IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ами ако тези покупки са за сметка на клиент
    какво да му откажат да му изпълнят поръчката защото са поемател на емисия?????????????????????



    я дайте по-сериозно
    да правим ПАРИ от БФБ????!!!????

    Коментар


    • Олеле боже какъв ти е пък проблема на тебе? Да не си хванал жена ти с любовника или просто имаш трудности с изплащането на репо кредита при така създалата се пазарна обстановка? По-спокойно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola
        Е този път не може да им се размине. По-нагло не можешха да го изиграят. Ако им се размине дребните инвеститори, като нас съвсем ще загубят доверие в институцията наречена КФН, защото поне аз в последните години не чувствам, че прилага ЗППЦК. Погледнете целите на закона:

        Първоначално изпратено от ЗАКОН за публичното предлагане на ценни книжа
        (2) Целта на този закон е:
        1. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) осигуряване защита на инвеститорите в ценни книжа, включително чрез създаване на условия за повишаване на тяхната информираност за капиталовия пазар;
        2. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) създаване на условия за развитието на справедлив, открит и ефективен капиталов пазар;
        3. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) поддържане на стабилността и на общественото доверие в капиталовия пазар.
        (3) (Нова - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) Този закон не се прилага за емитирането, придобиването, изплащането, търговията и сделките с държавни ценни книжа, системите за регистрация и сетълмент с тях, регулирането на пазара на държавни ценни книжа и контрола върху сделките с тях, както и за другите финансови сделки, извършвани с цел управление на държавния дълг.
        Николайчо
        май трябва да четеш и съответно пйестнеш тук целите на ЗПЗФИ
        а не на ЗППЦК
        ама няма страшно никой не се е родил научен
        чети повече

        Коментар


        • Е този път не може да им се размине. По-нагло не можешха да го изиграят. Ако им се размине дребните инвеститори, като нас съвсем ще загубят доверие в институцията наречена КФН. Надеждата умира и дано този път КФН ги сложи на мястото си.
          Първоначално изпратено от ЗАКОН за публичното предлагане на ценни книжа
          (2) Целта на този закон е:
          1. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) осигуряване защита на инвеститорите в ценни книжа, включително чрез създаване на условия за повишаване на тяхната информираност за капиталовия пазар;
          2. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) създаване на условия за развитието на справедлив, открит и ефективен капиталов пазар;
          3. (изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) поддържане на стабилността и на общественото доверие в капиталовия пазар.
          (3) (Нова - ДВ, бр. 86 от 2006 г.) Този закон не се прилага за емитирането, придобиването, изплащането, търговията и сделките с държавни ценни книжа, системите за регистрация и сетълмент с тях, регулирането на пазара на държавни ценни книжа и контрола върху сделките с тях, както и за другите финансови сделки, извършвани с цел управление на държавния дълг.

          Коментар


          • Не знам как я направиха тази преоценка на активите на ХЕС, като знам ЦЕНИТЕ на НИ В Ямбол ,които са толкова мизерни... имах лични дела след нова годинаи го мернах и хеса....стара сграда от татово време близо до гарата...,сигурно докарват от евтина работна ръка....
            ИНАЧЕ ХЕС го харесвах преди увеличението и малко след това...
            АМАН ОБАЧЕ ОТ ВЪТРЕШНО ИНФО....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от evlogi
              Императоре аз живея повечето време от годината в Ямбол и да ти кажа като знам на какво прилича ХЕС-а,секси ще е последната дума за която бих се сетил ако трябва да го опиша тва предприятие-по скоро развалина ми идва на акъла....
              Евала Евлоги
              най-после някой да им отвори очите!

              Първоначално изпратено от neee
              СЛУЧАЙНОСТ ЛИ Е ЗАКУПУВАНЕТО ПРЕДИ СЕДМИЦА НА 6500 АКЦИИ НА 26 ЛЕВА ОТ РАЙФАЙЗЕН И ТОВА ЧЕ ТЕ СА ИЗБРАНИ ДА МЕНАДЖИРАТ УВЕЛИЧЕНИЕТО .......
              МОЛЯ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ ОТГОВОРЕТЕ ПОДОБАВАЩО ....
              mee по-добре попитай това Райфите те знаят точния отговор
              пък може да ти помогнат да не задаваш въпроси повече ;-) ;-) ;-)
              (все някой лев ще изкрънкаш да не ги топиш пред надзора ;-))

              Коментар


              • Императоре аз живея повечето време от годината в Ямбол и да ти кажа като знам на какво прилича ХЕС-а,секси ще е последната дума за която бих се сетил ако трябва да го опиша тва предприятие-по скоро развалина ми идва на акъла....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neee
                  Първоначално изпратено от XY
                  Не бяха ли Райфайзен банк тези, които купиха няколко по 3-4К преди дни?
                  ВЪПРОС КЪМ КФН :
                  СЛУЧАЙНОСТ ЛИ Е ЗАКУПУВАНЕТО ПРЕДИ СЕДМИЦА НА 6500 АКЦИИ НА 26 ЛЕВА ОТ РАЙФАЙЗЕН И ТОВА ЧЕ ТЕ СА ИЗБРАНИ ДА МЕНАДЖИРАТ УВЕЛИЧЕНИЕТО .......
                  МОЛЯ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ ОТГОВОРЕТЕ ПОДОБАВАЩО .... !
                  Въпросите в писмен вид надлежно внесени в КФН и ако си лично засегнат ще ти отговорят нещо от рода на: съгласно чл. тттттт, ал. тттттт във връзка с тттттттт и проведено тттттттт, установихме тттттттт. От което ще разбереш единствено, че служителите в КФН или са малоумници или вземат теб за такъв.

                  Коментар


                  • "Съветът на директорите на ХЕС АД взе решение капиталът на дружеството да бъде увеличен от 2 619 830 лева на 3 039 003 лева, чрез издаване на 419 173 броя обикновени, безналични, поименни акции с право на глас. " .И тези се изхитриха вместо да правят цилиндри ще пе4атат акции ама незнам дали останаха риби за хващане при толкова акули.Лошото при тези увели4ения е 4е дивидента ще става все по малък 5-6 ст на акция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY
                      Не бяха ли Райфайзен банк тези, които купиха няколко по 3-4К преди дни?
                      ВЪПРОС КЪМ КФН :
                      СЛУЧАЙНОСТ ЛИ Е ЗАКУПУВАНЕТО ПРЕДИ СЕДМИЦА НА 6500 АКЦИИ НА 26 ЛЕВА ОТ РАЙФАЙЗЕН И ТОВА ЧЕ ТЕ СА ИЗБРАНИ ДА МЕНАДЖИРАТ УВЕЛИЧЕНИЕТО .......
                      МОЛЯ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ ОТГОВОРЕТЕ ПОДОБАВАЩО .... !

                      Коментар


                      • Ветре, имаш ли още Хесчета))))искам пак да ти пожелая все нагоре да вървят и нищо лошо няма да казвам, камо ли да пиша на някакви си да проверяват)))))

                        Коментар


                        • Хехе ясно беше че има още нещо освен преоценката на активите което буташе цените нагоре .... ясно е и че дооста по рано някои го знаеха

                          Коментар


                          • Не бяха ли Райфайзен банк тези, които купиха няколко по 3-4К преди дни?
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • ...

                              Коментар


                              • Все пак благодаря, Модераторов....
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X