IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Не е измамен ама колко да е реален след като ти го плащат с твоите пари
    Беше време преди години, когато поствах как се бе търгувала акцията в първите месеци на листването, сега периодично излизат оценки на вещи лица по актива отдаван под наем, така че не трябва да има изненадани от 4% доход/капиталова оценка, а и акцията в групата е ползвам за лост по големите движения на останалите,- супер е!

    Коментар


    • Както казах: крее.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Измамен, измамен (дивидента) колко да измамен, след като постъпи по сметките Капиталовата доходност за последните няколко години и тя е доста "измамна", около 70-80% На голяма въдица сме хванати наистина Къде- къде е да даваме "компетентно" мнение по форумите, и да цъкаме демо по платформите Айде със здраве, догодина пак да пишеш колко е лоша акцията...
        Не е измамен ама колко да е реален след като ти го плащат с твоите пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
          Отново увеличение на капитала, за да могат да изплатят измамния дивидент (защото и печалбата е такава). Е, много балъци се ловят на въдицата на Чичо, други дори успяват да правят добри печалби за сметка на балъците, все пак пазар е - измамени и печелещи винаги вървят ръка за ръка.
          Измамен, измамен (дивидента) колко да измамен, след като постъпи по сметките Капиталовата доходност за последните няколко години и тя е доста "измамна", около 70-80% На голяма въдица сме хванати наистина Къде- къде е да даваме "компетентно" мнение по форумите, и да цъкаме демо по платформите Айде със здраве, догодина пак да пишеш колко е лоша акцията...

          Коментар


          • И това няма да е и последното, ще има поне още две, но засега както съм заявил, съм пас и авансово съм я докарал до базовият лагер. От тук мога да обслужвам както качващите се , така и щастливо слизащите

            Коментар


            • Отново увеличение на капитала, за да могат да изплатят измамния дивидент (защото и печалбата е такава). Е, много балъци се ловят на въдицата на Чичо, други дори успяват да правят добри печалби за сметка на балъците, все пак пазар е - измамени и печелещи винаги вървят ръка за ръка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                От доста време веч Българските акции нямат база за поскъпване, е: с малки изключения. Като продажби, печалби, дивидентчета, циклят на място, някои дори потъват надолулу... докъде нагоре - цена? Самият факт, че от крайно могъщи външни компании - в същият или сходен отрасъл, печеля повече, често и при 30% данък дивидент, вече говори достатъчно.

                Изключения са евтините Жабоци, Трейдингът, дето могъщо се разраства, Атерката има потенциал... други не виждам. Имотаджийското към моментът достигна пределът си, дори ще започне да крее с дигането на капиталът - освен ако не се правят нови инвестиции - например нова могъща кула.

                От сплитовете на Любовното и на Хесовицата и аз намазах навремето.
                като гледам отчетите на могъщите компании - ръстове на продажби, печалби, кредити, структура на баланса, къде по света продават - хич не ми се струва нещо изключително на тези цени
                няма да ползвам по-остри думи

                Коментар


                • Колкото и да им се струва на някои хора че потенциал за растеж тука е изчерпан аз бих се съгласил с поста на колегата Според мен ще видим доста сериозен ръст на цената в близките няколко седмици затова й си направих добър пакет
                  разбира се не е препоръка
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Това си е дълга история , от времето на сплитове ХЕСовски и вливания Севтополски( показано).
                    Трудно е не само за разбиране, а и за отиграване на движенията и с приказки, и драскане не става (това за импето).
                    В предишен пост към него, бях му пуснал поне четири периода, той пак се отказваше от Софимоти и от някои хидравлики, та му паказвам как се преследва акция/цена с цел в хоризонта. Ти няма как да разбереш,- това си е урок в период!
                    За да не съм извън темата , мога да споделя, че моята е свършена и очаквам следващото увеличение с интерес!
                    От доста време веч Българските акции нямат база за поскъпване, е: с малки изключения. Като продажби, печалби, дивидентчета, циклят на място, някои дори потъват надолулу... докъде нагоре - цена? Самият факт, че от крайно могъщи външни компании - в същият или сходен отрасъл, печеля повече, често и при 30% данък дивидент, вече говори достатъчно.

                    Изключения са евтините Жабоци, Трейдингът, дето могъщо се разраства, Атерката има потенциал... други не виждам. Имотаджийското към моментът достигна пределът си, дори ще започне да крее с дигането на капиталът - освен ако не се правят нови инвестиции - например нова могъща кула.

                    От сплитовете на Любовното и на Хесовицата и аз намазах навремето.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Това си е дълга история , от времето на сплитове ХЕСовски и вливания Севтополски( показано).
                      Трудно е не само за разбиране, а и за отиграване на движенията и с приказки, и драскане не става (това за импето).
                      В предишен пост към него, бях му пуснал поне четири периода, той пак се отказваше от Софимоти и от някои хидравлики, та му паказвам как се преследва акция/цена с цел в хоризонта. Ти няма как да разбереш,- това си е урок в период!
                      За да не съм извън темата , мога да споделя, че моята е свършена и очаквам следващото увеличение с интерес!
                      С една дума все още е добра цената за покупка?



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Поне кажи какво искаш да кажеш с поста, че не само императора на те разбира...

                        Това си е дълга история , от времето на сплитове ХЕСовски и вливания Севтополски( показано).
                        Трудно е не само за разбиране, а и за отиграване на движенията и с приказки, и драскане не става (това за импето).
                        В предишен пост към него, бях му пуснал поне четири периода, той пак се отказваше от Софимоти и от някои хидравлики, та му паказвам как се преследва акция/цена с цел в хоризонта. Ти няма как да разбереш,- това си е урок в период!
                        За да не съм извън темата , мога да споделя, че моята е свършена и очаквам следващото увеличение с интерес!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                          я НЕ винават !
                          Ти правиш по 7-8 сделки в годината, а аз над 800, за милю и полвина
                          пиши по малко и търгувай на сгодно!
                          И не се отказвай от акцията,- може и да си от записващите
                          Мале-е-е-е-е, вярно ли връткаш 1.5 КБ годишно, ти си маниак, драги

                          Хора, Интов трябва да го пазим като зеницата на очото си, щото без него БФБ ще я закрият.... без никаква ирония го казвам.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                            я НЕ винават !
                            Ти правиш по 7-8 сделки в годината, а аз над 800, за милю и полвина
                            пиши по малко и търгувай на сгодно!
                            И не се отказвай от акцията,- може и да си от записващите
                            Поне кажи какво искаш да кажеш с поста, че не само императора на те разбира...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Бе нарисувай едни нормални колелца, пак нищо не зацепвам


                              я НЕ винават !
                              Ти правиш по 7-8 сделки в годината, а аз над 800, за милю и полвина
                              пиши по малко и търгувай на сгодно!
                              И не се отказвай от акцията,- може и да си от записващите
                              Last edited by inta53; 09.05.2018, 21:39.

                              Коментар


                              • Бе нарисувай едни нормални колелца, пак нищо не зацепвам
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X