IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    +1
    Тонка, много си лаконичен, а аз пък съм гладен за информация . Ще се радвам да се сетиш за мен като се оправите от пътя и всичко останало
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      "Уведомление за паричен дивидент. “Софарма“ АД Ви уведомява за решението на Извънредното Общо събрание на акционерите на „Софарма“ АД, проведено на 14.09.2018 г., относно вида и размера на 6-месечния дивидент и условията и реда за неговото изплащане: Общото събрание на акционерите прие предложението на Съвета на директорите да се разпредели дивидент на акционерите в размер на 0.05 лв. /пет стотинки/ на акция. "

      Много са бързи..... вече е вписано като решение.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

        Супер. Надявам се да стане традиция в повече компании листнати на БФБ.
        Тя си е акционер и за това е тук

        Коментар


        • "Уведомление за паричен дивидент. “Софарма“ АД Ви уведомява за решението на Извънредното Общо събрание на акционерите на „Софарма“ АД, проведено на 14.09.2018 г., относно вида и размера на 6-месечния дивидент и условията и реда за неговото изплащане: Общото събрание на акционерите прие предложението на Съвета на директорите да се разпредели дивидент на акционерите в размер на 0.05 лв. /пет стотинки/ на акция. "

          Много са бързи..... вече е вписано като решение.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение
            Понеже гледам някои споделят какво ще правят днес, та и аз да кажа. Отивам до WC-то. Купих си рано тази сутрин вестник, заредил съм батерията на телефона, рутера рестартиран. Няма да пия кафе след церемонията. Изпих го преди това, помага за перисталтиката. Да споделям ли как е минало?
            Давай !!! И направи споделянето традиция - гледай да информираш всички поне веднъж седмично ! Не забравяй да декларираш дали имаш или нямаш !!!! ......... не разстройство, а акции разбира се !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Само ако резултата е надминал очакванията
              Къде как е минало, във WC-то или при Чичо ? А иначе очакваме 5ст. дивидент ако не се бъркам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Има
                Супер. Надявам се да стане традиция в повече компании листнати на БФБ.

                Коментар


                • Само ако резултата е надминал очакванията

                  Коментар


                  • Понеже гледам някои споделят какво ще правят днес, та и аз да кажа. Отивам до WC-то. Купих си рано тази сутрин вестник, заредил съм батерията на телефона, рутера рестартиран. Няма да пия кафе след церемонията. Изпих го преди това, помага за перисталтиката. Да споделям ли как е минало?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      На предното Общо Събрание на Акционерите проведено на 01.08.2018 след публикуване на протокола в X3news. Капитал публикуваха и подробна статия за проведеното събрание написана от Десислава Николова. Надявам се и днес да има предстваители на медиите които да отразят събитието.
                      Има

                      Коментар


                      • На предното Общо Събрание на Акционерите проведено на 01.08.2018 след публикуване на протокола в X3news. Капитал публикуваха и подробна статия за проведеното събрание написана от Десислава Николова. Надявам се и днес да има предстваители на медиите които да отразят събитието.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          тръгвам
                          през ОМВ за кафе и газ
                          ще Ви чакам там....
                          Успех, следващата година и за нормално гориво да имаш лев!
                          колкото толкова

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Много пъти съм се питал защо обявяваш какво ще правиш. Защо го правиш бе, Фортис?! Какво ще е по-различно ако отидеш на събрание без да го съобщаваш във форума? Не го приемай като заяждане!
                            Заяждаш се разбира се.
                            Не отбелязваш прогреса, нищо не е споменато тоя път за коли и джанти....

                            Бе определено си има нещо съмнително около това кафе, докарва ги почти до екстаз, да не би чичката да слага там някакви афродизиаци....

                            Коментар


                            • тръгвам
                              през ОМВ за кафе и газ
                              ще Ви чакам там....

                              Коментар


                              • събудих се
                                няма вече заспиване
                                ще поработя и после газ.....

                                Коментар

                                Working...
                                X