IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-БТ АД (3JU / SOFBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
    Само да не им лепне акт от КФН
    ако цветанка продължава да разлайва кучетата като нищо ще си изпатят от Карол

    той за това брокера й е казал ---- нека ми се обадят и аз ще им обясня

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
      Може нейния посредник да се е измислил нов правилник
      Или ще проверяваш или млъкни ,разбрахме че си предобеден... СТИГАААА ,нали така беше....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
        Само да не им лепне акт от КФН
        едва ле КФН е заспала още от 1996г. и няма кой принц да я сьбуди н блиските 20-на години

        Коментар


        • Само да не им лепне акт от КФН

          Коментар


          • Може нейния посредник да се е измислил нов правилник

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Мече, извинявай, но в случая пишеш абсолютни простотии! Ето ти линк към правилника за приключване на сделки:

              http://www.bse-sofia.bg/?page=ClearingAndSettlement
              абе , оставия бе , човек

              някой и бил казал, че щял да обясни не знам си какво

              с едно чукване на клавиш на клавиатурата виж какво излиза за нейната наредба 39


              НАРЕДБА № 39 от 21.11.2007 г. за разкриване на дялово участие в публично
              дружество
              Приета с Решение № 90-Н от 21.11.2007 г. на Комисията за финансов надзор, обн., ДВ, бр.
              103 от 7.12.2007 г

              пълни щуротии на хора с психични проблеми

              вчера и дадох да чете наредбата със съответните линкове от сайта на депозитара

              за случая е точка 1



              http://www.csd-bg.bg/Dokumenti/pravilnik.pdf

              и от сайта на един посредник обяснено като за бавноразвиващи се



              http://www.deltastock.bg/V2/faq/faq-bfb.asp#4

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Мече, извинявай, но в случая пишеш абсолютни простотии! Ето ти линк към правилника за приключване на сделки:

                http://www.bse-sofia.bg/?page=ClearingAndSettlement
                Отговарям ти защото си коректен .... обади се в Карол ,Еврофинанс и още десетина ИП и утре ще говорим ....ако нямаш телефоните ще ти ги дам на лични...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                  Проверих при двата ИП с който моето семейство има връзка......от 2009 г. между покупката и продажбата няма интервал за сетълмент. .... законно и по указание . Понеже тази опция я ползвам и не аз съм човека да се притеснявам при кого и как търгувам , само за теб се обадих на брокер от Карол който ме насочи ме към наредба № 39 за работа на ИП , ако имаш повече въпроси обади се на телефона на брокери в Карол , да ти потвърдят че правят такива продажби... /каза че щял да ти покаже каквото те интересува по членове и алинеи , като минеш към тях.... / , за мен е минал епизод ...
                  Мече, извинявай, но в случая пишеш абсолютни простотии! Ето ти линк към правилника за приключване на сделки:

                  http://www.bse-sofia.bg/?page=ClearingAndSettlement

                  Коментар


                  • Другата седмица ще стане ясно как ще се продава холдингът

                    Около десетина стратегически и финансови инвеститори са проявили интерес към приватизацията на държавната компания за производство на цигари "Булгартабак", съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков, но без да посочи имена. По неофициална информация сред тях има български, южнокорейски и гръцки фирми.

                    Методът за приватизация е ясен, той е предложен от консултанта Ситибанк, уточни той. Вариантите са през борсата, търг или конкурс, но кой точно метод е избран ще стане ясно другата седмица, обеща икономическият министър.

                    В края на 2009 г. Трайчо Трайков заяви, че началната цена за приватизация на държавния дял в "Булгартабак" ще бъде близо 100 млн. евро, и обеща до средата на 2010 г. държавната фирма да бъде продадена. Вчера министър Трайков заяви, че до средата на годината "Булгартабак" ще бъде приватизиран.

                    Ако дружеството бъде продадено през Българската фондова борса, държавата няма възможност да налага критерии за бъдещия купувач - приватизацията през борсата става на база най-високата предложена цена, а всички кандидати са равнопоставени, т.е.системата не позволява отсяването им преди това.

                    Акциите на "Булгартабак" в момента са регистрирани за търговия на борсата, като от няколко седмици изявленията на Трайков и на финансовия министър Симеон Дянков за скорошна приватизация силно повишиха интереса към тях. Допълнително влияние оказаха и добрите финансови резултати на дружествата в холдинга за миналата година, които увеличиха износа си.

                    В последните дни обаче интересът на борсовите инвеститори намалява, а от началото на годината книжата на холдинга са поевтинели с 2.6%. За разлика от тях акциите на "София БТ" са се повишили с 13.8%, а на "Благоевград БТ" - с 2.4%.

                    Това е трето правителство, което се опитва да продаде държавната компания за производство на цигари. Предишните два кабинета не успяха заради съпротивата на ДПС, като министрите на икономиката Лидия Шулева и Румен Овчаров дори бяха сменени от постовете им.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                      Чакам
                      Проверих при двата ИП с който моето семейство има връзка......от 2009 г. между покупката и продажбата няма интервал за сетълмент. .... законно и по указание . Понеже тази опция я ползвам и не аз съм човека да се притеснявам при кого и как търгувам , само за теб се обадих на брокер от Карол който ме насочи ме към наредба № 39 за работа на ИП , ако имаш повече въпроси обади се на телефона на брокери в Карол , да ти потвърдят че правят такива продажби... /каза че щял да ти покаже каквото те интересува по членове и алинеи , като минеш към тях.... / , за мен е минал епизод ...

                      Коментар


                      • Дивидент+Резерви да ги раздадат преди преватизацията ще е супер
                        Това е София БТ АД

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                          Личните ви взаимотношения, според мен е най-добре да си ги оставите лични. И двамата сте нормални и форума "бенефитва" от сериозните ви мнения, но не и когато си ги "мерите" и се заяждате. Моето беше молба, ако искате земете се сдобрете. Аз се наемам да ви бъда медиатор и да ви почерпя лично един помирителен обяд другата седмица, м?
                          Това не са лични взаимоотношения. Смятам, че самия форум трябва да коригира и да прави забележка на авторите набисери. Все пак цветанка е уважавана тук с повече от 5 000 мнения повечето от които в менторски тон, а всеки ден съм принуден да чета глупостите и. Вчера писа, че сетълмента бил отпаднал, днес пише, че понеже продала и се вдигнал цената на пакета. Няма да изреждам всичките и глупости бълвани всеки ден. Случаен човек , ако й прочете бисерите и ще ни разправя, и ще се смеят на всички във форума.

                          Коментар


                          • Има по няколко стратегически и финансови инвеститори за Булгартабак
                            (57B / BTH)
                            от Мая Цветкова | 09.02.2011 13:03 | препоръчай (2)
                            Много се надявам до средата на годината сагата с приватизацията на „Булгартабак“ да приключи, заяви икономическият министър Трайчо Трайков
                            Статия

                            Има добър инвестиционен интерес към приватизацията на „Булгартабак“ и към момента може да се каже, че има по няколко стратегически и финансови инвеститори с интерес към компанията. Това съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков след днешното заседание на Министерски съвет.

                            Наскоро той обяви, че по всяка вероятност в приватизацията финансовите инвеститори ще може да участват само в обединение със стратегически, за да може да се избере компания, която е запозната с този сектор.

                            Трайков посочи още, че до няколко дни официално ще бъде определена процедурата за приватизация на „Булгартабак“.

                            „Много се надявам до средата на годината сагата с приватизацията на „Булгартабак“ да приключи“, допълни той.

                            Първоначално амбициите на Трайков бяха приватизацията да приключи до края на миналата година, а след това – до април тази година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                              кое е спам?

                              посочи един мой пост днес в тази тема който окачествяваш като спам
                              Личните ви взаимотношения, според мен е най-добре да си ги оставите лични. И двамата сте нормални и форума "бенефитва" от сериозните ви мнения, но не и когато си ги "мерите" и се заяждате. Моето беше молба, ако искате земете се сдобрете. Аз се наемам да ви бъда медиатор и да ви почерпя лично един помирителен обяд другата седмица, м?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                                Извинете ме, но един от вас двамата трябва да се спре с тоя спам, за да спре и другия... Бъдете нормални, моля!
                                кое е спам?

                                посочи един мой пост днес в тази тема който окачествяваш като спам

                                Коментар

                                Working...
                                X