IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    какво стана със софикса, ще влизате ли?
    NE, OH

    Коментар


    • Мапа, какво стана със софикса, ще влизате ли?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Как ще чакате 20 нали всичко е цветя и рози
        Къде това цветя и рози? Не е мое мнение това.
        Мойто е дори точно обратно - без цветя и рози. Освен ако не е за бог да прости
        Last edited by Балониада; 02.09.2021, 13:04.

        Коментар


        • Как ще чакате 20 нали всичко е цветя и рози

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Хаха а тук някои чок тарикати чакат цени от 40-50 лева
            Какво да му е лошото, много го дочакаха. Направиха едни бързи 30-40%. Сега чакат на двайсетачка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

              Добре са си и земеделците, последно тях бих ги мислил. Ръстът в цените на суровините и изобщо разходите за производството на торове много лесно ще стигнат до рафтовете в супермаркета. За съжаление на Неохим са му съвсем различни проблемите от бизнес модела. За мен си остава булиш перспективата пред завода, но може пък и да се самозаблуждавам, защото държа известна загуба в портфейла срещу това име.
              ще излезеш на печалба, не се притеснявай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                И аз мисля, че цените на торовете се вдигат даже и с по-голям темп. Скоро Неохим ще има повече кеш на акция спрямо борсовата цена! Изтеглиха дългата клечка общо взето. Догодина очаквам дивидент над 1 лев, може и доста повече, интересно е много какво ще правят друго с толкова много кеш?!
                само внимавайте да не счупите всичките яйца! ... да няма после изненадани камилчета
                Last edited by petyob; 02.09.2021, 10:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Горко им на земеделците!
                  Впрочем, те пък ще си напомпат още цените на продукцията и ще го отнесат потребителите.. Тези от тях които имат акции в компании с реален бизнес, ще печелят и ще компенсират по-високите си разходи, но кибиците...
                  Т.е. в крайна сметка по-високите цени на газа и емисиите ще ги платят кибиците - "умници"
                  Добре са си и земеделците, последно тях бих ги мислил. Ръстът в цените на суровините и изобщо разходите за производството на торове много лесно ще стигнат до рафтовете в супермаркета. За съжаление на Неохим са му съвсем различни проблемите от бизнес модела. За мен си остава булиш перспективата пред завода, но може пък и да се самозаблуждавам, защото държа известна загуба в портфейла срещу това име.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    И аз мисля, че цените на торовете се вдигат даже и с по-голям темп. Скоро Неохим ще има повече кеш на акция спрямо борсовата цена! Изтеглиха дългата клечка общо взето. Догодина очаквам дивидент над 1 лев, може и доста повече, интересно е много какво ще правят друго с толкова много кеш?!
                    Вие очаквахте Неохим да е от влизащите в SOFIX този период? Все още ли това е актуално?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Горко им на земеделците!
                      Впрочем, те пък ще си напомпат още цените на продукцията и ще го отнесат потребителите.. Тези от тях които имат акции в компании с реален бизнес, ще печелят и ще компенсират по-високите си разходи, но кибиците...
                      Т.е. в крайна сметка по-високите цени на газа и емисиите ще ги платят кибиците - "умници"
                      И аз мисля, че цените на торовете се вдигат даже и с по-голям темп. Скоро Неохим ще има повече кеш на акция спрямо борсовата цена! Изтеглиха дългата клечка общо взето. Догодина очаквам дивидент над 1 лев, може и доста повече, интересно е много какво ще правят друго с толкова много кеш?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                        И в добавка - Цената на въглеродните емисии достигна нов рекорд

                        Тя надскочи 60 евро, което е двойно на нивата от миналата година

                        https://www.capital.bg/politika_i_ik...na_nov_rekord/
                        Горко им на земеделците!
                        Впрочем, те пък ще си напомпат още цените на продукцията и ще го отнесат потребителите.. Тези от тях които имат акции в компании с реален бизнес, ще печелят и ще компенсират по-високите си разходи, но кибиците...
                        Т.е. в крайна сметка по-високите цени на газа и емисиите ще ги платят кибиците - "умници"

                        Коментар


                        • Хаха а тук някои чок тарикати чакат цени от 40-50 лева

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                            Природният газ поскъпна с още 20%

                            https://dariknews.bg/novini/bylgarii...hte-20-2282310
                            И в добавка - Цената на въглеродните емисии достигна нов рекорд

                            Тя надскочи 60 евро, което е двойно на нивата от миналата година

                            https://www.capital.bg/politika_i_ik...na_nov_rekord/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Това е много бичи сигнал - мапа ще изкупи всичко до 30 кинта, инта до 35, батя до 40, останалата цаца до 45, а нагоре са шматките като мен, дето влизат винаги на връх и продават на дъно
                              Много добре казано. Винаги когато съм спекулирал с хартия, която въобще не заслужава да и обръщам внимание - винаги съм го отнасял.
                              Както казва стария Бъфет - Не си и помисляй да купиш акция дори и за 10 минути, ако не смяташ да я държиш поне 10 години
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Това е много бичи сигнал - мапа ще изкупи всичко до 30 кинта, инта до 35, батя до 40, останалата цаца до 45, а нагоре са шматките като мен, дето влизат винаги на връх и продават на дъно

                                Коментар

                                Working...
                                X