IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз напуснах кораба веднага след от4ета , оставих си все пак някакви акции за цвят , доста добър профит заради ниската цена на която купих но таргета ми беше друг. Взех да се замислям дали не въртят маржа с акционера си ЕВРОФЕРТ който им е дистрибутор за да имат такива ниски продажби или просто изнасят много малко както беше казал директора на ЕВРОФЕРТ . Естествено продължавам следя но доверието към акцията ми се срина рязко ...дано не съм прав .Успех !

    Коментар


    • Най ми е жал ми за козлето. Пак удари на греда.
      Last edited by realista; 28.04.2021, 16:58.

      Коментар


      • Тука хвалби, хвалби и накрая в киреча

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          И какво се оказа, тировете пред завода са пътували празни
          п. Имам и единствената причина да не продам след този отчет е, че в момента не продавам нищо на БФБ, в друг момент бих ги изсипал доволно..
          Ми Батя ги снима, ма не е проверил какво има вътре Мен основно ме притесняваше калинката от герП, но от друга страна, с тези цени на амониевата селитра... отчетът наистина е слабичък откъм продажби, но при евентуален дивидент, нещата мога да се завъртят в другата посока отново
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Тук се продава сякаш е фалирало дружеството
            Ми Батя излиза, затова, а и тълпата, като тръгне, няма спиране. Купих още 200 бройки, да видим дали ще ми се получат нещата тук. Мога д авзема и още 300 и да закръгля на 1000, но това ще ми е максът като за тук. Гледаме мача, както вече казах
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • И какво се оказа, тировете пред завода са пътували празни
              п. Имам и единствената причина да не продам след този отчет е, че в момента не продавам нищо на БФБ, в друг момент бих ги изсипал доволно..

              Коментар


              • Тук се продава сякаш е фалирало дружеството

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
                  Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво
                  Да, аз затова не купих. Нека сега видим дали е купил на 35 лв както каза. Вероятно е купил, защото виждам, че има сделка за 4 бр. На 35 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Ако продавах, докато пиша за подценеността на дадена акция, означава че трябва да съм продавал Алтерко още от 5 лв, Агрия от 4,20 , ДОХ от 3,20 и тук от 28 лв.
                    Тогава бих бил по-голям лузър и от теб
                    Мерси, прозвуча като експертно мнение от човек, който е фалирал през 2008, докато други тогава продадоха всичко и си купиха злато, а малко по-късно и имоти. Кажи за пиб, мани ги другите, дето ти бяха единични бройки в портфейла, за разлика от пиб - държа ли от 3 до 6 и после по целия птъ надолу до 1,50, щото си разбирач и т.н.

                    П.С. Всеки прави грешки, но само варненци сте особено упорити да наричате провалите си успехи - гагаузка работа...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      О, много благодаря, значи ти продаваш и си продавал, докато я хвалеше - стандартно като за теб. Кажи сега за пиб, там кога ще излитаме? На 39 ми е средната, ако това е важно, сега ще падне малко надолу
                      Ако продавах, докато пиша за подценеността на дадена акция, означава че трябва да съм продавал Алтерко още от 5 лв, Агрия от 4,20 , ДОХ от 3,20 и тук от 28 лв.
                      Тогава бих бил по-голям лузър и от теб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                        Кое е странно печалбата е смешна по малка даже от миналата година ако прибавим 9 мил преизчислението...

                        Може ли инфо за какво преизчисление иде реч или поне къде да го търся в отчета?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                          Тук не е проблем газта вече а продажбите... които не знайно защо намаляват тази година оттам идва риска...
                          Факт, много странно защо продажбите падат, но явно герберчето-калинка тук се е отдал на политическа агитация и не му се е занимавало с бизнеса. да видим при евентуалната новина за дивидент как ще реагира акцията. Иначе тук си личеше, че има голям продавач (вероятно купил на 26 лева - само предположения), примерно Батя (по венцеславенето - винаги продава, когато хвали нещо), на около 40 лева и аз предупредих за това. Но ми отгвориха, че бил някой, който плашел гаргите и искал да купува ниско. Както и да е, за мен отчетът не е трагичен, а печалбата си е печалба, макар и от преоценки разни в нея и т.н. Всеки сам решава, аз няма да продавам, въпреки че ми се пообъркаха плановете с настоящата цена, като за спекулация с акцията.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
                            Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво
                            О, много благодаря, значи ти продаваш и си продавал, докато я хвалеше - стандартно като за теб. Кажи сега за пиб, там кога ще излитаме? На 39 ми е средната, ако това е важно, сега ще падне малко надолу
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Нямам тук, но го следя за спорта. Ти колко си купи 5 броя ли?
                              2, 5 са ми много
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ти ли продаваш? Едва ли, няма как д аимаш портфейл от повече от 100 акции тук
                                Купих малко за спорта, под 35, ако слезе, ще купя повече
                                Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
                                Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво

                                Коментар

                                Working...
                                X