IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-БТ АД (3JU / SOFBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте,
    Някой знае ли кога е началната дата за изплащане на дивидентите?
    Благодаря предварително

    Коментар


    • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
      изтината е тук
      направо иЗтинах, като го прочетох )))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • изтината е тук

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
          Не разбрах, БАТЯ ли стои зад БАТ???
          БАТ,я - ти кой очакваш да седи зад БАТ

          а зад БАТ,я седят БАТ /Българска Асоциация по Таекуон-до/ които щели да се разплащат с акционерите с тайландската парична единица БАТ

          само да не сложат едно "е" пред БАТ
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Не разбрах, БАТЯ ли стои зад БАТ???
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Не знам за бъг, но два вида мечки по надолу има я веднага да се прекръстите на Бикове и пишете тогава.
              Сами казвате че акцията е подценена.
              Не се бъзи-кай !!!

              Коментар


              • да няма някакъв бъг във форума случайно ?
                Как го постигнахте този ефект - да вкарате в цитат цалата последна страница от темата ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Батя,я кажи сега..какви са перспективите тук и докъде ще скачаме Аз мисля,че 100лв са прекалено малко какво ще кажеш за 140 например

                  Недей сега така ти като един виден спекулант не скривай бляскавата перспектива пред тази акция.

                  Между другото ако ми остане време смятам да открия една тема с анкета за най-добър манипулатор на форума.Естествено и с доказателства да са подплатени твърденията.При теб..доказателства колкото искаш

                  Пак да те питам какво стана с Фонд имоти Да ти кажа лично познавам ,човек ,който се е подвел по твойте писания.Там колкото глупости изписа и надъха "цацата".

                  Както и да е

                  Последно тук 150лв до година максимум


                  Ако визираш мен за алкохола...аз не съм спрял да си пия Наздраве

                  И умната,че вече май трудно ти се връзват вече.да не станеш от спекулант.дългосрочен особено с акции като на свилоза и особено на Фонд имоти

                  Не е препоръка за покупко продажба на акции..а да си сипете по едно питие Наздраве
                  абе ако прави по над 6-7 милионки печалба, текущата каитализация е смехория.
                  Last edited by mibova; 08.07.2011, 12:58.
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Е, момчето не помни толкова дълго, пък и това се пада в нетрезвия му период на писане във форума
                    Щом му е забавно нека тичка след мен като мастийка след стопанин, свикнал съм с подобни "фенчета"
                    Батя,я кажи сега..какви са перспективите тук..и докъде ще скачаме..Аз мисля,че 100лв са прекалено малко..какво ще кажеш за 140 например

                    Недей сега така ти като един виден спекулант не скривай бляскавата перспектива пред тази акция.

                    Между другото ако ми остане време смятам да открия една тема с анкета за най-добър манипулатор на форума.Естествено и с доказателства да са подплатени твърденията.При теб..доказателства колкото искаш

                    Пак да те питам какво стана с Фонд имоти Да ти кажа лично познавам ,човек ,който се е подвел по твойте писания.Там колкото глупости изписа и надъха "цацата".

                    Както и да е

                    Последно тук 150лв до година максимум


                    Ако визираш мен за алкохола...аз не съм спрял да си пия Наздраве.
                    И умната,че вече май трудно ти се връзват вече.да не станеш от спекулант.дългосрочен особено с акции като на свилоза и особено на Фонд имоти

                    Не е препоръка за покупко продажба на акции а да си сипете по едно питие Наздраве
                    Last edited by mibova; 08.07.2011, 12:58.

                    Коментар


                    • Абе ,я кажете тея от Бат държат ли още 9% тук ,и ако са продали на кого ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Е, момчето не помни толкова дълго, пък и това се пада в нетрезвия му период на писане във форума
                        Щом му е забавно нека тичка след мен като мастийка след стопанин, свикнал съм с подобни "фенчета"
                        Батя, ще ме извиняваш, но за втори път го казваш, та аз лично "трезвен" не не намирам смисъл да пиша, а ти намираш ли към момента такъв, и с каква цел

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Остави Батя на спокойствие ,той е тук отдавна ....
                          Е, момчето не помни толкова дълго, пък и това се пада в нетрезвия му период на писане във форума
                          Щом му е забавно нека тичка след мен като мастийка след стопанин, свикнал съм с подобни "фенчета"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Ммддаааааа Батя и тук е влязъл....сега очаквам ежедневна пропаганда за това как цената тук ще скочи ....и колко много ще се печели

                            .Познат рефрен.....от Топливо,Свилоза,Фонд имоти......

                            Абе Батя .какво стана с Фонд имоти наистина....Нали се беше наял...'като попско чедо на задушница".........Кажи какво го правиш този пакет
                            Остави Батя на спокойствие ,той е тук отдавна ,но почва да ме дразни тези качвания на цената с по една акция на края на сесията . Най сигурният начин да изгониш някой купувач.
                            В трите тютюни мойте поръчка купува са половината от всичките ,но ако продължават тези простотии ще си ги изтегля двете от тук.

                            Коментар


                            • Ммддаааааа Батя и тук е влязъл....сега очаквам ежедневна пропаганда за това как цената тук ще скочи ....и колко много ще се печели

                              .Познат рефрен.....от Топливо,Свилоза,Фонд имоти......

                              Абе Батя .какво стана с Фонд имоти наистина....Нали се беше наял...'като попско чедо на задушница".........Кажи какво го правиш този пакет

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
                                Хе,хе, 80 - 100 лв.
                                Кой е луд да плаща за нещо с много над пазарната цена?
                                1 - 2 лв. премия, ако изобщо има търгово.
                                70-80лв. търговото ще е

                                Коментар

                                Working...
                                X