IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    Е колко да е читав, като се е гушнал с герп?
    Мда, if you can not beat them, join them - sad but true. Аз съм тук краткосрочно, а и докато съм тук, БХ ще управлява, ерго, няма да има проблеми Апропо, доколкото видях данните, най-много гласове герП вземат точно в Хасково (случаЕност, може би ), като от там влизат трима със сигурност, обаче нашият човек е 4-ти по преференции, като 100 преференции не му стигат, за да влезе. Делян Добрев обаче може да има и друга номинация из страната (не съм проверявал), а може и министър да стане (абсурдна хипотеза, но знае ли човек), така че не е като да не се е напъвал Стефчу да стане дупедав
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Надъм се и я туй да стори, виде ми се читав- ама през поканата на ОСА ще го дооценявам
      Е колко да е читав, като се е гушнал с герп?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        И що да дири в Парламента- да бере срама на ББ и компания за неща, за които и хабер си няма?!
        Не вярвам..
        Не е от най-престижните неща в днешно време да си герберски депутат

        Надъм се и я туй да стори, виде ми се читав- ама през поканата на ОСА ще го дооценявам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Q1 e ясно и претоварено, но дали ще ритне прокуристския стол заради дУпетатския и дали тук няма да е по полезен?
          Не ми е от "тежките", но кой се отказва на тия времена от "върховен" панорамен поглед за развлечение и малко разтуха
          И що да дири в Парламента- да бере срама на ББ и компания за неща, за които и хабер си няма?!
          Не вярвам..
          Не е от най-престижните неща в днешно време да си герберски депутат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            Право думаш- тор продават. А по нашите географски ширини се тори първото полугодие, та и продажбите им през него са доста повече от второто.
            Не случайно и ГПР го правят през 3-то тримесечие обикновено.
            Миналата година, обаче, инвестираха 5 млн и построиха склад с площ от 10 дка, където купувачите могат да си оставят за известен период закупената тор.
            По НГ виждам, че са продали всичко и нямат нищо налично. Та интересно ще е да видим дали земеделците са се възползвали от този склад и са изтеглили покупките си в края на мин год или просто са купували от рано и продължават с покупките.
            И за мен ще е интересно Кю 1.
            Аз не вярвам човекът да гори от желание да става дупетат, но поживьом- увидем...

            пп И поздравления за Спиди!

            Q1 e ясно и претоварено, но дали ще ритне прокуристския стол заради дУпетатския и дали тук няма да е по полезен?
            Не ми е от "тежките", но кой се отказва на тия времена от "върховен" панорамен поглед за развлечение и малко разтуха
            Last edited by inta53; 05.04.2021, 15:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Очаква ни интересно Кю1, да видим и изборите, че тук май сме сериозно обвързани с управляващите, макар и човекът да е назад в листите, ма с преференциялен вот - кой знае, май ще стане депутат Ти, като по-сведущ за компанията, че ме мързи да ровя из отчетите, имаш ли инфо как им върви бизнеса по тримесечия? В смисъл, кое е най-силното и кое е най-слабото тримесечие? Все пак продават тор, а той би следвало да им цикличност при обработката на земеделската земя. Мерси
              Право думаш- тор продават. А по нашите географски ширини се тори първото полугодие, та и продажбите им през него са доста повече от второто.
              Не случайно и ГПР го правят през 3-то тримесечие обикновено.
              Миналата година, обаче, инвестираха 5 млн и построиха склад с площ от 10 дка, където купувачите могат да си оставят за известен период закупената тор.
              По НГ виждам, че са продали всичко и нямат нищо налично. Та интересно ще е да видим дали земеделците са се възползвали от този склад и са изтеглили покупките си в края на мин год или просто са купували от рано и продължават с покупките.
              И за мен ще е интересно Кю 1.
              Аз не вярвам човекът да гори от желание да става дупетат, но поживьом- увидем...

              пп И поздравления за Спиди!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                Първото е топ ,след това е второто а третото е най слабо и е винаги на загуба тогава е и плановия ремонт от 2 месеца..
                Много благодаря
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Очаква ни интересно Кю1, да видим и изборите, че тук май сме сериозно обвързани с управляващите, макар и човекът да е назад в листите, ма с преференциялен вот - кой знае, май ще стане депутат Ти, като по-сведущ за компанията, че ме мързи да ровя из отчетите, имаш ли инфо как им върви бизнеса по тримесечия? В смисъл, кое е най-силното и кое е най-слабото тримесечие? Все пак продават тор, а той би следвало да им цикличност при обработката на земеделската земя. Мерси
                  Първото е топ ,след това е второто а третото е най слабо и е винаги на загуба тогава е и плановия ремонт от 2 месеца..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                    Аз слязох днеска от ракетата, пожелавам на колегите продължително возене в поетата посока
                    Благодаря!
                    Важното е, че си доволен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]n3741196[/ATTACH]
                      UAN28 Prices Surge 34% Since Last Month Amid Nitrogen Price Spike

                      Очаква ни интересно Кю1, да видим и изборите, че тук май сме сериозно обвързани с управляващите, макар и човекът да е назад в листите, ма с преференциялен вот - кой знае, май ще стане депутат Ти, като по-сведущ за компанията, че ме мързи да ровя из отчетите, имаш ли инфо как им върви бизнеса по тримесечия? В смисъл, кое е най-силното и кое е най-слабото тримесечие? Все пак продават тор, а той би следвало да им цикличност при обработката на земеделската земя. Мерси
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	GetStoredImage (2).gif
Views:	1
Size:	7.9 КБ
ID:	3741196

                        UAN28 Prices Surge 34% Since Last Month Amid Nitrogen Price Spike


                        Коментар


                        • Аз слязох днеска от ракетата, пожелавам на колегите продължително возене в поетата посока

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Аз пък очаквам як ръст на артията без значение дали ще е утре или вдругиден.
                            https://money.bg/macro/nashestvieto-...50-godini.html Ако не днес утре ще! Препоръки никакви разбира се!

                            Коментар


                            • Аз пък очаквам як ръст на артията без значение дали ще е утре или вдругиден.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                И на мен би ми било интересно какви са им продажбие в натурално изражение, но за съжаление в отчета има инфо само за стойностното .
                                Освен , че средната цена за първото Кю е нагоре с около35%, мисля и продажбите им в натура ще са в повече, тъй като и земеделците се опаричиха доста с тези доста по високи цени на жито и царевица, та ще развържат и повече кесиите за торове
                                Отделно, назад в годините, делът на амоняка в продажбите е бил доста по- висок спрямо мин. год, , което очаквам да видим и през Кю1 т.г.
                                А предположението ти за една 3-ка дивидентна звучи много благозвучно . С няколкостотинте книги тук бурканчето с мед ще е многократно по малко от терафондното бурканче, но 2 е повече от 1, според Мечо Пух
                                Има ги и в натурално, прегледах по диагонал, довечера ще го прочета по-обстойно - много силен ръст на вътрешния пазар и сериозне спад на външния. Като цяло ръст в натирално изражение, но спад в стойностно. Интересно, даже много интересно ще е първото Кю, особено при положение че цената на амониевата селитра, която е основната суровина, се е качила с 50% сравнена с 1 година по-рано. Интересно е и че продажбите им в долари са намалели, та може и това да е причината - някакви куросови разлики, макар че може би са хеджирали, знам ли? Чакаме отчета след месец
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X