IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 8..10ст..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      По вероятно е да е около 10ст.
      Това би означавало увеличение на дивидента с 40 % спрямо последният такъв раздаден.По скоро около интервала 6-8 ст на акция по цени след сплита ми се чини че ще бъде.Но да видим да мине 2014 г.

      Не е препоръка за ПК на ЦК

      Коментар


      • По вероятно е да е около 10ст.

        Коментар


        • предвид сплита, девидента до година дали ще е горе долу същия?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Не само ТИ - и на ФОРТИС това му хартувах да - гледа Трейда ,но и да не изтърва възможноста при ХЕСа . Но та.ой си знае , а срещата ни е след поне 1,5-2 години.

            засягам се - намен нищо не си казал!
            ама на 20-ти след 12 часа всички си казахме"защо нямаме само трейдинги "

            Какво друго да гледам?
            Жив и здрав!

            Коментар


            • Не само ТИ - и на ФОРТИС това му хартувах да - гледа Трейда ,но и да не изтърва възможноста при ХЕСа . Но та.ой си знае , а срещата ни е след поне 1,5-2 години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Ако си беше посмятал малко - на тази позиция щеше да наблегнеш- сега всички го виждат къде е печалбата и къде цената
                е ...сега - уча се!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  аз продадох тук.... но се надявам че съм рамо до рамо с теб при Инса и М+С
                  Поздрави!
                  Ако си беше посмятал малко - на тази позиция щеше да наблегнеш- сега всички го виждат къде е печалбата и къде цената

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    ЩО ТАКА МЕ ОБРАХТЕ

                    ЩЕ се съферясате - ама къде 4лв. и пътеката на горе
                    аз продадох тук.... но се надявам че съм рамо до рамо с теб при Инса и М+С
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • ЩО ТАКА МЕ ОБРАХТЕ

                      ЩЕ се съферясате - ама къде 4лв. и пътеката на горе

                      Коментар


                      • Една част не означава всичко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Много ми е гот!
                          Прекаляваш няма как да ти се вярва ....цитирам
                          -

                          -"29.03.2014, 20:18


                          Начално
                          Цитат:
                          Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          е продаде ли? до кога ще държим тука?
                          Да, една част продадох.
                          __________________
                          Докато има риби, ще има и рибари

                          Коментар


                          • Много ми е гот!

                            Коментар


                            • На мен тези резултати повече ми харесват - а и подкрепени от отчета вече...

                              -"Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец юни 2014 година – брутна печалба в размер на 469 хил. лева и с натрупване от началото на годината – 3058 хил. лева. Ръстът на печалбата е 28.27% на годишна база. Предприятието отчита продажби за месец юни в размер на 3697 хил. лева и с натрупване от началото на годината – 23887 хил. лева, което представлява ръст от 10.94% в сравнение с първото полугодие на 2013 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец юли 2014 година в размер на 3800 хил. лева, с което продажбите ще отбележат ръст от 12.21% в сравнение със седемте месеца на 2013 година."
                              Last edited by inta53; 23.07.2014, 15:04.

                              Коментар


                              • Яяяяхуууу,

                                какво да видя , хххххбр. срещу скромните 0,71 лв за брой ? - дай Боже всеки му !!!

                                Да добавим и този резултат края на май ;- "Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец май 2014 година - брутна печалба в размер на 488 хил. лева и с натрупване от началото на годината - 2589 хил. лева. Ръстът на печалбата е 26.73% на годишна база."
                                Last edited by inta53; 08.07.2014, 09:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X