IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

    Ами не реве в общия xoр Много конкретно ни го каза.От януари газът е с 20% увеличение.Не издържаме и затваряме
    Къв януари пич.... завода не работи от есента...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

      Януари спират,затварят.ФАКТ.Колко струва едно НЕработещо предприятие?????Стига разтяга локуми
      И какво, викаш ще затваря завода, няма вече да работи, ще го изрежат за скрап и хайде, кой от къде е! Ама и ти чакаш в ниското май!
      Last edited by Absolute_Amateur; 17.12.2021, 12:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
        Напоследък всеки бизнес се жалва, че ще затваря с тези цени на енергията и суровините. Мисля, че и г-н прокуриста просто си реве в общия хор. Нищо не казва което да не знаем. Положението в реалното производство навсякъде хич не е розово. Виртуалното обаче е ОК - дронове, биохрани, стартъпи всекакви....
        Ами не реве в общия xoр Много конкретно ни го каза.От януари газът е с 20% увеличение.Не издържаме и затваряме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
          Напоследък всеки бизнес се жалва, че ще затваря с тези цени на енергията и суровините. Мисля, че и г-н прокуриста просто си реве в общия хор. Нищо не казва което да не знаем. Положението в реалното производство навсякъде хич не е розово. Виртуалното обаче е ОК - дронове, биохрани, стартъпи всекакви....
          Бизнес с бъдеще... а не комунистически завод без грам иновативни подобрения, който е за скраб

          Коментар


          • Напоследък всеки бизнес се жалва, че ще затваря с тези цени на енергията и суровините. Мисля, че и г-н прокуриста просто си реве в общия хор. Нищо не казва което да не знаем. Положението в реалното производство навсякъде хич не е розово. Виртуалното обаче е ОК - дронове, биохрани, стартъпи всекакви....

            Коментар


            • Неохим няма да спрат производство. Това са само празни приказки с някаква друга цел. Иначе дългосрочно завода няма бъдеще, по простата причина че нямат стратегия и не инвестират нищо.
              колегата долу спомена Агрополихим- там е съвсем друго, инвестират яко доколкото знам.
              неохим правят само нитрат, а в Девня и фосфорни и течни торове. Вероятно те са достатъчни за Бг земеделието но с оглед на сезонността за торене мисля че и за Неохим има място под слънцето, мъка ще е но ще ги има поне още няколко години

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                Нека има и такива мнения, а още по-добре "АКО" има и кой да го слуша. Колкото повече пада, толкова по-добре за тези, които искат да купят. И дебело ще подчертая ТОВА НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА АКЦИИ!!!

                П.С. Между другото, г-н Грую явно не е схванал добре смисъла на изказаното мнение в стаята, за която е оставил линк.
                Януари спират,затварят.ФАКТ.Колко струва едно НЕработещо предприятие?????Стига разтяга локуми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Много добре съм го схванал, а ако се поразровиш малко кой е гусин ти Димитров, къде е завършил и на коя партия е виден представител, ще разбереш, че Неохим е много странна комбинация от много остарели мощности, много гербава калинка начело, много персонал, много политика и много малко до неизбежния си завършек, ако няма бейлаут от популистите-неокомунисти начело, щото там нали мислим за хората и дъра-бъра или не потекат пари по плана за възстановяване, където не са споменати изрично.

                  Отделно, не съм достатъчно запознат със земеделския сектор, но предполагам, че Агрополихим са напълно достатъчни за задоволяване на потребностите от торове у нас. Всъщност, Химко нали също произвеждаха торове, че май бяха и най-големите и модерните у нас и реално половин Враца работеше там. Фалираха, какъв е проблемът това да се случи и тук? Апропо, доколкото съм гледал статистики, Агрополихим са най-големият производтел у нас, защо все тези ги бутат, че уж били първи и ала-бала?

                  П.С> Който иска да си купува, няма лошо, пазар е. А алтернативи по света и у нас - колкото щеш. Така че дано успеете да видите поне 30, 20-ката обаче е числото, което е на мода в момента, а после и надолу
                  Няма как да се съглася с Химко като пример, тъй като схемата там беше от съвсем друго естество. Живи и здрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Не е луд, хейтър е! Винаги търси проблема и негативното, а не вижда възможности и позитивното. А най-тъпото е че после завижда на тези които са видели потенциала и са поели риска да инвестират. Съвременния бай Ганьо, който е щастлив само ако Вуте е зле.
                    Ех, тоя Батя бре, язък, че сме анонимен форум, та няма как да се види благосъстоянието на форумците. Тогава щеше да се разбере кой е хейтър (леле, какви думички са достигнали до батките - удивен съм) и кой е зависим от слушалката си, иначе е чаЛ.

                    П.С. Обаче как се обръщат и хората, като им спре възходяшият тренд в двете чисти акции и по-голямата част от горещия картоф си остане в тях за вечни времена. Освен ако не уговорят сделка по телефона де, щото телефонната любов е голяма работа
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Не е луд, хейтър е! Винаги търси проблема и негативното, а не вижда възможности и позитивното. А най-тъпото е че после завижда на тези които са видели потенциала и са поели риска да инвестират. Съвременния бай Ганьо, който е щастлив само ако Вуте е зле.
                      точно казано!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Ти си луд, човека каза, че работят на печалба..... не знам какво сте слушали..... аман от "разбирачи"..... Грую стегни се бе, човече.......
                        Не е луд, хейтър е! Винаги търси проблема и негативното, а не вижда възможности и позитивното. А най-тъпото е че после завижда на тези които са видели потенциала и са поели риска да инвестират. Съвременния бай Ганьо, който е щастлив само ако Вуте е зле.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                          Нека има и такива мнения, а още по-добре "АКО" има и кой да го слуша. Колкото повече пада, толкова по-добре за тези, които искат да купят. И дебело ще подчертая ТОВА НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА АКЦИИ!!!

                          П.С. Между другото, г-н Грую явно не е схванал добре смисъла на изказаното мнение в стаята, за която е оставил линк.
                          Много добре съм го схванал, а ако се поразровиш малко кой е гусин ти Димитров, къде е завършил и на коя партия е виден представител, ще разбереш, че Неохим е много странна комбинация от много остарели мощности, много гербава калинка начело, много персонал, много политика и много малко до неизбежния си завършек, ако няма бейлаут от популистите-неокомунисти начело, щото там нали мислим за хората и дъра-бъра или не потекат пари по плана за възстановяване, където не са споменати изрично.

                          Отделно, не съм достатъчно запознат със земеделския сектор, но предполагам, че Агрополихим са напълно достатъчни за задоволяване на потребностите от торове у нас. Всъщност, Химко нали също произвеждаха торове, че май бяха и най-големите и модерните у нас и реално половин Враца работеше там. Фалираха, какъв е проблемът това да се случи и тук? Апропо, доколкото съм гледал статистики, Агрополихим са най-големият производтел у нас, защо все тези ги бутат, че уж били първи и ала-бала?

                          П.С> Който иска да си купува, няма лошо, пазар е. А алтернативи по света и у нас - колкото щеш. Така че дано успеете да видите поне 30, 20-ката обаче е числото, което е на мода в момента, а после и надолу
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                            Нека има и такива мнения, а още по-добре "АКО" има и кой да го слуша. Колкото повече пада, толкова по-добре за тези, които искат да купят. И дебело ще подчертая ТОВА НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА АКЦИИ!!!

                            П.С. Между другото, г-н Грую явно не е схванал добре смисъла на изказаното мнение в стаята, за която е оставил линк.
                            Човекът в прав текст си каза, че печелят въпреки кризата с горивата, защото продават в чужбина на по-високи цени. Очаквам добър Q4..... ама всеки си инерпретира както си иска. Гледам в момента цената на акцията е почти колкото кеша на 1 акция в последния Баланс.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Ти си луд, човека каза, че работят на печалба..... не знам какво сте слушали..... аман от "разбирачи"..... Грую стегни се бе, човече.......
                              Нека има и такива мнения, а още по-добре "АКО" има и кой да го слуша. Колкото повече пада, толкова по-добре за тези, които искат да купят. И дебело ще подчертая ТОВА НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА АКЦИИ!!!

                              П.С. Между другото, г-н Грую явно не е схванал добре смисъла на изказаното мнение в стаята, за която е оставил линк.
                              Last edited by Absolute_Amateur; 15.12.2021, 07:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Даже в инвестора го има - https://www.investor.bg/novini-i-ana...rovini-341629/

                                после инта да не каже, че не съм бил ларж. Тази акция уверено върви към нови дъна и оттам към небитието, освен ако неокомунетата Кирчо и кокорчо не я бейлаутнат
                                Ти си луд, човека каза, че работят на печалба..... не знам какво сте слушали..... аман от "разбирачи"..... Грую стегни се бе, човече.......

                                Коментар

                                Working...
                                X