IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-БТ АД (3JU / SOFBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Ами мисля че грешиш!
    Точна ако БАТ ги вземе ще е супер за миноритарите. Защото са силен стратегически инвеститор и няма да се ебават с тях при търгово за отписване. Може да им хвърлят един 80-100 лв. на акция премерно и всички доволни
    Хе,хе, 80 - 100 лв.
    Кой е луд да плаща за нещо с много над пазарната цена?
    1 - 2 лв. премия, ако изобщо има търгово.
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Ами мисля че грешиш!
      Точна ако БАТ ги вземе ще е супер за миноритарите. Защото са силен стратегически инвеститор и няма да се ебават с тях при търгово за отписване. Може да им хвърлят един 80-100 лв. на акция премерно и всички доволни
      Чул те Господ, батенка. Поздравления за това как отмъкна пакетчето при свилоза под носа на спекулантчетата. А после как мрънкаха само, че не са се закачили .. ))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
        Съгласен съм ,че Табаците (по-специално София БТ ) са ок, като дружества , но за акциите им имам определени резерви ,ако БАТ или някой друг голям ги приватизира.
        Понеже има риск да ги направи непублични ...
        Тогава край на дивиденти и на стойност на акцията ЗА МИНОРИТАРИТЕ ...
        Дано да греша ...
        Ами мисля че грешиш!
        Точна ако БАТ ги вземе ще е супер за миноритарите. Защото са силен стратегически инвеститор и няма да се ебават с тях при търгово за отписване. Може да им хвърлят един 80-100 лв. на акция премерно и всички доволни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          дружеството не е лошо в никакъв случай, но виж дали няма други акции които биха могли да реализират по-висок ръст за по-малко време, но ако си дългосрочен акцията определено си заслужава

          УСПЕХ
          Съгласен съм ,че Табаците (по-специално София БТ ) са ок, като дружества , но за акциите им имам определени резерви ,ако БАТ или някой друг голям ги приватизира.
          Понеже има риск да ги направи непублични ...
          Тогава край на дивиденти и на стойност на акцията ЗА МИНОРИТАРИТЕ ...
          Дано да греша ...
          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
            Е как, че по хубаво от Химко нема...
            браво разбираш ги ще взимаш ликвидационен дял

            Коментар


            • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
              Мажоритаря като много разбираш кажи коя е хубава акция
              Е как, че по хубаво от Химко нема...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Смехх....
                Мажоритаря като много разбираш кажи коя е хубава акция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                  какво става тук някай предава най-хубавата акция на БФБ
                  Смехх....
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    дружеството не е лошо в никакъв случай, но виж дали няма други акции които биха могли да реализират по-висок ръст за по-малко време, но ако си дългосрочен акцията определено си заслужава

                    УСПЕХ
                    Инвеститора определено разбира кое е хубаво

                    Коментар


                    • какво става тук някай предава най-хубавата акция на БФБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                        Я днес някои ми е продал 30бр. на 37.9лв.
                        Тук ще е мъка, но вярвам че дружеството си заслужава и отчетите ще го покажат.
                        дружеството не е лошо в никакъв случай, но виж дали няма други акции които биха могли да реализират по-висок ръст за по-малко време, но ако си дългосрочен акцията определено си заслужава

                        УСПЕХ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                          Я днес някои ми е продал 30бр. на 37.9лв.
                          Тук ще е мъка, но вярвам че дружеството си заслужава и отчетите ще го покажат.
                          И аз като махна мойте четири поръчки купува в БТН ще стане същото ...
                          Надеждата крепи човека а палетата кокала...

                          Коментар


                          • Я днес някои ми е продал 30бр. на 37.9лв.
                            Тук ще е мъка, но вярвам че дружеството си заслужава и отчетите ще го покажат.
                            Не се бъзи-кай !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П Разгледай мнение
                              с....АУУУУУУУУУ аз съм най злобното ПАЛЕ МАЙНИЧКА във Форума ,Блажко ме наричат и съм много опасен когато губя незаконни пари тогава и опашката си хабя ,не само ръката която ме храни, нали

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Работата е ясна." Наш" човек купувач/който може да забрави търговото/ и Кърък в позицията и резултата е налице
                                Не е препоръка!
                                скъпа, не си забравила мисирката преди десерта, нали

                                Коментар

                                Working...
                                X