да пишеш псалми ... до като дойде одитирания ще имаш време да излъжеш някой миштурия, а после току виж сме научили че си се разкешил Нищо ново под слънцето...
                  Last edited by Valuator; 01.10.2010, 17:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                    и ти ли се набарбальока тук
                    patka не ща да помириша. това тук ми прилича на патката
                    Нали има една приказка, че който си има патка да си играе с нея
                    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                      Ако няма кеш да си купи патка и да я стиска
                      и ти ли се набарбальока тук
                      patka не ща да помириша. това тук ми прилича на патката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Абе знам си аз че с трол на глава не се излиза, ама...
                        Гледай мача отстрани и стискай кеша, ако има изобщо нещо за стискане де
                        Ако няма кеш да си купи патка и да я стиска
                        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Абе знам си аз че с трол на глава не се излиза, ама...
                          Гледай мача отстрани и стискай кеша, ако има изобщо нещо за стискане де

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Много ще ви тормози тая Свилоза следващите месеци момчета, много мъки и напъни ще има
                            и на теб няма да ти е никак лесно. Всеки ден да пишеш псалми ... до като дойде одитирания ще имаш време да излъжеш някой миштурия, а после току виж сме научили че си се разкешил Нищо ново под слънцето. Оня палячо Пепи също си падаше по такива изпълнения, докато не го закопчаха в патката.
                            не е препоръка
                            Last edited by lalka 75; 01.10.2010, 12:21.

                            Коментар


                            • Много ще ви тормози тая Свилоза следващите месеци момчета, много мъки и напъни ще има

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Ти май вече си в орбита
                                Не го бъзикай, остави го да помпи рибоците.

                                Коментар

                                Working...
                                X