IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Ще свикне и да взема (има си поговорки- да ги спазва!) щом е в бг територия и бг-имрериализма ще изучи!
    Напротив, знае и спазва поговорки: КАЗВАМ ТИ ДЪЩЕ - СЕЩАЙ СЕ СНАХО! Ама нашенските лами се правят, че не разбират за какво иде реч и че не се отнася и за тях... И ако наистина задължително трябва да получават възнаграждение, то няма проблем - 1лев!!! Ако държат да приличат на подобни световни практики може и...1$

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Утре ЪП ли?
      Марадона ти още ли не можеш я стигна тази висока топка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fancy Bear Разгледай мнение
        Ну друзя ! Ей, тия западняци дават им 15К, те пък викат че не ги искат. Нали се крият, че са империалисти.

        "От протокола се вижда, че Инго Рендел изрично е заявил, че не желае да получава заплащане като член на Надзорния съвет на „Неохим“, но всъщност в българското законодателство няма такава разпоредба."

        Ще свикне и да взема (има си поговорки- да ги спазва!) щом е в бг територия и бг-имрериализма ще изучи!

        Коментар


        • Ну друзя ! Ей, тия западняци дават им 15К, те пък викат че не ги искат. Нали се крият, че са империалисти.

          "От протокола се вижда, че Инго Рендел изрично е заявил, че не желае да получава заплащане като член на Надзорния съвет на „Неохим“, но всъщност в българското законодателство няма такава разпоредба."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
            Готов съм пак да вляза тука , ама тор за земеделците трябва на пролет а той мисля е нетраен за съхранение, пък и цената на газа само врачка може да я каже. Та май да изчакам още барем месец
            Като гледам май няма да можем да вземем по 25 вече, а ми трябват още малко....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Тук имаме 2 новини:
              - наш Стефко, завършилият магнаурската школа на винс-а гербав кадър, не влиза
              - ПП са популисти и няма да позволят това димитровградско кремиковци да фалира, щото те хората и ала-бала

              Остава да видим кеша как е в годишния отчет - с оглед на ниския брой преференции за наш Стефко (под 2 000), има голяма вероятност да не е отишъл по предназначение. Ми гледаме мача
              Утре ЪП ли?

              Коментар


              • Тук имаме 2 новини:
                - наш Стефко, завършилият магнаурската школа на винс-а гербав кадър, не влиза
                - ПП са популисти и няма да позволят това димитровградско кремиковци да фалира, щото те хората и ала-бала

                Остава да видим кеша как е в годишния отчет - с оглед на ниския брой преференции за наш Стефко (под 2 000), има голяма вероятност да не е отишъл по предназначение. Ми гледаме мача
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Готов съм пак да вляза тука , ама тор за земеделците трябва на пролет а той мисля е нетраен за съхранение, пък и цената на газа само врачка може да я каже. Та май да изчакам още барем месец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Спокойно и Неохим може да се добави, пазарната му капитализация е малка
                    Капитализация 60 и нещо мил. Печалба над 15 мил/годишно и кеш в момента почти 50 мил. Смешна работа!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fena Разгледай мнение

                      А Лашперко 100тачка ) хаха , че то скоро ще стане по-скъпо от хима , цкб и монбат заедно луд човек.
                      Спокойно и Неохим може да се добави, пазарната му капитализация е малка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        Взех малко акции и тръгнахте
                        Точно навреме си взел, браво!!! Тепърва ще расте акцията.... тези, които я следят знаят за какво става въпрос

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Двайсетачка.
                          А Лашперко 100тачка ) хаха , че то скоро ще стане по-скъпо от хима , цкб и монбат заедно луд човек.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Много сериозен пауър днес!!! Според мен скоро ще гоним кота 30......
                            Двайсетачка.

                            Коментар


                            • Взех малко акции и тръгнахте

                              Коментар


                              • Много сериозен пауър днес!!! Според мен скоро ще гоним кота 30......

                                Коментар

                                Working...
                                X