IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Даже в инвестора го има - https://www.investor.bg/novini-i-ana...rovini-341629/

    после инта да не каже, че не съм бил ларж. Тази акция уверено върви към нови дъна и оттам към небитието, освен ако неокомунетата Кирчо и кокорчо не я бейлаутнат
    Ти разкажи за инвестицията ти тук през тази година. Бях се хванал на бас за 10 бутилки Дъмпъл, че добре ще се напечелиш тук. И разбира се спечелих баса!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение

      Би ли пуснал линк към инфото или е вътрешна!?
      Даже в инвестора го има - https://www.investor.bg/novini-i-ana...rovini-341629/

      после инта да не каже, че не съм бил ларж. Тази акция уверено върви към нови дъна и оттам към небитието, освен ако неокомунетата Кирчо и кокорчо не я бейлаутнат
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Тук има и видео

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение

          Би ли пуснал линк към инфото или е вътрешна!?
          Стефан Димитров: Земеделците ще бъдат силно засегнати от поскъпналите суровини Неохим“ планира спиране след Нова година, заяви прокуристътПрепоръчай (0)(NEOH / NEOH) Цената на тока за бизнеса продължава да расте. Въпреки помощта от страна на държавата, която компенсира една част от огромния ръст на електроенергията, компаниите продължават да трупат загуби. Освен - Новини 24/7

          Коментар


          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

            Какъв ЪП ? Затварят след нова година.За сега за януари и февруари
            Би ли пуснал линк към инфото или е вътрешна!?

            Коментар


            • Пропускат най-силното си тримесечие .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Взех си доволно от треперещите ръчички..... чакам дивидент поне 1 лв. догодина и чувствително увеличение на продажбите и печалбата
                Бързаш колега.Треперушките ще почнат да продават по коледа,когато по всички медии,започнат да се жалват освободени работници от ЗАТВОРЕНИЯ Неохим.Ако си по търпелив,може да изчакаш март,когато вероятно ще бъде отложено отварянето.Чакам в ниското.Не е препоръка

                Коментар


                • Взех си доволно от треперещите ръчички..... чакам дивидент поне 1 лв. догодина и чувствително увеличение на продажбите и печалбата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                    Груйка, какви са ти интересите тука? Имаш, нямаш, искаш да имаш или искаш да нямаш
                    или емoционално разпускаш ?
                    Имам бас с инта, че няма да стане 46,80 до 29.07.2022 и понеже имам и такъв с него, че първо ще видим 19,20 в Балонерко, а не очакваното от 35,60, му предлагам, като на колега, да му обединя и двата баса, които на 99% ще загуби от днешна гледна точка, и да ми престира само един бас, това са ми интересите, щото съм ларж и съм готЙен, нищо че не съм батка от Бургас. Иначе нищо по-различно от другата Артия, в която съм се набутвал на БФБ - еверест агро, т.е. проклел съм ги и чекам да си вървят спокойно към дъното
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Груйка, какви са ти интересите тука? Имаш, нямаш, искаш да имаш или искаш да нямаш
                      или емoционално разпускаш ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        R Или зажаднял и без паричен, или пък си се притеснил, че в тези пандемични времена може и да не залетя догодина
                        пп. тая артия може си ходи дето иска до августова среднина
                        Ми не, оферта като за колега. Но изборът си е твой. А за здравето - винаги го желая на опоненти, но не и на неприятели (чак толкова смирен не съм), а ти никога не си бил неприятел
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Инта, да видиш, че съм пич - предлагам ти да затворим двата баса (този тук и онзи в Алтерко) само с една бутилка от твоя страна. Ако искап де, не те натискам, все още има минимален шанс и ти да познаеш. Офертата е валидна до края на деня утре

                          R Или зажаднял и без паричен, или пък си се притеснил, че в тези пандемични времена може и да не залетя догодина
                          пп. тая артия може си ходи дето иска до августова среднина

                          Коментар


                          • Инта, да видиш, че съм пич - предлагам ти да затворим двата баса (този тук и онзи в Алтерко) само с една бутилка от твоя страна. Ако искап де, не те натискам, все още има минимален шанс и ти да познаеш. Офертата е валидна до края на деня утре
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Утре ЪП ли?
                              Какъв ЪП ? Затварят след нова година.За сега за януари и февруари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Просто си пропуснал от кога пледирам и то по годишни събрания!
                                За нашите приватизатори и преформатирани мериджеи от Пр.фондове ,-такова животно ДИРЕКТОР (НС или СД) без половинмилионна годишна заплата НЕ Съществува!
                                ТЧ бай австриец ще свикне според мен,- ще се пречупи!
                                Колкото до предния ми пост,- иронизирах !
                                Инта, за жалост...нямаме спор!

                                Коментар

                                Working...
                                X