IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля че М+С предлага малко по-добра ликвидност, малко по добър % дивидент и малко по-добра структура на акционерния капитал. А и не се е гушнал само с една фирма както ямболци. И сградите на М+С са малко по реновирани - който е ходил в Ямбол знае за какво говоря

    п.с. имам и от двете рзбира се, но М+С мисля да си ги оставя "форевър"
    Last edited by tony1975; 26.02.2014, 12:07.

    Коментар


    • Много хубаво си е дружеството
      Една съпоставка на рейшотата на Палфингър и на ХЕС оправя настроението. Но липсата на оферти си е неприятно нещо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Спекулантите нямат акции. Тук имат само дългосрочните а те пишат по-малко по форумите. Най-обсъжаданите са темите на боклуците. Аз имам ХЕС, но е само 3 процента от портфела. Определено компанията е много добра и не мисля да продавам в близко бъдеще.
        Аз съм спекулант и имам акции. Дружеството е добро и финансовите резултати го показват. Радвам се, че цената се повишава и се надявам занапред също да е така

        Това е лично мое мнение и не е препоръка за търговия.

        Коментар


        • и аз имам малко, но за разлика от вас мисля че доста поскъпна! Друг минус е ниската ликвидност - вижте спреда между купува и продава!!! За сайт-а няма да се повтарям, г-н Митанкин си знае

          Коментар


          • КАКВО ДА ТИ КАЖА- ВИНАГИ СЪМ ИМАЛ АКЦИИ НА ЦЕНХЛ И ГРУПАТА..Даже съм напълнил евтини и на Фазан.Нямат равни като мажоритари за БГ

            НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА НИЩО

            Коментар


            • Спекулантите нямат акции. Тук имат само дългосрочните а те пишат по-малко по форумите. Най-обсъжаданите са темите на боклуците. Аз имам ХЕС, но е само 3 процента от портфела. Определено компанията е много добра и не мисля да продавам в близко бъдеще.

              Коментар


              • тук голяма тишина, форумците нямат ли акции, що ли, кажете нещо интересно, за мен това е най-евтиното и перспективно към днешна дата от индустриалните групи стара планина и хика

                Коментар


                • Виж им сайта
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                    Тук не е късно либе за китка.
                    Ако тази година увеличат ръста, както през Януари, ще има много желаещи за есенно пролетния
                    фестивал Хесмания 2014/15.
                    Но тогава билетчетата ще са доста скъпи
                    Абе не мога да им намеря отчета - подавали ли са го изобщо?
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Тук не е късно либе за китка.
                      Ако тази година увеличат ръста, както през Януари, ще има много желаещи за есенно пролетния
                      фестивал Хесмания 2014/15.
                      Но тогава билетчетата ще са доста скъпи

                      Коментар


                      • Е най-накрая забелязахме, че тук е доста по-добре от М+С и планината

                        Коментар


                        • Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец януари 2014 година – брутна печалба в размер на 550 хил. лева, която се равнява на 17% от брутната годишна печалба за цялата 2013 година и е с 22.77% по-висока от печалбата за първия месец на миналата година. Предприятието отчита продажби за месец януари в размер на 3984 хил. лева. Резултатът е по-висок от обявената на 20.01.2014 г. прогноза, поради завишени поръчки през последната седмица на миналия месец. Ръстът на продажбите през януари е 12.73% на годишна база. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец февруари 2014 година в размер на 3893 хил. лева, с което продажбите бележат ръст от 9.31% в сравнение с първите два месеца на 2013 година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                            Поправете ме ако бъркам, но това енай-голямата им годишна печалба в историята им !
                            ..Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец декември 2013 година – печалба/загуба в размер на -85 хил. лева и с натрупване от началото на годината 3239 хил. лева..
                            Така е, Marti, през 2008 беше 3223.
                            Следват 2011 - 2930; 2012 - 2623 и 2007 - 2369. Повече...

                            Коментар


                            • Поправете ме ако бъркам, .но това е
                              най-голямата им годишна печалба в историята им !
                              ..Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месец декември 2013 година – печалба/загуба в размер на -85 хил. лева и с натрупване от началото на годината 3239 хил. лева..

                              Коментар


                              • Г-н Митанкин, може ли да попитам няма ли да се помисли за нов интернет сайт на ХЕС? Знам че едва ли това е най-важното за компанията, но сайта е много зле. Да не говоря че половината снимки не ми ги отваря!

                                Коментар

                                Working...
                                X