IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приблизително 2.6 млн. * 26 за акция прави към 67.6 млн.

    Еб**ти и мезонета..... Импе не знам, ама май е множко за мезонетче, а?
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Алексов - не познавам Ямбол, ама и една фабрика на 9-10 етажа (вероятно плюс земя) не може да струва колкото мезонет във София. :-)
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя)
        ...
        Днес, наистина ще се разплача...Ето ти си си продал дори и Хесовете, а trendy призовава за по-информирани инвеститори...а те и инвеститорите за това точно реват, за липсата на информация...
        Някой, някого не иска да разбере, ама кой кого, незнам...
        Затова предпочитам боба на Пепи и колкото е по-шарен по-добре, че от много приказки за сривове и кафенета, огладнявам))))
        Грешката е моя
        Имах предвид грамотни!
        В смисъл на четящи повече
        и то най-вече законите

        Коментар


        • Импе, чета ти постовете и ти уважавам мнението. В повечето случай си прав, но тук за ХЕС не. Първо има доста по-високи сгради, и наистина е голяма развалина на външен вид. Иначе имам приятели, които работят там, взимат добри заплати и имат много работа. А между другото някои хора от ръководството си купуват разни кончета по 50000-70000 ЕUR.и разни щрауси.но това е друга тема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бръмбар
            Г-н Прокопиев,

            Очевидно е, че повечето участници в този форум са "леко притеснени" от избора ви на Елана. В същото време всеки от тях търси онова "морковче", което да оправдае участие в IPO-то. Бихте ли ни разкрили, кои други инв. посредници участваха във вашия конкурс за избор на ИП. Това било показателно са нас, микро-спекулантите. Не допускам, че участие в конкурс може да бъде тайна за ИП. Бихте ли разкрили по кои точно критерии Елана е "утрепала" конкуренцията?

            Благодаря!

            B/W - Клиент съм от 2г. на Еврофинанси и знам, че те правиха ваши облигации и адсиц-а.
            ????????????
            я дай по ясно въпроса
            нали с акциите на хес си играем тук?

            Коментар


            • Г-н Прокопиев,

              Очевидно е, че повечето участници в този форум са "леко притеснени" от избора ви на Елана. В същото време всеки от тях търси онова "морковче", което да оправдае участие в IPO-то. Бихте ли ни разкрили, кои други инв. посредници участваха във вашия конкурс за избор на ИП. Това било показателно са нас, микро-спекулантите. Не допускам, че участие в конкурс може да бъде тайна за ИП. Бихте ли разкрили по кои точно критерии Елана е "утрепала" конкуренцията?

              Благодаря!

              B/W - Клиент съм от 2г. на Еврофинанси и знам, че те правиха ваши облигации и адсиц-а.

              Коментар


              • Съни / целувам ръчица/ еми как си виждаш немаме противоречия, я не съм продал само Хеса я сичко съм продал, па и не щото съм слушал некой, ами ей така - я съм си зодия сачма а си го признавам и честно, за убаво или лошо - тва е и не манипулирам, щото си немам акция, па и съм си доволен и как съм казал, гледам с интерес тва лошо нема и за боба на Пепи сме единодушни - голема работа е боба ех жалко, жалко че Пепи го нема тука а ти хич недей плачи, то борсовата е така - нагоре-надоле, и пак наобратно, кой как си иска - така си играй, ако играеме еднакво, индекса ше стане за резил по доле ме беше питала дали имам ХЕС и затва почуствах за нужно да отговора, нали съм колтурен - затва

                Коментар


                • Интересно как така в ХЕС хем ще увеличават капитала хем още не са казали каква ще е емисионната стойност на акциите. Интересна темичка за размисъл, защото това си е нещо много важно. Другото интересно е как така решиха увеличението да е с 419 173 акции до 3 039 003 лева, а не например до 3 000 000 лева. Дали не ни крият още нещичко, увеличаване на капитала което е съпътствано с ............. да кажем продажба на определен процент от капитала от страна на Стара планина холдинг. Просто мисли на глас нищо повече, интересно ми е и вашето мнение по темичката .

                  Коментар


                  • Е, аз имах ХЕС-овци преди време, ама то като се замисля какво ли съм нямал. Обаче тук ме кефи как инсайдърите могат да си останат с инсайдърството щото малко скъпа идва тая акция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                      Съни, немам ни ХЕС, ни нищо вече. почти сичко съм обърнал на пара Съни, ами вий мене ма не гледайте, я съм си див като троскот и не препроръчвам нищичкооо. Така ми е по-убаво, да гледам индекса старая се и я като Jay Gould да гледам на индекс еми като немам боба на Пепи - така е
                      Днес, наистина ще се разплача...Ето ти си си продал дори и Хесовете, а trendy призовава за по-информирани инвеститори...а те и инвеститорите за това точно реват, за липсата на информация...
                      Някой, някого не иска да разбере, ама кой кого, незнам...
                      Затова предпочитам боба на Пепи и колкото е по-шарен по-добре, че от много приказки за сривове и кафенета, огладнявам))))

                      Коментар


                      • Яко инсайдър трейдиниг тука. Така намирисва, че чак се не трае!

                        Никога не съм имал акции на ХЕС, но съм възмутен до дъното на душата си от ситуацията по тази позиция в последно време. Дано КФН реагира по-адекватно този път.

                        Да не отварям темата за Оргахим през последните 2 седмици...

                        Коментар


                        • Хе-хе - туканка някои май са избягали хесовиците си за смешни пари и сега беснеят... :-)

                          Евлоги - поне кажи има ли в Ямбол по-голяма (или поне по-висока) сграда? Или намираш справедлива старата оценка, според която имотът струваше колкото мезонет в София?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Ветре, имаш ли още Хесчета)))искам пак да ти пожелая все нагоре да вървят и нищо лошо няма да казвам, камо ли да пиша на някакви си да проверяват))))
                            Съни, немам ни ХЕС, ни нищо вече. почти сичко съм обърнал на пара Съни, ами вий мене ма не гледайте, я съм си див като троскот и не препроръчвам нищичкооо. Така ми е по-убаво, да гледам индекса старая се и я като Jay Gould да гледам на индекс еми като немам боба на Пепи - така е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola
                              Олеле боже какъв ти е пък проблема на тебе? Да не си хванал жена ти с любовника или просто имаш трудности с изплащането на репо кредита при така създалата се пазарна обстановка? По-спокойно.
                              Първо:хванах мъжа с любовник (не жената)
                              Второ: Репото наистина ми тежи щото е за 175 000 бр. ХЕС
                              Трето: проблема е че никой не чете а всички реват манипулация или търговия с вътртешна инфо и т.н.
                              ПРОСТО АПЕЛИРАМ ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМИРАНИ ИНВЕСТИТОРИ
                              неинформираният е по-лесен за манипулиране, нали?

                              Коментар


                              • Айде бе щастлива случайност а? Хахаха. Дай наистина малко по-сериозно. Нищо случайно няма на този свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X