IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Захо абсолютно съм съгласен с теб.Аз не казвам,е е нечестен към акционерите,а нечестен към държавата.Което е по-страшно.Не харесвам като цяло политиката на ББ ,но се кефя ,че много такива олигарси ,които се бяха самозабравили ....сега се разхождат до прокуратурата.Оня ден и кръга около "Надин"натиснаха....и там 20мил ДДС....абе да поживеем ,ще видим
    да де всичко що е срещу КТБ и уважавания бизнесмен Пеевски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
      Бобане, честен мажо няма. ако трябва някаква класация (това е за друга тема)
      1. Такива които крадът точат и съсипват предприятията, нищо за миноритаря, няма даже и ликвидационен дял
      2. Такива, които крадът по малко. поддържат предприятието все пак да крета без печалба, пак нищо за миноритаря
      3. Крадът по малко, развиват предприятието, показват печалба, дават и трохи за миноритаря

      ОД е от последните все пак, с малката подробност, че просто май си е взел повечко
      Захо абсолютно съм съгласен с теб.Аз не казвам,е е нечестен към акционерите,а нечестен към държавата.Което е по-страшно.Не харесвам като цяло политиката на ББ ,но се кефя ,че много такива олигарси ,които се бяха самозабравили ....сега се разхождат до прокуратурата.Оня ден и кръга около "Надин"натиснаха....и там 20мил ДДС....абе да поживеем ,ще видим

      Коментар


      • "...той е обвинен в укриване на данъци в размер на повече от 62 милиона лева при продажбата на акции на "Софарма" на четири дружества, свързани със самия него на цени, занижени 9 пъти от цените на борсата,...."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун
          Бобане, честен мажо няма. ако трябва някаква класация (това е за друга тема)
          1. Такива които крадът точат и съсипват предприятията, нищо за миноритаря, няма даже и ликвидационен дял
          2. Такива, които крадът по малко. поддържат предприятието все пак да крета без печалба, пак нищо за миноритаря
          3. Крадът по малко, развиват предприятието, показват печалба, дават и трохи за миноритаря

          ОД е от последните все пак, с малката подробност, че просто май си е взел повечко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            е чакай да го докажат де.... те дай на ББ и ЦВЦВ обвинения да сипят.
            Какво значи ощетили държавата защото си подали дялове на цена по номинал - никой не коментира? Ми тук ежедневно минават пакети на извънборсов пазар на цени коренно различни от пазарните - всички ли са мафиоти?
            Явно не си наясно с нещата....както и да е......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун
              е чакай да го докажат де.... те дай на ББ и ЦВЦВ обвинения да сипят.
              Какво значи ощетили държавата защото си подали дялове на цена по номинал - никой не коментира? Ми тук ежедневно минават пакети на извънборсов пазар на цени коренно различни от пазарните - всички ли са мафиоти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Аз подкрепям Фармата и съм удивен от очевадното подпиране на КТБ и Цуци Василев от държавния апарат!?!? Уж там дърпа конците Доган, а и Боко популиста( дето в 2:00 часа през ноща посещава ранените в бургаската болница) и той застана на тяхна страна!!!

                Импе искам да си купя бейзболна шапка с логото на Софарма - питай там който трябва, от де да си взема? Харесаха ми тези синичките на снимките във фейсбук-а. Моля те - не се шегувам!
                Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  13% от портфейла ми са в Софарма - вярвам че чичо Оги е добър мениджър и ще се пребори....
                  Тук излязох макар и на загуба скоро след като лъсна горчивата истина с дивидента....

                  а за борбата - да се бориш срещу държавната машина

                  - нямаш шанс

                  Коментар


                  • Да и тука нещата отиват така безразсъдно като при ХИМа и ЗХБГ .

                    Коментар


                    • Аз подкрепям Фармата и съм удивен от очевадното подпиране на КТБ и Цуци Василев от държавния апарат!?!? Уж там дърпа конците Доган, а и Боко популиста( дето в 2:00 часа през ноща посещава ранените в бургаската болница) и той застана на тяхна страна!!!

                      Импе искам да си купя бейзболна шапка с логото на Софарма - питай там който трябва, от де да си взема? Харесаха ми тези синичките на снимките във фейсбук-а. Моля те - не се шегувам!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        Доста драстичен натиск. Дано да се оправи човека! Не му знам нещата, сигурно е далавераджия, но определено е по-симпатичен от останалите олигарси.
                        А на борсата поведението му е цивилизовано и е добър основен акционер.
                        Ако по стечение на обстоятелствата Огнян Донев беше Премиер на България,това щеше да е най-подходящата личност за този пост през последните 20 години.За разлика от мнозинството съфорумци,аз знам какво говоря.

                        Коментар


                        • Правото е на страната на по-силния. Ами ако това не е Донев?
                          Не е препоръка
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Импе ,я успокой топката....Стига бе пич.То ако имаше далавера без да му казваш щеше да прави всичко за износ.Ама тук продава с доста по-високи надценки...ФАКТ ....печели по-добре човекът от Здравната каса...ФАКТ...Не го мисли ти ОД за толкова прост.Викаш да си пререгистрира фирмите навън....Къде ,в Германия ли....ми ще го скъсат от данъци там бе Импе.Тук първо е 10% корп данък....там повече...ама трябва да си го плащаш.Ти мислиш ли,че еъ така за един час са му сложили обвинение.....ми сигурно е разработван поне година.Друг е въпросът със съда ни....Дали ще има справедлива присъда.Защото ако ти повдигнат в Германия такова обвинение.....Жална му майка.Ако не се лъжа на Щефи Граф баща и полежа в пангото.Мисля,че и на Михаел Шумахер преди години лежа някой приближен.Така,че айде по-така....не сме чак такива балъци.

                            Вие вместо да го оплаквате ОД кажете къде очаквате да ви паднат акциите ....аз си мислих,че таргета им е лев и петдесет,сега го променям на ЛЕВ.Очаквам да влязат и НАП във Фармата ...да видят кой е ял и пил....и кой не си е платил сметката...

                            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
                            Може и да продава с по-високи надценки, ама колко редовно му плащат? То като ти забавят парите с година и половина - къде ти отива печалбата? И защо трябва да регистрира фирми в Германия, като може да го направи в някой "данъчен рай"? Да ги регистрира в Сийленд - те ще се навият на 3% данък

                            Говориш за Германия... но ако там някой политик се забърка дори в 10 пъти по-малък скандал, от тия, които редовно забръкват нашите управляващи, с него е свършено... Например Маймуната - който не успя да обясни отде има 6 апартамента... или президентчето, дето е мултимилионер неясно как... да не говорим за криминалното минало на мутрата-премиер.

                            Това е като да се оакаш публично и да те съдят и обвиняват за това някакви маймуни, дето са затънали до гушата в л.йна.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                              Имрераторе ти или си много наивен или си с засегнати интереси или смяташ че тука сме се наредили глупак до глупак и попиваме мъдрости . Ти сигурен ли си че Донев и Павлов са чисти като новородени и би ли го гарантирал ? Задай си въпроса как всеки един се е докопал до това което притежава в момента . Смяташ ли че наивния ( така наречен от теб г-н Донев ) е бил подло подведен от другия г-н Павлов .Имрераторе събуди се , това е мафията и ти я защитаваш за два презерватива и един аналгин . А и едно потупване по рамото .
                              Това не е мафия а бизнес и в момента щом решиха да станат мафия им резнаха главите....
                              Донев не е бял лебед / бизнеса с Любо Пъпката и лъжите за дивидент, надценките / и затова излезнах от позицията но не е мафиот като рАаководните фактори и техните спонсори.Сега реши да бъде като тях но баницата е малка...
                              Ако не са горните грешки на Донев мойте акции щяха да потъват заедно с него но и той реши да се надскочи...
                              Така че да си сърба попарата ...

                              Коментар


                              • Импе ,я успокой топката....Стига бе пич.То ако имаше далавера без да му казваш щеше да прави всичко за износ.Ама тук продава с доста по-високи надценки...ФАКТ ....печели по-добре човекът от Здравната каса...ФАКТ...Не го мисли ти ОД за толкова прост.Викаш да си пререгистрира фирмите навън....Къде ,в Германия ли....ми ще го скъсат от данъци там бе Импе.Тук първо е 10% корп данък....там повече...ама трябва да си го плащаш.Ти мислиш ли,че еъ така за един час са му сложили обвинение.....ми сигурно е разработван поне година.Друг е въпросът със съда ни....Дали ще има справедлива присъда.Защото ако ти повдигнат в Германия такова обвинение.....Жална му майка.Ако не се лъжа на Щефи Граф баща и полежа в пангото.Мисля,че и на Михаел Шумахер преди години лежа някой приближен.Така,че айде по-така....не сме чак такива балъци.

                                Вие вместо да го оплаквате ОД кажете къде очаквате да ви паднат акциите ....аз си мислих,че таргета им е лев и петдесет,сега го променям на ЛЕВ.Очаквам да влязат и НАП във Фармата ...да видят кой е ял и пил....и кой не си е платил сметката...

                                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X