IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
    А ДФ на ЦКБ, Реал финанс, Болкан кепитъл, Съгласие и т.н. имат ли кьорави акции?
    Болкан кепитъл- такова животно поне аз незнам да има.
    Относно останалите също са ограничени, защото и тук има нормативни ограничения всеки може сам да ги прочете и сметне.
    Е не става само те да си купуват компанията няма логика разберете го това !!!!

    Коментар


    • Tук разликата м/у 6C4p и 6c4 стана към 4% та малко трябва да се доближи.
      Не се бъзи-кай !!!

      Коментар


      • DD, ако много държиш на прецизността, предлагам ти да замениш "свързани фондове" със "свързани фирми и ИП" и да се концентрираш върху втората част от изречението. Иначе правилно си задал въпроса - не дали го правят, а защо, а отговорите винаги са повече от един.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
          Имаш доста постове, но явно не си запознат добре с нормативната база. УПФ, ППФ и ДПФ и СКБ сила и Съгласие нямат и една кьорава акция, защото нормативно нямат право да притежават. И какъв им е интереса на мениджмънта да си хвърлят парите по акциите си ми е другия въпрос?!?! Ако ти управляваш бизнес за милиарди би ли си играл на дребно борсаджийче ???
          А ДФ на ЦКБ, Реал финанс, Болкан кепитъл, Съгласие и т.н. имат ли кьорави акции?

          Коментар


          • Днес си по напълних от тук та да видим.
            Не се бъзи-кай !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
              Ако не го дигнат свързаните фондове, не виждам кой друг вече би вложил пари в това дърво.
              Имаш доста постове, но явно не си запознат добре с нормативната база. УПФ, ППФ и ДПФ и СКБ сила и Съгласие нямат и една кьорава акция, защото нормативно нямат право да притежават. И какъв им е интереса на мениджмънта да си хвърлят парите по акциите си ми е другия въпрос?!?! Ако ти управляваш бизнес за милиарди би ли си играл на дребно борсаджийче ???

              Коментар


              • Ако не го дигнат свързаните фондове, не виждам кой друг вече би вложил пари в това дърво.

                Коментар


                • С тази покупка на 1 акция на 2.37 се показва , може би, че хората са съгласни да дадат по 4.37 лв ......

                  Коментар


                  • като гледам днешната сесия, някой май ще посрещне новата година доста по-привилегирован от друг...
                    и тоз коментар е без препоръка

                    Коментар


                    • Групата "Химимпорт" придоби още един животозастраховател

                      http://www.capital.bg/biznes/finansi..._edin/?ref=rss

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                        14 дни след общото събрание догодина.
                        Благодаря! Това ме интересуваше

                        Коментар


                        • с тази пеалба при криза няма как да не станат едни 100% за 1 календарна година. мениджмьнта да е ок, друго не си желая. То портфейла ще се оцени някой ден

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andulinishe Разгледай мнение
                            Някой може ли да ми каже относно привилегированите акции, към коя дата трябва да ги имам за да взема дивидент за 2010г?
                            14 дни след общото събрание догодина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andulinishe Разгледай мнение
                              Някой може ли да ми каже относно привилегированите акции, към коя дата трябва да ги имам за да взема дивидент за 2010г?
                              Ако си купиш сега, ще получиш дивидент другата есен.
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Някой може ли да ми каже относно привилегированите акции, към коя дата трябва да ги имам за да взема дивидент за 2010г?

                                Коментар

                                Working...
                                X