IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

    Това има ли някакво значение за позицията?
    Не, просто отговорих на въпроса.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

      Някой купи през Бенчмарк
      Това има ли някакво значение за позицията?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        опаа.. ко стана..
        Някой купи през Бенчмарк

        Коментар


        • опаа.. ко стана..
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            И двете, дядо попе, и двете - първо е купувал, за да подхрани еуфорията, а после е продал?
            Да, наистина нищо ново под слънцето...

            Коментар


            • През лятото на 2017 г. компанията е продала 417 312 акции, реализирайки печалба от над 50%, но вече отново е и купувач
              http://www.investor.bg/novini-i-anal...-akcii-247193/


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Или с тях...
                Е, и? По-добре с тях мисля отколкото да ги продадеш на 4.3 с идея да ги купиш на 4.15 и после да не успееш и да ти се наложи да ги купуваш от 4.25 нагоре което те вътри с такси най-вероятно. Особено при фрагментирани поръчки.
                Ако е по-обтегнат ластика вече е друго. но пак не толкова добре.
                Аз лично за сега не продавам.... може и да бъркам. Ма нема нужда да прави като мен някой.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

                  ЗА 10-15 стинки спекула не става. Много е голям риска да останеш без акциите.
                  Или с тях...
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

                    ЗА 10-15 стинки спекула не става. Много е голям риска да останеш без акциите.
                    Да така е и аз споделям това мнение. Успех на всички и лек и според ден и седмица

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                      Не съм притеснен, няма нужда да залагаш някви "капани" на "салагата". Аз не ги дадаох като бяха 5 лева ша сега като са толкова надолу не си залужава да се дадат и след месец да са пак където бяха. Не ми беше с това свързан въпроса да продавам или не. А той беше прост - дали Тони и другите дето са писали 2 дни във форъма че продавача подхваща пак от понеделник защото го видях снощи са продали сгодно 10-15 стинки нагоре миналата седмица за да напълнят обратно тази. Изглеждаха много сигурни в писанията затова. Иначе дървото вече не знам колко пъти съм го ял ако има някой дето не го е да хвърли първия камък отгоре ми Няма притеснение просто си питам какво мислите
                      ЗА 10-15 стинки спекула не става. Много е голям риска да останеш без акциите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                        Нещо ми се струваш притеснен.
                        Не съм притеснен, няма нужда да залагаш някви "капани" на "салагата". Аз не ги дадаох като бяха 5 лева ша сега като са толкова надолу не си залужава да се дадат и след месец да са пак където бяха. Не ми беше с това свързан въпроса да продавам или не. А той беше прост - дали Тони и другите дето са писали 2 дни във форъма че продавача подхваща пак от понеделник защото го видях снощи са продали сгодно 10-15 стинки нагоре миналата седмица за да напълнят обратно тази. Изглеждаха много сигурни в писанията затова. Иначе дървото вече не знам колко пъти съм го ял ако има някой дето не го е да хвърли първия камък отгоре ми Няма притеснение просто си питам какво мислите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                          Да ви питам като един нищо неразбиращ. Миналата седмица продадохте ли на 4.33 след като от 2 дни говорите че ще пада пак на и 20. Това ми се струва доста странно, или сте изучили пазара или просто предположение? Защото сега с едни кирливи 6 хиляди докато кажа те стнаха 11К ам авсе пак директно 10 ст надолу. Сега всичко е подвластно на страха да не изсипе тоя незнайния до още по ниски нива ли? Имам тук 53% от портфейла и се чудя на къде ще духне вятъра. Всеки е ОК и със надолу защото ще допълва и с нагоре защото ще продава Смели хора сте ей.
                          Не продавам ако перспективата е 5% движение.
                          1. Не си представям много добре как ще се изтъргува този обем на борсата. Затова за сега изчаквам, има още място. Но и аз нямам портфейл 50% SFARM ...
                          2.От друга страна лесно могат да закарат хартията по-надолу , на нива дето са се разбрали че искат да си купят/продадат акциите.
                          3. Септември май кажи мина...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                            Да ви питам като един нищо неразбиращ. Миналата седмица продадохте ли на 4.33 след като от 2 дни говорите че ще пада пак на и 20. Това ми се струва доста странно, или сте изучили пазара или просто предположение? Защото сега с едни кирливи 6 хиляди докато кажа те стнаха 11К ам авсе пак директно 10 ст надолу. Сега всичко е подвластно на страха да не изсипе тоя незнайния до още по ниски нива ли? Имам тук 53% от портфейла и се чудя на къде ще духне вятъра. Всеки е ОК и със надолу защото ще допълва и с нагоре защото ще продава Смели хора сте ей.
                            Нещо ми се струваш притеснен.

                            Коментар


                            • Да ви питам като един нищо неразбиращ. Миналата седмица продадохте ли на 4.33 след като от 2 дни говорите че ще пада пак на и 20. Това ми се струва доста странно, или сте изучили пазара или просто предположение? Защото сега с едни кирливи 6 хиляди докато кажа те стнаха 11К ам авсе пак директно 10 ст надолу. Сега всичко е подвластно на страха да не изсипе тоя незнайния до още по ниски нива ли? Имам тук 53% от портфейла и се чудя на къде ще духне вятъра. Всеки е ОК и със надолу защото ще допълва и с нагоре защото ще продава Смели хора сте ей.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tony
                                в понеделник продавача, така ще ни разсъни
                                Може да даде и почивка с продажбите, за да ни подлъже И има и още 2 дена спане до понеделник
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X