IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
    Бе ти да не си на Щастската борса.
    Тук са само играчори с перспектива два-три месеца. Кой ще ти чака години !?
    Изгуби ме за каузата, определено.
    Имам и такива позиции - Доверие, ЧЕЗ и др., които са ми с много голяма тежест в портфейла и по всяко време може да ги продам с голяма печалба!
    А Неохима последните 2 години си се развива супер и ще си го държа докато ми стигне таргета от 40+

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Не продавам, само купувам тук..... не очаквам неприятни изненади, защото: цената на продукцията им - торовете расте всеки месец със същите темпове, както газта. На всички е ясно, че Q3 ще е на загуба заради годишния планов ремонт. Както и Q4 може би също. Но със сигурност 2021г. ще има голяма печалба - между 12-15 млн.лв. (около 5-6 лв/акция) и надявам се приличен дивидент да вземем догодина. Разковничето ще е H1 на 2022г. и ако продължи да прави по 10-15 млн. годишна печалба, то ще е ясно, че е супер подценено. Все още мисля, че под 30 е евтино...... не разбирам защо са тези разпродажби, но всеки си знае и си решава сам какво да прави с парите/акциите си
      Бе ти да не си на Щастската борса.
      Тук са само играчори с перспектива два-три месеца. Кой ще ти чака години !?
      Изгуби ме за каузата, определено.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        Рано е. Ще ми е кеф да го видя на 15, където е старото дъно.
        Според техническия анализ най-добре се купува на двойно дъно, ако има такова.
        Преди това е рано, така знам аз. Все пак съм мечка.
        Дотогава - да купува Мапата. Макар че, като гледам днес търговията - може и Мапата да я разпродава
        Не продавам, само купувам тук..... не очаквам неприятни изненади, защото: цената на продукцията им - торовете расте всеки месец със същите темпове, както газта. На всички е ясно, че Q3 ще е на загуба заради годишния планов ремонт. Както и Q4 може би също. Но със сигурност 2021г. ще има голяма печалба - между 12-15 млн.лв. (около 5-6 лв/акция) и надявам се приличен дивидент да вземем догодина. Разковничето ще е H1 на 2022г. и ако продължи да прави по 10-15 млн. годишна печалба, то ще е ясно, че е супер подценено. Все още мисля, че под 30 е евтино...... не разбирам защо са тези разпродажби, но всеки си знае и си решава сам какво да прави с парите/акциите си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Кеф, кеф, кеф!
          Рано е. Ще ми е кеф да го видя на 15, където е старото дъно.
          Според техническия анализ най-добре се купува на двойно дъно, ако има такова.
          Преди това е рано, така знам аз. Все пак съм мечка.
          Дотогава - да купува Мапата. Макар че, като гледам днес търговията - може и Мапата да я разпродава
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            Мдаа,
            Цената на газа тази сутрин мина 60 Е на холандския TTF.
            Д*пе да ни е яко...
            Даа, ток, газ, парно всичко е в небесата, търговците на ток фактурираха на фирмите до май под 50Е/мегаватчас, юни над 75, юли над 100, август над 120Е, септември няма да е по-ниско, догодина и битовите потребители трябва май да са на свободния пазар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Кеф, кеф, кеф!
              Мдаа,
              Цената на газа тази сутрин мина 60 Е на холандския TTF.
              Д*пе да ни е яко...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Купи ли, или само мапа си прави гушка тук в очакване на Софикс март месец догодина
                Не съм купил още

                Коментар


                • Купи ли, или само мапа си прави гушка тук в очакване на Софикс март месец догодина
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Кеф, кеф, кеф!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                      Мачът се разкисна. Даже кибиците не се интересуват и затвориха сергиите
                      С тея мурафети за софикса... да вземат ти опънат една хубава глобица от кфн, ти дойде акъла!
                      Точно обратното..... мачът сега започва..... да не са те глобявали теб скоро, та толкова ревеш?! Мен няма за какво, ама не си в час.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Не е чак толкова важно...... гледай мача
                        Мачът се разкисна. Даже кибиците не се интересуват и затвориха сергиите
                        С тея мурафети за софикса... да вземат ти опънат една хубава глобица от кфн, ти дойде акъла!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Мапа, какво стана със софикса, ще влизате ли?
                          Не е чак толкова важно...... гледай мача
                          Last edited by mapadona; 09.09.2021, 23:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            какво стана със софикса, ще влизате ли?
                            NE, OH

                            Коментар


                            • Мапа, какво стана със софикса, ще влизате ли?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Как ще чакате 20 нали всичко е цветя и рози
                                Къде това цветя и рози? Не е мое мнение това.
                                Мойто е дори точно обратно - без цветя и рози. Освен ако не е за бог да прости
                                Last edited by Балониада; 02.09.2021, 13:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X