IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
    Тук е време за пробив на 3лв!Колкото и трудно за преодоляване да бъде би трябвало след пробива да качи сериозно-поне до 5лв
    5 не ме кефи кажи 6,9-7,2

    Коментар


    • Тук е време за пробив на 3лв!Колкото и трудно за преодоляване да бъде би трябвало след пробива да качи сериозно-поне до 5лв

      Коментар


      • ПРИМОЦИЯ!!!
        Предлагам пакети на 3,3

        важи до 31.01.11

        Коментар


        • Гледам и констатирам , че много ухажвани и желани са тук и "щерките" на "флагмана". Дали са вярно толкова интелигентни и "секси" по израза на Иператора или зестрата тук е много голяма. И си се чудя до Р/Е 10-12 колко ли трябва да е цената.

          Коментар


          • И аз,и аз,че чак ме е срам от мен си като се погледна в огледалото.

            Коментар


            • Някой да услужи със 100 милиона? С 50 бих искал да поизкупя до Р/Е 12,а с другите да поддържам акцията година-две.

              Коментар


              • Голямо мълчане тука.Явно всички сме професионалисти-мълчим и купуваме на промоция.Резултата за последните 15 дни е смразяващ +20% Начислихме й ДДС-то на акцииката.Ама в нашите джобове,не в бездънните Дянкови.Ето така се връзва бюджет и то само за някакви 2 седмици.
                Само една мъъъничка подробност-трябва на 10.01 да си купил и днес да си продал.Аз не съм продал днес.Алчен съм.Алчен гъз - ......
                И това го знам,ама пак съм алчен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40
                  АААААА, ХИМА щял да си има вътрешна конкуренция......
                  Явно колегата ги разбира тези придобивания.... да го питам него тогава...:
                  Това значи ли , че майката (Инвеста) се отказва от първата си рожба (ХИМА) и ще свърже пъпната си връв с новото отроче...???

                  Те въпросите нямат край и размислите също...но едно е сигурно и вече три пъти проверено !!! След всеки въпрос, акциите са нагоре.....
                  Хима си има вътрешна конкуренция-холдинг Варна и Нов век мисля

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                    ....Притеснително е, че насочват усилия,които няма,поне за сега,да се отразят на дружеството....
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40
                      АААААА, ХИМА щял да си има вътрешна конкуренция......
                      Явно колегата ги разбира тези придобивания.... да го питам него тогава...:
                      Това значи ли , че майката (Инвеста) се отказва от първата си рожба (ХИМА) и ще свърже пъпната си връв с новото отроче...???

                      Те въпросите нямат край и размислите също...но едно е сигурно и вече три пъти проверено !!! След всеки въпрос, акциите са нагоре.....
                      Няма основания да очакваш повишение в цената на акциите на дъщерното АД като следствие от въпросното придобиване.Няма да има промяна в баланса ,не касае и отчета.Това е все едно да очакваш да се вдигне акцията и ако Иво или Марин си купят нови коли или имат нови любовници.Притеснително е, че насочват усилия,които няма,поне за сега,да се отразят на дружеството

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40
                        Вярно, много вярно......
                        Ако можеш да ми отговориш на един въпрос - за ЕМПИ - Тополово ли става въпрос ???
                        Само да припомня-новината за ЕМПИ беше свързана с Химимпорт Инвест т.е.с майката на дружеството Химимпорт АД и подобни придобивания нямат никакво касателство с дружеството

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          :-)) явно знаеш повече отколкото твърдиш, че знаеш!!!
                          Успех чичо :-)))
                          Аз знам, че нищо не знам...
                          Успех и на теб !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40
                            След 3 минути "задълбочени" анализи породени от "кървави спомени"...... стигнах до следният извод...
                            Ражда се малко братче на зърнената кака....!!!


                            ЗА съжаление, въпреки цезаровото сечение, то се роди недоносено и .....
                            :-)) явно знаеш повече отколкото твърдиш, че знаеш!!!
                            Успех чичо :-)))

                            Коментар


                            • Очевидно има някакви намерения по отношение на Емпи, но и аз като теб чиче незнам какви са. Нямах предвид ЕМПИ поне докато не стане ясна каква е идеята там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                                DD, ако много държиш на прецизността, предлагам ти да замениш "свързани фондове" със "свързани фирми и ИП" и да се концентрираш върху втората част от изречението. Иначе правилно си задал въпроса - не дали го правят, а защо, а отговорите винаги са повече от един.
                                Моето мнение, е че те не купуват акции, защото няма логика да го правят и сега ще ти обесня защо мисля така. Ако направим една ретроспекция на последните 2-3 години ще видим, че компанията е агресивна по отношение на придобивания. Ситуацията е такава, че много бизнеси са на тезгяха в момента всеки го вижда и чете за това. Е хайде сега ми отговорете вие ако управлявате милиарди щяхте ли да си пръскате парите да си играете на спекуланти или щяхте да се опитате да захапите по-голямо парче от баницата.?!?!?! Логиката казва, а и историята го доказва, че в мътните води се лови риба. Недостатък, и то сериозен тук, е че няма поток от информация към дребните. Да тук мениджмънта не съобщава когато пръдне, но пък се вижда, че работят . Нали разбираш, че времевия хоризонт е различен между мажоритара и спекуланта. Единия гледа поне 10г. напред докато другия гледа няколко месеца напред, но погледа му е пречупен изцяло през доходността му от борсови спекулации.

                                Коментар

                                Working...
                                X