IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Да! И веднага започва да мъчи въпроса: "Пфуу, защо е само 5% от портфейла!?"
    Aко ще те успокои - има и по лошо, при мене сега са близо 14% от бфб, ма от общия портфейл няма и 2%.
    Пък колко месеца танталови мъки на чакалата между 1.35-1.42 докато се понапълни, не е истина....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Расте макар и с калпав обем, не че нещо ново за бфбту...ма то и не останали май луди да продават на тия нива.
      30 и кусур % за 30 и кусур дена, по % на ден, не е лошо темпото...
      Да! И веднага започва да мъчи въпроса: "Пфуу, защо е само 5% от портфейла!?"

      Коментар


      • Расте макар и с калпав обем, не че нещо ново за бфбту...ма то и не останали май луди да продават на тия нива.
        30 и кусур % за 30 и кусур дена, по % на ден, не е лошо темпото...

        Коментар




        • Четиво за Велев и компания !!!-А също и за Ангелов и не-Делчев!

          -"Да, планираме да запазим дивидентната си политика. Честно казано, ако законът позволява и би било практично, ние ще разпределяме дивиденти дори на тримесечие. Има много компании на основните фондови борси, особено в Северна Америка, които изплащат дивиденти месечно! Причините, от които ние се водим, са от практична гледна точка. Сумата, която разпределяме, е значителна и е много по-лесно да извършваме плащанията равномерно, вместо да акумулираме една обща сума. От моя собствен опит като частен инвеститор, аз също обичам да ми бъде плащано по-често от веднъж годишно, за предпочитане най-малко на тримесечие, но минимум поне два пъти годишно."

          http://www.infostock.bg/infostock/co...nat-go-pozvoli

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение

            Не знам кой е малоумен, но аз на 17 юни 2020г. прогнозирах, че тук цената на акциите за няколко месеца ще се покачи с повече от 10 % спрямо цената на акциите на 16 юни 2020г. и както вероятно всички видяха, аз съм бил прав в прогнозата си. Никога не съм бил малоумен. Голям смях по тази позиция.
            Акцията е с таргет над 2,50 но още смятам че скоро няма да я видим ...имам .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Кое е вярно, тези акции бяха на тезгяфа от 10 месеца и никой не ги взе ,предлагаха ги 2,50 та дотук...и всички сваляха цената и и предлагаха на лефче.....Тук само малоумни са останали за съжаление....Нищо лично. Така и с вашите и мойте акции когато дойдат за продажба няма на кой да ги дадете/дам на тяхната цена а ще се сваля цената ...имам една хилядарка но казвам истината а не разни розови сънища и някой друг ние виновен.....
              Искате еФтини акции,на ви , искате дивидент ,ето ви дивидент ,ще видим днес на колко ще ги качите....сутринта нямаше и един желаеш да купува...преди да спре борсата ...
              Не знам кой е малоумен, но аз на 17 юни 2020г. прогнозирах, че тук цената на акциите за няколко месеца ще се покачи с повече от 10 % спрямо цената на акциите на 16 юни 2020г. и както вероятно всички видяха, аз съм бил прав в прогнозата си. Никога не съм бил малоумен. Голям смях по тази позиция.
              Last edited by Ivan2015; 16.07.2020, 13:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                С по-малко мозък по-добре се живее
                Да се движеш с масата не винаги е добра идея - нали трябва да пазим дистанция

                Очаквам корелацията със CENHL да се възстанови след година - две.
                Успех, когато един ден имам търгово в Спиди или качи над 60 кинта там, ако цената тук е добра, може и да вляза, ако не - здраве да е. на 1,30 е супер, две мнения по този въпрос няма, стига да не тръгне да излиза и някой друг, защото нелогичните цени на нашата клета борсичка могат да се задържат доооооста дълго време, че даже и още надолу да слязат
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Тук само малоумни са останали за съжаление.....
                  ще видим днес на колко ще ги качите....сутринта нямаше и един желаеш да купува...преди да спре борсата ...
                  С по-малко мозък по-добре се живее
                  Да се движеш с масата не винаги е добра идея - нали трябва да пазим дистанция

                  Очаквам корелацията със CENHL да се възстанови след година - две.

                  Коментар


                  • Хич на последно място място е въпроса за първоначалната инвестиция тук!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                      Сега като инсайдърите прибраха доста акции, смятам че дивидента става регулярен.
                      отделно, грую, това, което си написал, вероятно е било вярно и когато цената беше пет лева, но не, пф-тата искат да продадат на 1.30 защото все пак това се чужди пари.
                      Кое е вярно, тези акции бяха на тезгяфа от 10 месеца и никой не ги взе ,предлагаха ги 2,50 та дотук...и всички сваляха цената и и предлагаха на лефче.....Тук само малоумни са останали за съжаление....Нищо лично. Така и с вашите и мойте акции когато дойдат за продажба няма на кой да ги дадете/дам на тяхната цена а ще се сваля цената ...имам една хилядарка но казвам истината а не разни розови сънища и някой друг ние виновен.....
                      Искате еФтини акции,на ви , искате дивидент ,ето ви дивидент ,ще видим днес на колко ще ги качите....сутринта нямаше и един желаеш да купува...преди да спре борсата ...

                      Коментар


                      • Сега като инсайдърите прибраха доста акции, смятам че дивидента става регулярен.
                        отделно, грую, това, което си написал, вероятно е било вярно и когато цената беше пет лева, но не, пф-тата искат да продадат на 1.30 защото все пак това се чужди пари.

                        Коментар


                        • Ами, Батя, без да защитавам ПФ-тата, които по дифолт са си олигофрени, но все пак имат някакъв резон - кофти мажоритари, неособено добри перЕспективи пред бизнеса с оглед на пр грипчето, много зелени и много ликвидни борси на запад и т.н. Вярно, дават дивидент, но го дават от 3 години (тази е 4-та) - не са задължени да го правят, нямат особено добра репутация, мениджмънта е мега кофти - до голяма степен са прави. И то не само тък, на много места на клетата ни борсичка са прави да напускат - явно вече им писна от крадливи и некоректни мажоритари, а като добавим и (вероятната) липса на "подсладители", заради които преди си затваряха очите, и то уйде коня у ряката.

                          П.С. 1,30 обаче считам за отлична цена за влизане, независимо от кирливия мажо - поздравления за всеки, който е успял да се вреди
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • абе хора що си губите времето и парите на БФБ? Няма по-голяма глупост от така наречената БВБ. Инвестирайте си парите в нещо по-доходно и перспективно има много други дейности и начинания, които да ви носят сериозни доходи и проценти печалба

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Предлагат дивидент от 0,0735лв. , ако смятам правилно...доволен съм!
                              Правилно смяташ, 7 ст. чисто след данък.
                              Още едно доказателство за малоумната инвест. политика на ПФ които се разпродадоха тук. Къде точно ще инвестират освободените средства с 5% годишна доходност?
                              Да не говорим за големия потенциал и за капиталова такава!
                              Няма други толкова некадърни /или корумпирани/ инвеститори на БФБ!

                              Коментар


                              • Предлагат дивидент от 0,0735лв. , ако смятам правилно...доволен съм!
                                Last edited by tony1975; 30.06.2020, 21:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X