IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Пелагия търгува с шапки ли?

    не ама е много земна и върши работа жената - като я помолих за снимки на завода до два дена ги гледах! а е и одитор на Хидроизомат - няма да и губя времето!
    Last edited by tony1975; 22.07.2012, 14:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      аз не ама аз съм ФЛ и не съм прехвърлял от едно ЮЛ на друго - затова питам
      дами искаш шапка ей! не ми се пише до г-жа Вячева за една шапка.
      Пелагия търгува с шапки ли?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Днес докато си пиех кафенцето в едно ново местенце на Стара Загора и си мислех за атаката срещу Фармата стигнах до извода че има няколко много положителни неща за нас от цялата работа:
        1. Компанията започна да пренасочва сериозно продукцията си за износ и намалява дела си на вътрешен пазар, а това знаем(отчитайки вечно неплащащите държавни и общински звена), ще е позитивно в бъдеще!
        2. Имаме възможност да си купим една добре развиваща се компания на страхотната цена от 2лева!
        3. В следствие на атаките ще бъдат внимателно огледани и извадени всичките скелети в гардероба и ако фармата е имала тъмни ъгълчета в досието си ще бъде принудена от обстоятелсттвата да стане още по прозрачна и публична - ако ме разбирате.

        п.с. А и в крайна сметка чичо Оги може винаги да продаде бизнеса си на неговите конкуренти(на поне двойна цена както ми писа един съфорумец) - ей тогава ще видят какво е монопол
        Успех на всички!
        с интерес чакам отчета за да видя как се реализира точка 1

        Коментар


        • Не се плащат данъци само ако сделката мине през борсата ...само,че ако цената сега е 2лв а искаш да прехвърлиш на блокова пакет на 1лв трябва да удволетвориш всички останали поръчки.
          Last edited by BOBAN1; 22.07.2012, 14:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ти досега плащал ли си данък за сделките си на БФБ?

            В данъчната декларация въобще няма графа за приходи от сделки с Български ценни книжа - просто защото компанията от която ти си си купил акции плаща данък върху печалбата така да се каже от твое име. Дори данъкът дивидент е незаконен, защото това е втори път данък върху една и съща печалба.

            Ако това са обвиненията на мастурбантите, О.Д. дори някой студент по право да си земе за защитник, пак ще ги попилее !!! А после да ги съди за уронване на престижът му, за клевета и за нанесени морални щети - ама така да ги съди, че половината садии и прокурори да платят с празните си тимберици !!!

            Това обвинение Професорът по Компирология и Маймунякът ли са го скалъпили на пияна глава?
            аз не ама аз съм ФЛ и не съм прехвърлял от едно ЮЛ на друго - затова питам
            дами искаш шапка ей! не ми се пише до г-жа Вячева за една шапка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Не бих могъл без съгласието на Форти - той ако иска ще ти я качи.
              Азбиа се - он.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                “Обвинението срещу Огнян Донев е несъставомерно, винят го за необлагаеми сделки”, заяви пред “Преса” адвокатът му Ина Лулчева. Ще обжалваме постановлението за привличане като обвиняем, каза тя. Защитата ще иска изобщо да отпадне и мярката за неотклонение, тъй като няма никаква опасност Донев да се укрие или да извърши друго престъпление.

                може ли някой по запознат с нормативната база да каже има ли право прокуратурата или е поредния фишек на правителството, което ме кара да се замисля дали ще гласувам догодина?
                Ти досега плащал ли си данък за сделките си на БФБ?

                В данъчната декларация въобще няма графа за приходи от сделки с Български ценни книжа - просто защото компанията от която ти си си купил акции плаща данък върху печалбата така да се каже от твое име. Дори данъкът дивидент е незаконен, защото това е втори път данък върху една и съща печалба.

                Ако това са обвиненията на мастурбантите, О.Д. дори някой студент по право да си земе за защитник, пак ще ги попилее !!! А после да ги съди за уронване на престижът му, за клевета и за нанесени морални щети - ама така да ги съди, че половината садии и прокурори да платят с празните си тимберици !!!

                Това обвинение Професорът по Компирология и Маймунякът ли са го скалъпили на пияна глава?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Виж ти - не знам е ли ми е Фортиссов в приятелите - Фортиссов - ще ти бъдеш благодарен, ако ми я метнеш
                  Турни я туканка напримерно, та да си я дръпна.
                  Не бих могъл без съгласието на Форти - той ако иска ще ти я качи.

                  Коментар


                  • Благодаря г-н Зайо Баев
                    по-новите, като мен които са тук от края на 2008година не са запознати с това.
                    Ясна е работата май....
                    А и да всяка компания прехвърля така, ей го сега Хим-а като прехвърлят към фондовете на бившия Бенч - Трайчо да ги съди ли като е купувал на 5лева.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      да и аз там я видях!
                      Виж ти - не знам е ли ми е Фортиссов в приятелите - Фортиссов - ще ти бъдеш благодарен, ако ми я метнеш
                      Турни я туканка напримерно, та да си я дръпна.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        “Обвинението срещу Огнян Донев е несъставомерно, винят го за необлагаеми сделки”, заяви пред “Преса” адвокатът му Ина Лулчева. Ще обжалваме постановлението за привличане като обвиняем, каза тя. Защитата ще иска изобщо да отпадне и мярката за неотклонение, тъй като няма никаква опасност Донев да се укрие или да извърши друго престъпление.

                        може ли някой по запознат с нормативната база да каже има ли право прокуратурата или е поредния фишек на правителството, което ме кара да се замисля дали ще гласувам догодина?
                        Ми Тони, така като гледам са изтупали от праха стара тема
                        http://novinar.bg/news/pokupkata-na-...0NjsyOQ==.html

                        По този повод аз мога да предложа на прокуратурата да се самосезира по редица други случаи, ето някои от моите предложения:

                        http://www.investor.bg/bylgariia/5/a...-na-ckb,16588/
                        Днес търсенето беше при 3,2 лв., а предлагането при 3,21 лв. за акция, като бе регистрирана една блокова сделка за 3.79 млн. акции на ЦКБ при регистрационна цена от едни лев за акция. Сделката е за 11.7% от капитала на банката.

                        http://www.investor.bg/bylgariia/5/a...loza-ad,62273/
                        В блокова сделка бяха прехърлени 25 397 674 броя акции от Свилоза АД - Свищов, представляващи 79,98% от капитала на дружеството, съобщи БФБ-София.

                        Продавач по сделката е „A.R.U.S.” Ltd, САЩ, а купувач - А.Р.У.С. АД - Свищов. Справка в АПИС сочи, че А.Р.У.С. АД е 90% собственост на Красимир Дачев, председател на Съвета на директорите на Свилоза АД.

                        Цената на блоковата сделка е 0,01 лв. или акциите са прехвърлени общо за 253 976,74 лева.

                        Коментар


                        • “Обвинението срещу Огнян Донев е несъставомерно, винят го за необлагаеми сделки”, заяви пред “Преса” адвокатът му Ина Лулчева. Ще обжалваме постановлението за привличане като обвиняем, каза тя. Защитата ще иска изобщо да отпадне и мярката за неотклонение, тъй като няма никаква опасност Донев да се укрие или да извърши друго престъпление.

                          може ли някой по запознат с нормативната база да каже има ли право прокуратурата или е поредния фишек на правителството, което ме кара да се замисля дали ще гласувам догодина?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Днес докато си пиех кафенцето в едно ново местенце на Стара Загора и си мислех за атаката срещу Фармата стигнах до извода че има няколко много положителни неща за нас от цялата работа:
                            1. Компанията започна да пренасочва сериозно продукцията си за износ и намалява дела си на вътрешен пазар, а това знаем(отчитайки вечно неплащащите държавни и общински звена), ще е позитивно в бъдеще!
                            2. Имаме възможност да си купим една добре развиваща се компания на страхотната цена от 2лева!
                            3. В следствие на атаките ще бъдат внимателно огледани и извадени всичките скелети в гардероба и ако фармата е имала тъмни ъгълчета в досието си ще бъде принудена от обстоятелсттвата да стане още по прозрачна и публична - ако ме разбирате.

                            п.с. А и в крайна сметка чичо Оги може винаги да продаде бизнеса си на неговите конкуренти(на поне двойна цена както ми писа един съфорумец) - ей тогава ще видят какво е монопол
                            Успех на всички!

                            Не знам защо сте толкова оптимисти ...Ако това се беше случило на ДАХ , всички анализатори ще дадат прогноза продавай и до десет дни ще стигне максимум половината от цената преди излизане на скандала.Така че едно на ум...
                            Ние не сме Запад но излизането ще продължава до възловият момент дали на някой ПФ някой няма да намекне че хората не може да си държат пенсиите в прастъпна групировка и тогава ще стане страшно.... особенно ако има и желаещи за покупка на Фармата който държат да купуват на безценица ...
                            Една от банките беше казала ,че ще изисква предсрочно заемите ако има осъдителна присъда....
                            Така че ви напускам но както някой писа с държавата на мутрите никой не може да се бори с мутренски номера и това беше грешката на Донев...

                            Коментар


                            • http://www.blitz.bg/news/article/147514

                              Коментар


                              • Днес докато си пиех кафенцето в едно ново местенце на Стара Загора и си мислех за атаката срещу Фармата стигнах до извода че има няколко много положителни неща за нас от цялата работа:
                                1. Компанията започна да пренасочва сериозно продукцията си за износ и намалява дела си на вътрешен пазар, а това знаем(отчитайки вечно неплащащите държавни и общински звена), ще е позитивно в бъдеще!
                                2. Имаме възможност да си купим една добре развиваща се компания на страхотната цена от 2лева!
                                3. В следствие на атаките ще бъдат внимателно огледани и извадени всичките скелети в гардероба и ако фармата е имала тъмни ъгълчета в досието си ще бъде принудена от обстоятелсттвата да стане още по прозрачна и публична - ако ме разбирате.

                                п.с. А и в крайна сметка чичо Оги може винаги да продаде бизнеса си на неговите конкуренти(на поне двойна цена както ми писа един съфорумец) - ей тогава ще видят какво е монопол
                                Успех на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X