IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А ти пък отде научи как се оценява фирма?

    Радвам се за тебе - преди не го знаеше това - иначе нямаше да се набиеш в Кремът като последна идиотка.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • какво знаеш ти даскалче за милионите и как ес прави оценка на една фирма

      Коментар


      • Инвесторов - 68 000 000 не са много за секси фабрика като ХЕС.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от малката сестра
          импе,твоят портфейл велик сигурно ще стигне да си купиш само вратат на мазата на този имот
          а за твоя портфейл се носят легенди,как си купувал акции още като бяха не на хартия,а на каменни плочи и как динозаври са ходили около офиса ти
          и стига с тази дума секси,нали сам си знаеш,че онази ти работа е винаги на 6,30 и не се повдига от там

          Къде се дяна, бе, домъчняло ми бе за малоумщините ти... :-)

          А и защо не кажеш какво става со твоят портфейл - с тия акции на Пушлякът, дето май ги пазарува от Политик нагоре, хич не ти завиждам. Дано не си взела парите на кредит.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=318527

            Импе, май е дошло време за жътва.

            Коментар


            • импе,твоят портфейл велик сигурно ще стигне да си купиш само вратат на мазата на този имот
              а за твоя портфейл се носят легенди,как си купувал акции още като бяха не на хартия,а на каменни плочи и как динозаври са ходили около офиса ти

              Коментар


              • Ми знам ли... бих ги продал, само ако намеря нещо по-секси - например добър имот. За позициите ми - да това са основните - имам си и още инак...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Императоре, винаги съм се възхищавал, на това колко прозорливо преди много години си си купил Албена, МЦХ, ХЕС, МЕДИКА, МАК и СФАРМ, мисля, че това са ти позициите, както и уважвам това, че си си дългосрочен инвеститор, неподвластен на моментните колебения, паника или възходи.

                  Но ми е интересно ти дали се чувстваш като женен за своите акции и дали нямаш някакъв таргет, какво на каква цена да продадеш.

                  Да кажем, на колко би продал ХЕС или примерно СФАРМ, понеже те са най-фрапиращите случаи в портфейла ти...или даже и да станат непублични, пак не би ги продал.

                  Коментар


                  • Временно спадна, но пак ще качи. Ако ХЕС балон е, какво да кажем за губещото Вамо например?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя
                      Лелеее, колко още го надухте тоя БАЛОН заради преоценка от на активите с 2 лв. на акция.
                      То по вашата логика Топливо трябва да струва 80 лв.
                      ето че си издиша
                      а Топливо да не 80 ама 45 като нищо ще удари
                      с тия над 10 млн. печалба дето ни е приготвил бат Бедо

                      Коментар


                      • spokoino shte padne

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Гари
                          Явно пак се търгува някаква вътрешна информация, която ние простосмъртните не знаем. А това с активите е просто за отклоняване на вниманието. Иначе тази цена е нереална и ХЕС трябва поне три пъти да увеличи печалбата си, за да я оправдае.
                          И на мен ми е скъпо и не си купих и когато беше на 11 лв, макар че купилите са реалзирали над 100% досега . Браво на печелившите.

                          Коментар


                          • давай Бекнер ,че и аз искам мнооого.

                            Коментар


                            • Beckner mai e prav za 20-te leva

                              Коментар


                              • ХЕ ХЕ, купих си на 11.3, ако трябва да сме по-точни. Но това няма никакво значение. Просто изказвам предположение, че под 26 няма да падне.
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X