IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И, голямо Благодаря на вчерашния и завчерашния също зорлиИ -
    Last edited by inta53; 20.09.2017, 13:25.

    Коментар


    • Нищо ново под Слънцето ,- голяма част от печалбата е в стимулиращите бонуси за отпускарите наверно, както и предишни години! Резултата е по добър от предходната

      "Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

      Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за юли и август 2017 година – брутна печалба в размер на 130 хил. лева и с натрупване 3828 хил. лева от началото на годината. Ръстът на брутната печалба е 22,22% в сравнение със същия период на 2016 година. Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец август 2017 година в размер на 2886 хил. лева и с натрупване от началото на годината 36536 хил. лева, което представлява ръст от 17,27% на годишна база. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец септември 2017 година в размер на 4800 хил. лева, с което очакваме общия ръст на продажбите да достигне 17,60% в сравнение със същия период на 2016 година.

      Коментар


      • Ще го сменя, забравих че са в разходи като Гошо от почивка през август)))) Гледах маржовете от приходите, ще видим какви ще ги напишат през октомври
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Инта, очакванията ми са за около 4444 хил лв. печалба до август включително )))))

          Смени си сметалото!
          Миналата година до края на август , резултата беще 3 132х.лв. без данъци ЕBIT ;-
          Така както го смяташ , пак си "прецакано"

          Коментар


          • Колко дивидент очаквате догодина 0'20 ст.ли..

            Коментар


            • Инта, очакванията ми са за около 4444 хил лв. печалба до август включително )))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Някой спомня ли си колко пъти е имало сплит при ЦЕНХЛ и по колко броя..

                Коментар


                • Ето и сравнението ;- бяха обявени предварителни продажби за 07,2017г- 4 635х.л.-
                  4635хил.Оч.Приход.
                  3254 хил. лева.
                  за същия месец 07,2016г. отчетеният резултат беще -3 254 х. л.

                  Коментар


                  • 22 Август 2017 14:30

                    "Вътрешна информация

                    Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

                    Хидравлични елементи и системи АД обявява продажби за месец юли 2017 година в размер на 4665 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 33650 хил. лева, с което достига ръст от 16,09% в сравнение със седемте месеца на 2016 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец август 2018 година в размер на 2900 хил. лева, с което ще достигне ръст на продажбите с натрупване от началото на годината 17,31% в сравнение със същия период на миналата година."

                    Време е за предваканционни премии , както всеки август . За тази цел се пропуска инфо за реализираната печалба , но изхождайки от предходната се надяваме на по добър резултат !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Що се правите на улави?! Кво толкова изненадващо има??? Нали дружеството публикува всеки месец информация? Вас кое толкова ви изненада???
                      Обикновено като се "гледа" отчет, масовият инвеститор отваря отчета за доходите, скролва най-долу в ляво и това е. Ако така гледаш отчети, нищо ново няма да видиш то е ясно. Интересните неща ги пише в Доклада за дейността обикновено. Поне при качествените дружества е така, не говоря за едни други дружества които пишат доклади само защото е задължително. Така, че интересните неща ги пише там в този отчет и не се учудвам на ентусиазма по позицията след отчет.

                      Коментар


                      • Признавам, че не разбирам - 20% е маълк растеж ли за теб!?!?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Ти си решаваш дали да ги четеш, аз лично ги чета при това с удоволствие някои)))) Не е необходимо да ми приписваш неказани от мен неща))) Друг е въпроса, ако се чудиш "а сега накъде след корадото" !?!? )))) Е разбира се такива като синергон - директно ги подминавам - там не чета, защото няма защо, директно в коша. ...))))
                          Не си ме разбрало явно , исках да кажа че ръста на печалбата е само 20% сравнен със същия период миналата година и да не забравяме все пак че цената има значение а капитализацията в момента е 105 мил , затова трудно мърда вече нагоре при сравнително добър отчет .

                          Коментар


                          • Що се правите на улави?! Кво толкова изненадващо има??? Нали дружеството публикува всеки месец информация? Вас кое толкова ви изненада???
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Аз си допълних доволно на 5,30 преди няколко месеца. Сега няма кеш
                              И аз малко др седмица ще увелича дано не скочи цената

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Идеален отчет цената не мръдна пазара смята че тези трендове в печалбата няма да се запазят явно. Или както обикновенно става ще отриагира след няколко дена
                                Аз си допълних доволно на 5,30 преди няколко месеца. Сега няма кеш

                                Коментар

                                Working...
                                X