IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    В момента Бойко Борисов е в Неохим.
    В момента има излъчване на живо.
    Това което говорих преди една година го казват в репортажа ('' благодарение на цените на газа имаме най конкурентни цени в Европа'' ) , като прибавим големият марж и заека е навън

    Коментар


    • В Неохим
      Бойко Борисов: Със самолет ще докараме ваксини, няма да чакаме тир (Видео) - 24chasa.bg

      Коментар


      • В момента Бойко Борисов е в Неохим.
        В момента има излъчване на живо.

        Коментар


        • Тук очаквам да изскочи заек.
          Бачкали с пълна пара и дъх не можели да си поемат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

            Да мажем ли ските или мечът е зелен ?
            По моя преценка за мазане на ски тук и дума не може да става. Причините са хем сериозни, хем много.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Няма студ, няма сняг. Казват, че опашката от тирове не намалявала.
              За тоя бизнес май корона кризата почти няма значение.
              Да мажем ли ските или мечът е зелен ?

              Коментар


              • Няма студ, няма сняг. Казват, че опашката от тирове не намалявала.
                За тоя бизнес май корона кризата почти няма значение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                  не знам за отчета,ама цената ми харесва
                  Напълних добре последната седмица и сега ще изчакам няколко месеца, след които е възможно "изненадващо" цената да започва с 4-ка. Тогава ще ми харесва още повече

                  Коментар


                  • не знам за отчета,ама цената ми харесва

                    Коментар


                    • Тук дали ще има много изненадани при излизането на отчета за първо тримесечие!?

                      Коментар


                      • Как е търговията. Засега не мърда не шава хаха
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Шшшт! Щастието обича тишината! Качи се до 6-та позиция в портфейла
                          Слушам и изпълнявам, както се казва
                          Дръпнах малко книжки сутринта за цвят и после споделих емоцията.
                          Да видим, дали ще отвърти пружинката.
                          Някога неохимът беше дори в софикс, заедно с биовета. Знае ли човек, - ако предстоят добри времена за компанията, може някой ден отново да дорасне за там

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Ослушваме се тука като гърмяни зайци в храстите
                            Шшшт! Щастието обича тишината! Качи се до 6-та позиция в портфейла

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              Не знам от къде имаш тази информация , но като гледам продажбите към свързани лица не са мръднали от 2015/16 преди БОРЕАЛИС и сега ...като предполагам се има предвид ЕВРОФЕРТ в това 4исло ( продажбите към свързани лица са около 50% от вси4ки продажби)
                              Подозирам само, че не го правят през свързани лица.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                                25-26 млн печалба за 2021 е моята прогноза. Предпочитам да съм по-консервативен. Няма причина да не дадат дивидент, включително и да направят обратно изкупуване
                                Преди или след еко таксата на ЕС? Мисля, че беше доста висока и с тенденция на повишаване. Колко ще бъде за тази година?

                                Коментар

                                Working...
                                X