IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Машстрой АД (4MO / MSTRY)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пак се изтеглиха продавачите...
    баси..
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Ti lud li si - koj shte ti kaje veche neshto - nali ot KFN slediat - nov sait trebva da tarsim za komunikacija

      Коментар


      • Някой не знае ли кво става тука?Голямо разминаване на търсене и предлагане!Търгово ли ще има що ли?!ops:

        Коментар


        • то няма предлагане...
          кво стана тук... ??
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • ??? полека някой пълни ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Колчо, прекаленият слепец и Богу не е драг!...

              Коментар


              • мое мнение неангажиращо 22-24лв

                Коментар


                • мислиш ли ?
                  просто изказвам лично неангажиращо мнение...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • май замятате въдици за евтини акцики с тези писанки

                    Коментар


                    • следваща цел - 15 ???
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ogyn
                        neka ostawim mutrite na strana, tuk e temata za mstry wse pak
                        s drujestwa kato vapcarov e pylno na nashata borsa za syjalenie
                        Огин, че е пълно няма съмнение, както каза и ти за съжаление Я ми кажи обаче как е възможно акциите на такива дружества да се търгуват на нива, които са трудно опвравдаеми дори ако мениджмънта беше от световно ниво?

                        Коментар


                        • neka ostawim mutrite na strana, tuk e temata za mstry wse pak
                          s drujestwa kato vapcarov e pylno na nashata borsa za syjalenie

                          Коментар


                          • Момчета, да не забравяме за какво сме се събрали ...
                            все пак...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Мажоритаря просто намества печалбата
                              Ами точно така изглежда. Голяма част от печалбата от продажба на турбини и преси отива в двете ООД-та, а на "Вапцаров" остава дял от нея /участието му в тях - 30 и 40% съответно/ и каквото изкара от останалите дейности, плюс печалба /ако има такава/ от производството "на ишлеме" /вече стока за "Вапцаров"/ на двата основни продукта.

                              Елегантно.

                              Коментар


                              • [quote="SubZero"]
                                Първоначално изпратено от Investorrr
                                . За сметка на това обаче, "Вапцаров" АД, ако не ти направило впечатление досега, явно прехвърля поетапно основното си производство в две асоциирани продприятия - "Вапцаров Хидро" ООД и "Вапцаров Прес" ООД, в които притежава съответно 30 и 40 процента от капитала. Това е видно и от интернет страницата на компанията-майка. В отчетите също става ясно.
                                На тази база, опитай отново да сравняваш четирите дружества.

                                P.S.
                                Не притежавам акции в нито една цитираните компании.
                                Не е точно така!!!!!!!
                                Вапцаров АД се явява подизпълнител на горепосочените 2 дружества, но да говорим че има прехвърляне на производство)))( дано не се случи в бъдеще) Мажоритаря просто намества печалбата(
                                Производствените мощности са си в Вапцаров АД. Тази схема за наместване се използва и от други предприярия, само че там му казват изклузивен представител и т.н( всички дружества на изхода на дружествата).

                                P.S притежавам акции на Вапцаров АД

                                Коментар

                                Working...
                                X