IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Железен Инсайдер!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hah
      Първоначално изпратено от Tradera
      Bezhaberieto rano ili kasno biva ozeneno podobavashto
      С колко очакваш да нарастнат приходите и печалбата на Pfizer през следващата година?
      Чистата печалба на немската компания Bayer, която наскоро закупи местния си конкурент Schering за 17 млрд. евро, за второто тримесечие е 452 млн. евро, или ръст от 11,3% на годишна база.

      Химичната и фармацевтична група обяви покачване на оперативната си печалба за тримесечието с 14%, както и намеренията си за преструктуриране на агрохимичното си подразделение Cropscience.

      Bayer обяви печалба преди данъци, такси и лихви в размер на 928 млн. евро, докато анализаторите на Ройтерс очакваха средно 875 млн. евро.
      Оборотът е нараснал с 5,8% до 7,07 млрд. евро срещу очаквани 7,207 млрд. евро.

      Айде сега кажи с колко нараства печалбата на Софарма?
      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Stigma
        Интересът към генеричниите производители става все по - голям в световен мащаб , така че да не подценяваме възможния ръст.
        Това какво беше антиодъртяващи хапове ли?... или от сънливост и Поморийска ракийчичка бъркам терминът?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Интересът към генеричниите производители става все по - голям в световен мащаб , така че да не подценяваме възможния ръст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tradera
            Bezhaberieto rano ili kasno biva ozeneno podobavashto
            С колко очакваш да нарастнат приходите и печалбата на Pfizer през следващата година?
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • Bezhaberieto rano ili kasno biva ozeneno podobavashto

              Коментар


              • Kupuvai togava

                Коментар


                • Ha-Ha-Ha- da no SFARM 6te si izpulzi do 12 leva predi splita

                  Коментар


                  • Shantava rabota, chovek moje da si kupi Pfizer po-evtino t.e pri po-dobri parametri

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GALBA
                      'фармацевтичен гигант е обречен на бавна смърт '-е гати глупостта-'бавна смърт' за лекарствата, та дори и тези с лошо качество!!!!
                      Бедните имат повече необходимост от лекарства,колкото по некачествени са ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ СЕ КУПУВАТ,просто са по-евтини и нуждата е по-голяма,не вършат работа ,но успокояват!!!!
                      Право казваш... мене не ми пука, щото хапчета не ям, а правя кинти от това дружество, да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Напълно подкрепям Здравко, но без да се ангажирам с име на купувача - май много американски гиганти са се устремили насам....
                        на никого нищо не препоръчвам

                        Коментар


                        • качествени некачествени - аз печеля парички...

                          Коментар


                          • Пропуснах,lord.among.pawns,в никакъв случай не бих искал да те обидя!

                            Коментар


                            • 'фармацевтичен гигант е обречен на бавна смърт '-е гати глупостта-'бавна смърт' за лекарствата, та дори и тези с лошо качество!!!!
                              Бедните имат повече необходимост от лекарства,колкото по некачествени са ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ СЕ КУПУВАТ,просто са по-евтини и нуждата е по-голяма,не вършат работа ,но успокояват!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kif
                                в момента никой не я ще
                                извинявам се предварително на всички инвеститори обожващи СФАРМ;
                                лично за мен компанията е един производител на нискокачествени лекарства, който ако не бъде купен от някой западен фармацевтичен гигант е обречен на бавна смърт - това. което движи фармацефтичния бизнес са иновациите, които според мен липсват в СФАРМ... поправете ме ако греша...
                                I prefer to be approximately right than precisely wrong...

                                Коментар

                                Working...
                                X