IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Машстрой АД (4MO / MSTRY)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от noko6
    От Инвестора трябва да показват и IP-то на пишештите във форума.Така много неща ще станат ясни.
    Същите агитираха преди два месеца за машстрой и доста наивници се натовариха на цени над 12лв.Явно сега искат да разтоварят,но трябва време,да влезнат нови COBOSи.
    Noko6, позицията е за влизане, не за излизане. Иначе си прав да се притесняваш от бързото покачване. Няма да е зле да понапълним още мъничко на по-тъничко. Защото после Бум и...пак бум...
    Ние винаги губим, печелят само селяните!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harry
      Първоначално изпратено от Балканджи Йово
      Първоначално изпратено от harry
      И предлагането изтъня яко.
      ами как няма да изтънее , като сте като камбана на сватба???
      аз съм склонен да си пазарувам и около 10 ( и малко над това даже ) , ама кво ми се предлага ???
      ама не съм луд така на юруш , та да дигам цените?
      все пак не са много позициите с потенциал за поне 50 % за тази година.

      Струва ми се, че ако не действаш скоро и 10 лв. ще ти се виждат, като супер промоция. След петнайсетина дена. Не чакай, защото и по големи обеми няма да се видят преди 12-13 лв.
      Maшстрой е едно от най-подценените машиностроителни предприятия и това скоро ще се разбере.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от noko6
        От Инвестора трябва да показват и IP-то на пишештите във форума.Така много неща ще станат ясни.
        Същите агитираха преди два месеца за машстрой и доста наивници се натовариха на цени над 12лв.Явно сега искат да разтоварят,но трябва време,да влезнат нови COBOSи.
        Нямам никакви постове отпреди, а времето съвсем скоро ще покаже кой и с какво се е опитвал да заблуждава.

        Коментар


        • От Инвестора трябва да показват и IP-то на пишештите във форума.Така много неща ще станат ясни.
          Същите агитираха преди два месеца за машстрой и доста наивници се натовариха на цени над 12лв.Явно сега искат да разтоварят,но трябва време,да влезнат нови COBOSи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harry
            Първоначално изпратено от Балканджи Йово
            Първоначално изпратено от harry
            И предлагането изтъня яко.
            ами как няма да изтънее , като сте като камбана на сватба???
            аз съм склонен да си пазарувам и около 10 ( и малко над това даже ) , ама кво ми се предлага ???
            ама не съм луд така на юруш , та да дигам цените?
            все пак не са много позициите с потенциал за поне 50 % за тази година.

            Струва ми се, че ако не действаш скоро и 10 лв. ще ти се виждат, като супер промоция. След петнайсетина дена. Не чакай, защото и по големи обеми няма да се видят преди 12-13 лв.
            Машстрой дълго време беше доста подценен, затова има потенциал за дабъл, особено след като се отчетат резултатите и за четвъртото тримесечие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Балканджи Йово
              Първоначално изпратено от harry
              И предлагането изтъня яко.
              ами как няма да изтънее , като сте като камбана на сватба???
              аз съм склонен да си пазарувам и около 10 ( и малко над това даже ) , ама кво ми се предлага ???
              ама не съм луд така на юруш , та да дигам цените?
              все пак не са много позициите с потенциал за поне 50 % за тази година.

              Струва ми се, че ако не действаш скоро и 10 лв. ще ти се виждат, като супер промоция. След петнайсетина дена. Не чакай, защото и по големи обеми няма да се видят преди 12-13 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harry
                И предлагането изтъня яко.
                ами как няма да изтънее , като сте като камбана на сватба???
                аз съм склонен да си пазарувам и около 10 ( и малко над това даже ) , ама кво ми се предлага ???
                ама не съм луд така на юруш , та да дигам цените?
                все пак не са много позициите с потенциал за поне 50 % за тази година.
                *** Lord Jeezas paid for our sins. Time to get the money's worth ***

                Коментар


                • И предлагането изтъня яко.

                  Коментар


                  • Особено HDPAT там ще има 100% със сигурност ама само за Божков

                    Коментар


                    • Тема: Коя акция ще поскъпне най-много за 2006 г?
                      winn

                      Форум: Български фондов пазар Пуснато на: 09:50:23 ч. | 10.01 Заглавие: Коя акция ще поскъпне най-много за 2006 г?
                      Ако иска някой повече от 100 % доходност мисля, че позицийте са MSTRY, PLOBT, HDPAT. Само здрави нерви.


                      MSTRY се раздвижва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winn
                        Дочуват се добри новини за износа през декември.
                        Za iznosa za Russia li stava vapros?

                        Коментар


                        • Глупаци ли?

                          Коментар


                          • Не се притеснявайте на 20 - 30 лева ще има достатъчно глупаци да Ви продадат..

                            Коментар


                            • Дочуват се добри новини за износа през декември.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XX
                                Никой не иска да продава на тези нива
                                момчета , пасете си кротичко и стига сте разлайвали кучетата, моля
                                както се казва по добре по-скъпо и по-нататък , отколкото по-малко и по-скоро
                                успешна година да пожелая на способните и мотивираните - те ще успяват все повече , а на другите късмет , а на всички - най вече здраве
                                *** Lord Jeezas paid for our sins. Time to get the money's worth ***

                                Коментар

                                Working...
                                X