IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АКЦИИ ЩЕ ИМА ЗА ВСИЧКИ от СЪРЦЕ ! - ПРЕЗ следващата половин година и за напред . И ПЕЧАЛБАТА РАСТЕ ....- не е препоръка , а ФАКТ

    ------"Новите акции на Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол (4HE) излизат за търговия от 08.07.2014 год. /вторник/, съобщават от Българска фондова борса. Решението е взето на заседание на Съвета на директорите на БФБ-София АД по Протокол от 03.07.2014 г. и е във връзка с Решение на КФН № 610-Е/30.06.2014 год.

    Акциите са от увеличението на капитала на Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол (4HE) от 3 032 292 лв. на 18 193 752 лв., чрез издаване на 15 161 460 бр. акции с номинална стойност 1 лев, за собствена сметка.

    Акциите са обикновени поименни, безналични с право на глас."

    Коментар


    • А ТУКА ЩО НЕ СЕ ОТРАЗЯВА , .....

      17 Юни 2014 15:33

      Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец май 2014 година - брутна печалба в размер на 488 хил. лева и с натрупване от началото на годината - 2589 хил. лева. Ръстът на печалбата е 26.73% на годишна база. Това съобщи чрез сайта infostock.bg базираното в Ямбол публично дружество.

      Предприятието отчита продажби за месец май в размер на 3.957 млн. лева и с натрупване от началото на годината - 20.190 млн. лева, което представлява повишение от 10.42% в сравнение с първите пет месеца на 2013 година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        видях, мерси
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Не не е лошо. Просто не съм пропуснало тази подробност, официално ли е сплит или ще се решава на оса, и сплит ли ще е или като при спиди ?
          Виж тук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Това лошо ли е? Аз като акционер съм доволен
            Не не е лошо. Просто не съм пропуснало тази подробност, официално ли е сплит или ще се решава на оса, и сплит ли ще е или като при спиди ?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              И тук ли ще има сплит... каква я мислехме, каква стана ...
              Това лошо ли е? Аз като акционер съм доволен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Е да де, равностойността на 20 лв след сплита имам предвид, нямам бърза работа, а си струва парите
                Е, след сплита 6 акции за 20 лева може да стане още първия ден, както и MCH се изстреля до над 17 лв. Въпроса е да ги задържи тези нива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от enn Разгледай мнение
                  Никога. Сплита нали беше 1:5?
                  Е да де, равностойността на 20 лв след сплита имам предвид, нямам бърза работа, а си струва парите

                  Коментар


                  • Как никога? Аз се готвя да почна да продавам на 24 лева и да видим къде ще ги свърша. Понякога подранявам с излизането, но няма перфектни хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Тук кога ще стигнем 20 лева за които споменавах февруари месец, преди или след сплита, как мислите
                      И тук ли ще има сплит... каква я мислехме, каква стана ...
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Тук кога ще стигнем 20 лева за които споменавах февруари месец, преди или след сплита, как мислите
                        Никога. Сплита нали беше 1:5?

                        Коментар


                        • Тук кога ще стигнем 20 лева за които споменавах февруари месец, преди или след сплита, как мислите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Да сравняваш единия с другия пазар си е направо смешно да не говоря 4е тази зависимост с Палфингер изобщо не е радваща за мен , база на сравнения може да са ти еквиваленти от сходни за нас пазари .
                            разбира се, че мога да сравнявам, разбира се, че е необходим дискаунт за пазара, ликвидност и т.н., но ако не се сравняваме с палфингер, с кой? дай подходящи за сравнение от еквивалентни на бг пазара

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              Справедливо? Зависи от гледната точка, но Палфингер например се търгува при 12,1 и доста по-слаб ръст на ебитда
                              Да сравняваш единия с другия пазар си е направо смешно да не говоря 4е тази зависимост с Палфингер изобщо не е радваща за мен , база на сравнения може да са ти еквиваленти от сходни за нас пазари .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                                ЕВ/ЕБИТДА от 7.46 си е доста справедливо ако питаш мен имайки се предвид 4е преспективите за кои знае каква промяна на ЕБИТДА няма .
                                Справедливо? Зависи от гледната точка, но Палфингер например се търгува при 12,1 и доста по-слаб ръст на ебитда

                                Коментар

                                Working...
                                X