IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.capital.bg/biznes/finansi...nul_aset_bank/

    Не знам дали това е последно..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Тук ХЕС колко акции имаха..
      Май към 2млн акции,но не съм 100% сигурен.Нека някой по-запознат колега да ме поправи,ако греша....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Тук ХЕС колко акции имаха..
        милион - милион и двеста по спомен

        Коментар


        • Тук ХЕС колко акции имаха..

          Коментар


          • Интересноооо,- цената е 3,9812лв./акц.

            -"Съветът на директорите на “Слънчев бряг холдинг” АД, Слънчев бряг, на основание чл. 223, ал. 1 от ТЗ свиква извънредно Общо събрание на акционерите на
            08.06.2017 год. от 11,00 часа в к.к. „Слънчев бряг”, р-т “Лазур“, при следния дневен ред и предложения за решения: 1. Приемане на решение за сключване на договор от "Слънчев бряг холдинг" АД за придобиване на 3 014 160 (три милиона четиринадесет хиляди и сто и шестдесет) броя безналични поименни акции с право на глас от уставния капитал на ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АССЕТ БАНК АД, ЕИК 000694329, за цена в размер до 12 000 000,00 /дванадесет милиона/ лева с възможност за обратно прехвърляне на акциите при не плащане на цената по договора; Проект за решение - Общото събрание на акционерите приема решение за сключване на договор от "Слънчев бряг холдинг" АД за придобиване на 3 014 160 (три милиона четиринадесет хиляди и сто и шестдесет) броя безналични поименни акции с право на глас от уставния капитал на ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АССЕТ БАНК АД, ЕИК 000694329, за цена в размер до 12 000 000,00 /дванадесет милиона/ лева с възможност за обратно прехвърляне на акциите при не плащане на цената по договора."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Бе мене и като три катъра да ме очесват, пак ще изкарвам повече, отколкото ако реинвестирам туканка

              Добре че овреме си купих малко хесовици.
              Точно такъв отговор на inta53 не трябваше да даваш ! Това, кой какво изкарва личи и по размерите, не става само с тупане в гърдите !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                Не знам друже. Аз съм дребна рибка и си плувам на воля в малката си (ни) локвичка наречена БФБ. На мен си ми е добре. Не изпитвам дискомфорт нито необходимост да плувам в по-дълбоки води. А тебе види се ти е отесняло тук и "океанът" повече те влече. Или си пораснал твърде много, или си се "опарил" от твърде плитките ни води и затова сега търсиш по-дълбокото или нещо друго... Но като човек с опит (подчертавам - аз нямам никакъв) сигурно ти е минавало през ума, че по-дълбоките води си имат и тъмна страна. Не ми се спори на тая тема. Ще гледам мач. Лека нощ!
                Проблема тук е само един ликвидност ,при следващата криза ,ще разбереш ,какъв голям проблем е това

                Коментар


                • Импи, и да продава някой купувачи винаги има и цената се възтановява.При жабоците не е ли същото...Тънко е пазарчето ни,,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    Що се излагаш бе "Империовладелецо", само преди дни не видя ли как се изкупиха пакетите!!! Ходи си сбирай центовете по европощатанглийските бустани, де добре те очесват катър сезонно, а ме мене остави да си копам тъдява!
                    Бе мене и като три катъра да ме очесват, пак ще изкарвам повече, отколкото ако реинвестирам туканка

                    Добре че овреме си купих малко хесовици.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Бе тя е убава... ама сам Интров може да я срине за 3 месеца напред, ако реши да излиза от...
                      Що се излагаш бе "Империовладелецо", само преди дни не видя ли как се изкупиха пакетите!!! Ходи си сбирай центовете по европощатанглийските бустани, де добре те очесват катър сезонно, а ме мене остави да си копам тъдява!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Прекрасна акция..С МЦХ и Монбат са перлите на портфейла ми..
                        Бе тя е убава... ама сам Интров може да я срине за 3 месеца напред, ако реши да излиза от...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Прекрасна акция..С МЦХ и Монбат са перлите на портфейла ми..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Щом с 200 лота ти дава разлика над 40 стотинки смятай за 25 000 лота
                            Не знам друже. Аз съм дребна рибка и си плувам на воля в малката си (ни) локвичка наречена БФБ. На мен си ми е добре. Не изпитвам дискомфорт нито необходимост да плувам в по-дълбоки води. А тебе види се ти е отесняло тук и "океанът" повече те влече. Или си пораснал твърде много, или си се "опарил" от твърде плитките ни води и затова сега търсиш по-дълбокото или нещо друго... Но като човек с опит (подчертавам - аз нямам никакъв) сигурно ти е минавало през ума, че по-дълбоките води си имат и тъмна страна. Не ми се спори на тая тема. Ще гледам мач. Лека нощ!
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                              Естествено, че не, но принципът е важен. Хубавата ябълка е "хубава ябълка" и в лъскавия супермаркет и на прашясалата пазарска сергия. Важното е да я забележиш НАВРЕМЕ...
                              Щом с 200 лота ти дава разлика над 40 стотинки смятай за 25 000 лота

                              Коментар


                              • Естествено, че не, но принципът е важен. Хубавата ябълка е "хубава ябълка" и в лъскавия супермаркет и на прашясалата пазарска сергия. Важното е да я забележиш НАВРЕМЕ...
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X