IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от аналгина
    Абе хора, това дето казвам кой купил, кой продал, да не е и то някаква интелектуална собственост, че от НСБОП само това чакат. Да не ме дават по телевизията с белезници ми е въпроса? :-)
    Забележка:
    Тази информация представлява интелектуална собственост на БФБ-София АД. Клиентът има право да използва, съхранява, обработва или цитира Информацията. Клиентът няма право да предоставя на трета страна Информацията във вида, получен от борсата, или да я разпространява без предварително разрешение от борсата.

    Коментар


    • S netarpenie chakam da mi go hakne na 8kinta sha go poema do dano
      www.targ.bg

      Коментар


      • Само гледайте тая HIKA да не ви го нахака, че са на кантар нещата.

        Коментар


        • Абе хора, това дето казвам кой купил, кой продал, да не е и то някаква интелектуална собственост, че от НСБОП само това чакат. Да не ме дават по телевизията с белезници ми е въпроса? :-)

          Коментар


          • Мерси

            Коментар


            • Бенчмарк

              Коментар


              • А кой изкупи на два пъти до 5лв?

                Коментар


                • Току що видях как се продават 100 акции на 11 сделки
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • :-) Лолита ти ги смяташ така. И в такъв случей сметни с колко е скочила ЕМКА. Ако не ти се смята аз ще го направя: 130-150% някъде.
                    Успех и на теб!!! ( Само не и по тази позиция, защото ти чакаш 3лв. :-), а аз 6-7лв :-) )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от аналгина
                      Тука бяхме бе Лолита. Виж темата за Дългосрочните инвестиции. И аз продадох евтинко ЕМКА-та, но една лоша дума не написах срещу нея, така че не се излагай, моля те. А и когато ХИКА беше 3лв. ЕМКА беше около 15-16лв., а М+С около 130лв., така че доста ще трябва да почакаш за 2.8-3.30 :-)
                      не ме разбирай погрешно - Горчив Хап. аз продавах и днес и вчера , и онзи ден- НИКОГА не се лакомя да продам всичко на една цена - особено на някакъв макс , за разлика от 101% от пишештите във този форум пък и по голямо количство при тази неликвидна позиция е трудно навъднъж , нали.
                      думата ми беше, че хика винаги си е била подценена , сега като се двихнаха мцх на 177 , това е по малко от 20% от около 150лв, а хиката над 50% за две седмци... нали ме разбра - не всичко е скачени съдове
                      и по тази логика дай да вдихнем яко и CENHL -имат и мцх и хес , пък те колко повече се вдихнаха ,а холдинга само с 10% .....
                      айде псорна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tya
                        щура работа, не съм виждала такова нещо, дали е един и същ, наддаващ със себе си?
                        клиенти на Бенчмарк се бъзикат нещо ;-)

                        Коментар


                        • Може би целта му е котировката "Купува" да е висока. Но това може и само с 1 ордер да се постигне...
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • щура работа, не съм виждала такова нещо, дали е един и същ, наддаващ със себе си?
                            tya

                            Коментар


                            • вече има и 3
                              не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Тия COBOS-и полудяха нещо...
                                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                                Коментар

                                Working...
                                X