IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • клевета

    Има да,но не се знае за кой е положително,рекитьор прост! Ти да не се безработен пенсионер по болест,или пиян адвокат,или подкупен кмет който се шляят по цел ден безнаказано по улиците та знаеш къде какво се прави,а? И къде е жената където си търси златото,защо не отиде там да се оплаче?Тъпанар прост...

    Коментар


    • Има положително развитие по случая след намесата на г-н Хинков. В момента в офиса във Велинград са изпратени двама ревизиращи от централния офис на София Комерс, които да потвърдят изнесената от мен информация
      По всичко личи, че дори ръководството на дружеството не е било наясно с това какво се е случвало в този офис. Радвам се също така, че беше поет ангажимент пострадалите да бъдат обезщетени в пълен размер.
      След официално изявление от страна на дружеството за констатираните нередности и злоупотреби, предприетите мерки по отстраняването им и обезщетяването на пострадалите смятам, че случаят може да бъде приключен.

      Коментар


      • Благодаря за вметката, г-н Хинков, тъкмо щях да звъня на директорът за връзка с инвеститорите - г-н Христов.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Re: Изявление на „София Комерс Заложни къщи” АД

          Г-н Хинков, хубаво би било и при липса на съответствие в изнесеното в този форум да потърсите и кой е пуснал несъответстващи на истината твърдения. Респективно и отговорност пред съответните институции. Но това май е и в двата случая.
          Предполагам ще информирате за развръзката?

          Коментар


          • Изявление на „София Комерс Заложни къщи” АД

            До момента на адресите и телефоните на „София Комерс Заложни къщи” АД не е постъпил сигнал за злоупотреба в офиса на фирмата в гр. Велинград. Въпреки това е разпоредена проверка по изнесените в този форум данни.
            При констатиране на нарушения или недобросъвестност от страна на служителя ни в офис Велинград незабавно ще бъдат взети мерки и наложени административни наказания, както ще бъде потърсена и материална отговорност на лицето.
            При установяване на действия, ощетили наши клиенти, гарантираме обезщетение в пълен размер.

            С уважение:
            Йоско Хинков- Изпълнителен Директор на „София Комерс Заложни къщи” АД.

            гр. София
            15.01.2010 г.

            Телефон за контакти: 0897 96 32 55.

            Коментар


            • София комерс

              Масово във Велинград действат нелицензирани лихвари по личните си домове и се чудата как да привлекат и зарибят клиентите на лоялните и законни заложни къщи като София Комерс

              Коментар


              • софия Комерс

                Никога несъм писал в такива форуми, защото тук всеки може да си пише каквото и както си поиска.Но сега тези лъжи ме възмутиха силно, защото аз и мои близки сме били и продължаваме да сме клиенти на София Комерс във Велинград. След като доста дълго време сме клиенти, това е факт и доказателство, че заложната къща работи лоялно и коректно. Мисля, че цялата тази лъжа срещу момичето и София Комерс е добре режисирана от конкуренцията, която почти е фалирала.
                НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ГЛУПАВИ ПРОВОКАЦИИ.

                Коментар


                • София Комерс

                  КОЙ ЗАВИДЯ НА ТОВА СЪВЕСТНО МОМИЧЕ?!? Аз съм клиент и редовно посещавам и пращам мой приятели там и всички сме доволни от отношението и коректността на служителката в София Komers -Велинград. Нормално е в тази криза някой от конкуренциятя да излива толкова подла и отвратителна помия, защото това е единствената коректна Заложна къща в града. СЪВЕТА МИ КЪМ НЕЙНИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ Е ДА НЕ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ НА ТАКИВА КЛЕВЕТНИЦИ. Все пак днес е модерно в нашата Държава да се лъже и клевети. Относно това, че заложната къща 2 седмици не работи, аз лично минавам през тази улица на ден по 3-4 пъти и ако е така, щеше да ми направи впечатление, че е затворена.
                  ХОРА ПРЕСТАНЕТЕ С ТЕЗИ КЛЕВЕТИ ВИЕ НЕ СЕ ЛИ УСЕЩАТЕ, ЧЕ ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО МОЖЕ БИ НАИСТИНА ИСКАТЕ ДА ОРОНИТЕ ПРЕСТИЖА И АВТОРИТЕТА НА СОФИЯ КОМЕРС ВЪВ ВЕЛИНГРАД, ЗА ДА МОЖЕ ДА РАБОТЯТ ДРУГИТЕ!!! Относно златото, което казахте, че го няма докажете с факти и документи, че вие сте го зложили и че сте го потърсили в срок.

                  Коментар


                  • клевета

                    Автор Съобщение
                    Екстрктор


                    Мнения: 6

                    Пуснато на: Чет Яну 14, 2010 9:13 am Заглавие:

                    --------------------------------------------------------------------------------

                    мечо присъствие написа:
                    Екстрктор написа

                    Коментар


                    • клевета

                      мечо присъствие написа:
                      Екстрктор написа:
                      Здравейте, искам да споделя един проблем, който има отношение към Заложна къща София комерс във Велинград. Моята приятелка имаше залог на злато и преди около 20 дни поиска да го плати и да си го вземе обратно. Какво беше учудването и когато най-невъзмутимо и обясниха, че служителката в офиса се е забъркала с някакви лихвари и за да компенсира дълговете си е извадила заложеното от клиентиете злато и го е дала за да покрие дълговете си. Подобно безобразие е просто нечувано и такава злоупотреба с доверието на клиентите е просто без аналог. В моя град повече никога няма да има офис на тая компания, защото никой няма да им се доверие след това. Какъв им е принципа на контрол и подбор на кадрите, на ревизите и как е допуснато подобно нещо? Надявам се да са поне достатъчно коректни да обезщетят пострадалите клиенти. Но след като веднъж се е случило смятам, че е напълно възможно да се повтори и в други градове, а това доста чувствително би се отразило на дивидентите давани за акциите им.

                      И какво сега? Не пише ли Мечо? Ей хора не вярвайте на тия мошенници може да ви вземат някъде и вашата кола заедно с техния адвокат!!!

                      Коментар


                      • клевета

                        А от къде знаете кой къде е господин адвокате?И никой не защитавам.И си вище първия коментар Мечо присъствие...

                        Коментар


                        • Re: клевета

                          Първоначално изпратено от СКАЛАТА
                          И как така ви хрумна този начин Господине? Точно след акцията на полицайте и пак питам докато бяхте с акаунт Мечо,защо вече не сте?И какво е това доброволно даване след като телевизията говори за рекет?На джипове!Това са хора не с доброволно извземане на чужда собственост...
                          Лихварят г-н Мечо според мълвата е в РПУ - Велинград, а аз определено пиша само и единствено от този акаунт, освен ако не сте близо до абсурдната мисъл, че в РПУ-то всички задържани имат достъп до интернет. И от къде ви се привидя пък на Вас акаунт Мечо???
                          Никой не спори, че лихваря може и да си е послужил с не особено законни способи, но е реален факт доброволното изнасяне от страна на служителката от офиса и помещението за съхранение на златните бижута.
                          Спрете с голословията и абсурдните изказвания г-н Скала, ставате смешен с фанатичната си защита на Велинградския офис, ако сте служител там просто напишете истината и спрете с глупостите. Поздрави

                          Коментар


                          • клевета

                            И как така ви хрумна този начин Господине? Точно след акцията на полицайте и пак питам докато бяхте с акаунт Мечо,защо вече не сте?И какво е това доброволно даване след като телевизията говори за рекет?На джипове!Това са хора не с доброволно извземане на чужда собственост...

                            Коментар


                            • Говоря за случая във Велинград, защото той ме интересува и съм го изложил от гледната точка на моя приятелка, която е пострадала от финансовата еквилибристика на служителката в конкретния офис. Въобще не ме интересува как се развиват и как работят другите офиси в страната. А че има и други засегнати клиенти това е пределно ясно. Понеже уважавания потребител Скалата е в час със слуховете трябва да знае, че са поне 20 човека чието злато е предадено на лихваря незнам кой си и от там е заминало в неизвестна посока. Доброволно предадено от служителка, на която и е възложено да го съхранява и пази
                              Бях упрекнат, че съм се ровил в нещата......... Ами имам ресурс и мога да си изясня поне за мен какво е положението, за да мога пишейки тук да се чувствам вътрешно убеден, че съм прав. За разлика от други пишеща аз съм го направил за да помогна на приятел. Това начинът, който ми хрумна и се радвам, че получи такъв отзвук и в най-скоро време ще има реакция от дружеството

                              Коментар


                              • клевета

                                Ама Екстрктор постоянно говори за конкректния случай във Велинград.Това и на мене ми е странно!Май някой наистина има нещо лично.И какви са тия клиенти измамени?Нали беше само една жена?....Сега станаха много! Интересно!Дали верно този клеветник е адвокат?Е браво на него ако е така?Поздравявам го,дано другите не са като него.

                                Коментар

                                Working...
                                X