IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво е станало днес на ОСА?

    Коментар


    • А отнесем ли 6.00 пътят нагоре е открит.

      Коментар


      • Мисля днес да отнесем 5,99 лв

        Коментар


        • Аз си играх да смятам и само участята им в MCH( при 225) и EMKA правят 9,80-9,90.Имат основно ремонтирана сграда на ул."Бачо Киро" поне за 1,5 млн. евра.Така че 7-8 са реална прогноза.Може и 9-10 да станат.Но трудно.Поне на мене ми се струва така.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Прав си братле. При тез цени на М+С И ЕМКА вече сериозно се замислям за 7-8лв., а като гледам днес търговията, не само аз мисля така :-)

            Коментар


            • Е, много станахме.Обаче на мене ми се струва че цената ще е повече от 6 кинта.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от аналгина
                Калитко, не бой се! Поне двама сме :-). Аз се скъсих кажи-речи наполовина, но останалите под 6лв. не мисля да ги давам, а ако падне до 4.80-4.90 ще си взема още.
                Трима сме.

                Коментар


                • Еми късметлия съм си, че не бях сложил ордер на 5
                  Нормално е доста да са продали, защото след овчарския скок обикновенно има спад, обаче последваха и други овчарски скокове на ЕМКА и МСН ?
                  Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Калитко, не бой се! Поне двама сме :-). Аз се скъсих кажи-речи наполовина, но останалите под 6лв. не мисля да ги давам, а ако падне до 4.80-4.90 ще си взема още.

                    Коментар


                    • Калитко, тука освен тебе, изглежда всички други продадоха под пет лева, защото темата замлъкна изведнъж след като направиха обиранията до петака.

                      Коментар


                      • Не знам какво още чакат фондовете, хилядарки под 5.4 ще видят тука, ама през крив макарон
                        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Бенчовете от към година някъде си пълнят, но да не са луди сами да се навдигат. И след 11.05.2006 са основния купувач, но при ниски обеми.
                          След успешните опити за летене на ЕМКА и М+С от днес, участието на ХИКА в тези дружества гони близо 10лв. за акция.

                          Коментар


                          • Който продал на клиента на Бенчовете, продал, защото той май беше до тука....
                            Или има инфо, или му трябват за ОС. Но посредника не го видях да купува за своя сметка. Ще се разбере...Внимавайте с пързалянето.
                            Винаги, когато имаш възможност отстъпвай, за да имаш повече пространство да се засилиш...

                            Коментар


                            • абе вие внимавайте какви ги приказвате тука,
                              щото аз веднъж се избъзиках с един прокурор относно лична информация за него, която беше свободно публикувана в интернет и той така се гъзира, че каза че ако не му кажа къде съм го прочела инфото ще ме прибере с полиция.

                              И то млад човек, работи с компютър, интелигентен и т.н., пък представете си някой на 50 години от НСБОП дето не знае за какво иде реч какви ли илюзии са му в главата???

                              Коментар


                              • айдееее, отидееее аналгине...
                                не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X