IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    Най големия им проблем е този с персонала
    Този проблем в момента го има почти всяка фирма, ако има такъв проблем !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      Най големия им проблем е този с персонала

      Не виждаш ли , че са го решили?
      Отразява се на маржа на печалбата!

      п.п. Не ме разбирай погрешно, аз съм си доволен ! Решават се проблемите и то на време!

      Коментар


      • Най големия им проблем е този с персонала

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          Прогнозират 4800 хил продажби месец май 2017, а месец май 2016 са направили 3900 хил продажби. Ако си изпълнят плана за месец май тази година ще постигнат ръст от над 23% май2017/май2016. Явно поръчките валят и ще натоварят предприятието и през слабите летни месеци. Доволен съм
          И аз и аз ! №1 е в портфейла ми, обаче гледам се борят с Корадо и ту едната ту другата минават на първа и втора позиция !

          Коментар


          • Прогнозират 4800 хил продажби месец май 2017, а месец май 2016 са направили 3900 хил продажби. Ако си изпълнят плана за месец май тази година ще постигнат ръст от над 23% май2017/май2016. Явно поръчките валят и ще натоварят предприятието и през слабите летни месеци. Доволен съм

            Коментар


            • Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец април 2017 година – брутна печалба в размер на 514 хил. лева и с натрупване 2490 хил. лева от началото на годината. Ръстът на брутната печалба е 13,65% в сравнение с първите четири месеца на 2016 година. Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец април 2017 година в размер на 4650 хил. лева и с натрупване от началото на годината 18963 хил. лева, което представлява ръст от 9,53% на годишна база. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец май 2017 година в размер на 4800 хил. лева, с което очакваме общия ръст на продажбите да достигне 11,98% в сравнение със същия период на 2016 година.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Поздравления за което, моята ще е по скромна годишна минимална пенсия

                Не се знае- знае ли се !
                Де тоя късмет да минат ония от ОББ и като тях други, току виж ни произвели в полковници и генерали

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Друго си е да чуеш, че параходи се чакат да минат!
                  Е аз няма да ги дочакам , ама една годишна Майорска пенсийка може и да дочакам
                  Поздравления за което, моята ще е по скромна годишна минимална пенсия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Е надяваме се няма да тръгне на обратно реката и където е текло пак да тече !

                    Друго си е да чуеш, че параходи се чакат да минат!
                    Е аз няма да ги дочакам , ама една годишна Майорска пенсийка може и да дочакам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Някой от Ямбол -града голяма? Или пък път да му се е било до там, че да каже на къде тече Тунджа
                      Е надяваме се няма да тръгне на обратно реката и където е текло пак да тече !

                      Коментар


                      • Някой от Ямбол -града голяма? Или пък път да му се е било до там, че да каже на къде тече Тунджа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                          Здравейте,
                          Можи ли повече информация за причинно-следствената връзка между Слънчев бряг - Интернешънъл ассет банк - ХЕС, и спада от деня при ХЕС.

                          Благодаря
                          връзката между трите дружества (като тук става въпрос са Сл Бряг Холдинг) е, че явно имат един и същ краен собственик, а пък застрахователната компания стои на екипите на Славия Това обаче няма връзка с вчерашната дребна разпродажба.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                            Здравейте,
                            Можи ли повече информация за причинно-следствената връзка между Слънчев бряг - Интернешънъл ассет банк - ХЕС, и спада от деня при ХЕС.

                            Благодаря
                            Няма никаква връзка. Акционер реши да излиза на пожар и му купиха всички бройки 6-7% под пазара, което е положително за мен, явно има търсене и при ниската ликвидност на позицията това е позитивен сигнал. А относно акциите, които дружеството притежават в ИА Банк, сделката също е позитивна за Хес, защото дружеството ги придоби на по-ниска цена, друг е въпросът дали Хес ще реализира печалба, ако реши да ги продава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                              Здравейте,
                              Можи ли повече информация за причинно-следствената връзка между Слънчев бряг - Интернешънъл ассет банк - ХЕС, и спада от деня при ХЕС.

                              Благодаря
                              За мен няма такава, просто някой разпродаде.

                              Коментар


                              • Здравейте,
                                Можи ли повече информация за причинно-следствената връзка между Слънчев бряг - Интернешънъл ассет банк - ХЕС, и спада от деня при ХЕС.

                                Благодаря

                                Коментар

                                Working...
                                X