IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-БТ АД (3JU / SOFBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=frei1974;1203540]
    Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение

    Викаш да продаваме ли че имам едни 110бр от 15лв. и се чудя кво да ги правя.
    Здравей ,
    не ми е много приятно ,че е в позицията а той е рядък карък , защото и аз съм кюпа ама да видим поне дивидента и какво ще правят свободният кеш , защото аз качих средната че продавах около 35-40 лв....
    поздрави!

    Коментар


    • [QUOTE=frei1974;1203540]
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение

      Викаш да продаваме ли че имам едни 110бр от 15лв. и се чудя кво да ги правя.

      Какво стана баз ли те хвана

      Коментар


      • [QUOTE=meche_cveti93;1203537]
        Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
        но нека му дадем един миг слава.... ,дано не чака и тук толкова че яка ни душа....
        Викаш да продаваме ли че имам едни 110бр от 15лв. и се чудя кво да ги правя.

        Коментар


        • [QUOTE=softohold;1203530]
          Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
          Има 1000бр.същите ли са за който четем.[/QUOT

          Трябва да са са6тите
          голям инвеститор излезе
          Това е относително...Беше забил всичко последните две години в ССВ и само бог знае колко му е средната и в петък излезе и се прави на велик ,но нека му дадем един миг слава.... ,дано не чака и тук толкова че яка ни душа....

          Коментар


          • [QUOTE=frei1974;1203516]Има 1000бр.същите ли са за който четем.[/QUOT

            Трябва да са са6тите
            голям инвеститор излезе

            Коментар


            • Има 1000бр.същите ли са за който четем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                купих в петък - днес е вторник, а все още сетълмента не е минал -> това ще стане днес следобяд --- едва утре ще мога да ги продам, съответно да ги видиш на платформата си

                това са елементарни положения и е опит да ме злепоставиш днес, но то си е за твоя сметка

                очаквах, че цветанка ще иска да ми го премери ..................... за портфейла става въпрос
                Батя,утре Полки ще си изпълни обещанието да сложи 1000 на 54 ако е купил и ще разберем кой е крив и кой е прав.Много е възможно за фондовете си тоя ден да са купували БЛАБТ,факта е,че пълнят от табаците...
                препоръки не давам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                  Знаеш ли в момента колко колеги ти се смеят заради невежеството ти ,най малко в избор на ИП. Ако иска да знаеш пусни анкета....Ще бъдеш много изненадан ама много....
                  цветанке, който иска на каквото иска да се смее

                  цветанке, мен ме устройват условията и съм доволен

                  цветанке, има редица неща които взимам под внимание при избор на ИП -> неща които дори и не ти идват на акъла

                  цветанке, на мен силата ми е в избор на хора с които работя ............... пиша за неща които не касаят само ИП, а по принцип ............... едва ли вдяваш за какво пиша

                  цветанке, при мен случайни работи няма -> всичко е проверено и изпитано

                  цветанке, виж смени темата и тук удари на камък

                  Коментар


                  • Стигааааааааа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                      на демо платформата ти няма сетълмент - можеш и за по-малко от три секунди да купуваш и продаваш после
                      Знаеш ли в момента колко колеги ти се смеят заради невежеството ти ,най малко в избор на ИП. Ако иска да знаеш пусни анкета....Ще бъдеш много изненадан ама много....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                        Батя здравей,
                        и при мен е така три секунди след купуването мога да продам и не само у нас....
                        на демо платформата ти няма сетълмент - можеш и за по-малко от три секунди да купуваш и продаваш после

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Това съм писал. Кое точно в него е глупост???



                          .................................................. ........



                          това е за цвети, но да ти отговоря понеже имам опит - Да правил съм го многократно. С моя ИП нямам абсолютно никакъв проблем която и да е акция на БФБ да я купя сега и след минута да я продам!
                          Батя здравей,
                          и при мен е така три секунди след купуването мога да продам и не само у нас...
                          Съжалявам за това че прекалих , но не можах да преживея че този Карък се насади във водеща позиция в портфеила ми....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                            Стига толкова
                            !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Това съм писал. Кое точно в него е глупост???
                              не ми излиза целия ти пост като цитирам

                              имал съм в предвид, че има и твои постове по темата, а не че и ти си писал глупости

                              Коментар


                              • Стига толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X