IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    А някои тук хвалеха акцията,Мажо....дивиденти-мивиденти

    ...пък той ОД не си я харесвал....и си я разпродава...Боже,колко мъка ...

    Абе споко,нали строите нов завод,тама ще си правите ОСА

    Не е препоръка
    ми то и ти хвалеше некви акции, пък сега капитализацията им е по-ниска от тази на софармата! В едно си прав - колко мъка....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      Изглежда, че на Огнян Донев не му се крепи в момента цената, а точно обратното сваля му се. От 3 до 7 декември Донев инвестмънт холдинг е продал над 60 хиляди акции, възможно е той да продължава да продава и сега. А дали не е свързано с вливането на Севто не знам, само мога да предполагам, ако комисията му е направила спънка на некоректното предложение към акционерите в Севто
      А някои тук хвалеха акцията,Мажо....дивиденти-мивиденти

      ...пък той ОД не си я харесвал....и си я разпродава...Боже,колко мъка ...

      Абе споко,нали строите нов завод,тама ще си правите ОСА

      Не е препоръка

      Коментар


      • Изглежда, че на Огнян Донев не му се крепи в момента цената, а точно обратното сваля му се. От 3 до 7 декември Донев инвестмънт холдинг е продал над 60 хиляди акции, възможно е той да продължава да продава и сега. А дали не е свързано с вливането на Севто не знам, само мога да предполагам, ако комисията му е направила спънка на некоректното предложение към акционерите в Севто

        Коментар


        • имате ли идея кой разпродава тука?

          Коментар


          • Абе тука много нещо е паднала цената...
            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Успех и на теб!
              Агрото гледам е взело да изпуска - там няма ли да влезеш?
              Там ми е напълно безинтересно вече. Пък и мустака ошити достатъчно обстановката ..
              А ти си дръж Брефа и лендчето, особено на каквито ниски нива си и хич не се поддавай на приказките че адсиците били бита карта вече. Има доста още да те хранят.
              Там ти са бисерчетата и перличките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Виж ти, па аз си мислех че перлички наричат такива като Еларгчето и атерката дето тихо и кротко си пъплят нонстоп се нагоре и то с добри обеми
                Тука по ми мяза на падаща звезда, ма ко ли ти разбирам аз от сложни холдинги и мидена морфология.
                Току виж обаче около и < 1 евро и туканка възкръсне нещо от пепелта. Ще видим

                Имам (немного слава богу) и хич не е препоръка, засега...ранко е още.
                Успех и на теб!
                Агрото гледам е взело да изпуска - там няма ли да влезеш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  цъ не ща - тя си е перлата и на моя портфейл, не продавам!
                  Виж ти, па аз си мислех че перлички наричат такива като Еларгчето и атерката дето тихо и кротко си пъплят нонстоп се нагоре и то с добри обеми
                  Тука по ми мяза на падаща звезда, ма ко ли ти разбирам аз от сложни холдинги и мидена морфология.
                  Току виж обаче около и < 1 евро и туканка възкръсне нещо от пепелта. Ще видим

                  Имам (немного слава богу) и хич не е препоръка, засега...ранко е още.

                  Коментар


                  • само 6к са минали днес ,кво ревете ами не купувате а,,,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      Нищо не знам по въпроса, по-скоро теоретични абсолютно безпроблемно е да му дадат такава цена.
                      цъ не ща - тя си е перлата и на моя портфейл, не продавам!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Това е перлата на чичо Оги - не ми се вярва да я продаде!
                        какво те кара да мислиш че е обявена за продан?
                        Нищо не знам по въпроса, по-скоро теоретични абсолютно безпроблемно е да му дадат такава цена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                          Почнах да купувам тука. Бях купил точно на дъното 2009 солидно количество но излязох твърде рано на 2,4-2,6 за да купувам Албена и други хартии. Компанията ако Донев я продава ще може да и вземе около 3,6-3,8 лева.
                          Имам някакъв смотан ДЦФ, който показва 3.73, но пък кой ли в наши дни вярва в тези глупости

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Почнах да купувам тука. Бях купил точно на дъното 2009 солидно количество но излязох твърде рано на 2,4-2,6 за да купувам Албена и други хартии. Компанията ако Донев я продава ще може да и вземе около 3,6-3,8 лева.
                            Това е перлата на чичо Оги - не ми се вярва да я продаде!
                            какво те кара да мислиш че е обявена за продан?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              ей смазаха ми позицията тия маскари!
                              Днес е черен ден за моят портфеил...
                              Тук и Петрол ме разбиха ...Хиката и Емката са под натиск ...
                              Стара планина е равно ,Доверие е напред с малко...
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Почнах да купувам тука. Бях купил точно на дъното 2009 солидно количество но излязох твърде рано на 2,4-2,6 за да купувам Албена и други хартии. Компанията ако Донев я продава ще може да и вземе около 3,6-3,8 лева.

                                Коментар

                                Working...
                                X