IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Машстрой АД (4MO / MSTRY)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тва дали са пари за понеделник или е под влияние на отчета... ???
    как мислите..
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Отчетът наистина не се оказа това, на което се надявах, но това което предприемат в MSTRY е доста оптимистично и изобщо не мисля, че има нещо критично в данните от отчета. Та според мен си има доста хляб в тази акция, ама времето ще покаже.
      ~МЕЧО~

      Коментар


      • Също смятам че по този път просто трябва да се мине...
        (тва на края с делата малко ми се оплете)
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Дааа, според мен също решението е много правилно, макар че е могло да се направи и по-рано..... Но прозрачността е налице, както и грижата за развитието на предприятието.... Това е достойно за уважение.

          Коментар


          • Научи се да четеш и допълните белижки към отчетите! Там ясно е написано на какво се далжи тази загуба. Прави им чест на маж.собственици за това решение, няма смисал да се трупат излишни разходи за лихви.Това означава че предприятието започва да работи на чисто.Тук се повтаря ситуацията както при SEVTO! Явно мениджманта е много добър. Стига съм ви отварял очите. Желая успех на всички!

            Коментар


            • otcheta ne e mnogo optimistichen, no bravo za reshenieto!

              Коментар


              • Мали, ми то много мазало тука...

                Коментар


                • Светията,
                  разгледа ли така чакания отчет?
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Затишие нещо се е заформило. Да не е преди буря? Че отчетът идва скоро и може да е късничко за влизане Ех, че нямам малко свободни пари да пообера тия промоционалните в момента.
                    ~МЕЧО~

                    Коментар


                    • Пак възвръщаме позиции тука До към 35 лв. май няма кой да иска да продаде. Доста подценена ми се види тая акция, не знам какво ще кажете и вие.
                      ~МЕЧО~

                      Коментар


                      • ехеее
                        u turn...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • в крайна сметка разбра ли се какво изсреля така цената?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Това изглежда е опит за манипулиране на максималната цена с цел закупуване на по-голям пакет. Прехвърляш си към твой прикрит кобос 17 бройки по 21 лв. и на следващия ден максималната цена е с 1,55 лв. по-ниска. Ако успееш да закупиш 200-300 бр. на по-ниската максимална, ползата е очебийна. Само че тук тая тактика е да ме прости модератора: "Надявай се, уйчо, на пияна жена..." Продавачите вече са нейде над тридесетака. Тъй само се затлачва търговията.

                            Коментар


                            • не го разбрах...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • не се изтеглиха,а останаха над ограничението,от Юга явно са тъсили този ефект,ама защо ли....

                                Коментар

                                Working...
                                X