IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А сега!

    Тука ще конвертираме ли??

    ТИМ-аджиите си изпълниха целта!

    Само 3 сесии трябва да удържат цената!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 03.01.2011, 13:19 p0lki Разгледай мнение
      На пролет очаквам да закарат цената на ХИМ-а на цена от над 3.30 за да спрат да плащат дивидент на привилегированите им акции.

      Първоначално изпратено от 03.01.2011, 15:34 znae6t Разгледай мнение
      Това пък как го измисли? Ако въобще се случи, може да стане най-рано в средата на 2012 година.
      мислех , че си знаещ, а ти се оказа най-обикновен самозванец

      Коментар


      • Модераторе,моите уважение,наистина ли смяташ,че четящите нямат чувство за хумор и реалност и окастри поста ми,променяйки практически смисъла.. Ако съм написал нещо нередно,обиждащо някого или манипулиращо пазара , дай ми знак на лично съобщение и аз ще изтрия целия пост

        Коментар


        • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
          някой помни ли какво беше условието за да се преобразуват привилегированите акции в обикновени???

          останал ми е спомен, че цената на привилегированите трябва да е 1 месец над 3.30 лв. за да могат да станат обикновени
          Това за цената е така -3,3 лв.Но има още едно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО условие това да е възможно да се случи и то е да са минали ТРИ ГОДИНИ от увеличението т.е.за първите три години и турско да стане дивидент се дължи.Само да информирам,че до момента е изплатен дивидент за 6 месеца-за останалите 30 месеца предстои ако ще и дано цената да стане 20лв.

          Коментар


          • А бе г-н Керезов,вдигнете мерника,бе! За тази задача си поставете срок до май. Какво дребнавите с "Фрапорт",Луфтханза",летището в Казан! Като акционер искам "Кейп Канаверал",искам Пан Ам" като дъщерно на "Bulgarian aer". Пристанище "Лесово" ли беше-не ,искам пристанище Хамбург поне.
            "Щерката" "Добив на нефт и газ" и тя скромничи.
            Искам поне блокираща квота от "Газпром".
            Нека "Капитал" да си драска за "Съгласие "и "Сила". Вземете и "Сребърния фонд" и го утроете за 4-5 години и покажете КЛАСИКАТА за чудното свойство на добре инвестираните пари по време на криза да се умножават многократно.
            Направете за смях така наречения "политически елит".
            Тези,които изработиха "Сребърния фонд" са на 90% вече в отвъдното и им дреме на бурените над гробовете им за него, другите 10% от тях сега пенсионери им завиждат.
            Нашата"България" (борсата) Ви гледа и ще Ви даде за заслугите точната оценка.

            Коментар


            • Значи е време да прибираме печалбата, така ли да го разбирам

              Коментар


              • Най хубавото предстои!

                Коментар


                • някой помни ли какво беше условието за да се преобразуват привилегированите акции в обикновени???

                  останал ми е спомен, че цената на привилегированите трябва да е 1 месец над 3.30 лв. за да могат да станат обикновени

                  Коментар


                  • Тази тема защо е на втора странице?Засрамете се!То само лапане не става.Драснете два три реда хвалебствия,малко прогнози.Само аз ли съм акционер тука?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                      Съгласен.Ние нямаме бас-само закачка.Тва ПИБ-а е слаба ракия.Дайте нещо по яко.
                      Опааа,изложих се-толкова не вярвах,че даже не проверих.Поздрави на позналите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        Привилегированите не се броят! Айде малко феърплей...
                        Съгласен.Ние нямаме бас-само закачка.Тва ПИБ-а е слаба ракия.Дайте нещо по яко.

                        Коментар


                        • В крайна сметка ПИБ спечели. Сега ще черпя сам себе си, защото спечелих-загубих баса.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            Привилегированите не се броят! Айде малко феърплей...
                            +1
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40
                              Едната ръка вече спечели.. !!!!
                              Честита тройка, ОТЛИЧНИЦИ....
                              Привилегированите не се броят! Айде малко феърплей...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Опитвам се да се хвана на бас сам със себе си кой ще мине пръв 3-те лева - ПИБ или Флагмана
                                Битката е епична, продавачите падат един по един. Няма веч оръжие, има хекатомба...

                                Коментар

                                Working...
                                X