IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Като ходя на мачове гледам да съм в сектор А или сектор В за да се запозная с други хора ,да обменя информация за футболистите а не да съм в агитките и да бъда пушечно месо .....
    Да, разбирам те, не желаеш да те третират така и на стадиона, стига ти да си пушечно месо на борсата, нали?

    Коментар


    • [QUOTE=Монти;n3257848]

      ....
      От 6 месеца обяснявам на Зомбираните ,но те не вдеват....
      Чичо Оги вместо да си купи пакетите на добра цена и да докаже доверие и сантимент във Фармата а той пръв продава...
      ....
      /QUOTE]
      Чак пък пръв продава. Де де. Видя се че има увеличение на дяла си горе-долу с колкото ромите са си намлили техния...
      И изобщо тук ми праи впечатление в изказванията (не само за фармата) или се говори като за най-най-най-долният шит, или като за супер-супер сигурна и яка компания.
      На БФБ нямаме от вторите, фармата все пак не е между първите. Т.е. призовавам за малко по-вече баланс в постовете. Той не вреди.
      Има си кусури фармата, има си и перспективи пред нея.Със сигурност няма кой да я остави да стане световен лидер, но и перспективата за дълги години на добра печалба нямакой да и вземе.

      Коментар


      • Момчета, склонен съм да се съглася с Вас. И мен почна да ме хваща шубето, че май няма да се върне отново цената и ще се побъркам от яд, защо не купувах повече на по-ниските нива. Ама пуста лакомия, що да купя евтино, след като може още по-евтино. Той кеша е цар, ама много терсене да купуваш по-скъпо. Виждам, че сте сериозни, дано да успеете, че и аз да изкяря малко повече. Иначе няма спор, всичко е калкулирано. Тя цената вече години е незаслужено висока, щото всичко е калкулирано. Дори и няма смисъл да следим отчетите, то вече е калкулирано в цената от 5-6 години.
        А, иначе, съчувствам ви за Юрий Гагарин. И аз имам голям сантимент, навремето прилично пари ми донесоха, ама отчета ... просто приказка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham
          важното е че гагарин е най-убавата акция на целото земно кълбе
          И там е калкулирано
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Ако това е поне на 50% вярно + написаното от maki, то може да се окаже, че дори табаците със Шиши са за предпочитане пред настоящия мажо с иновативното му управление във фармата ...
            Относно цената, която чакаш -едва ли.... по скоро ще е 4 отколкото 3 ...просто пенсиите са яко в играта
            Те пенсиите и 2007 бяха яко в играта
            Още им държи влага

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              важното е че гагарин е най-убавата акция на целото земно кълбе
              Не само там но и в Нашата звездна система....
              Космонафта ще каже......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Да де ама сега изглежда, че си в сектор В а развяваш шалче на ултрас на "другия" отбор
                А можеше да бъда и в сектор А в едни ложи ....
                Тогава нямаше да бъда ултрас....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  един проблясък ми дойде - според мен отчетите са калкулирани (вече от пазара) не е препоръка. По-важното е какако ще се случи след арханглеовден. По време на отчети си налагам и забрана да търговам още преди времe н е е проепоръка
                  важното е че гагарин е най-убавата акция на целото земно кълбе
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • един проблясък ми дойде - според мен отчетите са калкулирани (вече от пазара) не е препоръка. По-важното е какако ще се случи след арханглеовден. По време на отчети си налагам и забрана да търговам още преди времe н е е проепоръка
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Като ходя на мачове гледам да съм в сектор А или сектор В за да се запозная с други хора ,да обменя информация за футболистите а не да съм в агитките и да бъда пушечно месо .....
                      Да де ама сега изглежда, че си в сектор В а развяваш шалче на ултрас на "другия" отбор
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                        Естествено, че като вземеш такъв дял искаш да влезеш в управление ( искаха да посредничат в търговията от Русия до Румъния), но Чичо Ви не пусна дори техен представител в борда - нека Сектата сега ме опровергае!

                        Освен това едни "момченца" ги подкукоросват да продават на пазар, с идеята, че така ще намерят купувач на голям пакет , което да видим до къде ще доведе

                        Истината е, че и аз искам да натиснат цената до 3 лв и да започна допълване, въпреки, че има риск да сe простреляме в крака и да убием интереса към кап. пазар за дълго.
                        Ако това е поне на 50% вярно + написаното от maki, то може да се окаже, че дори табаците със Шиши са за предпочитане пред настоящия мажо с иновативното му управление във фармата ...
                        Относно цената, която чакаш -едва ли.... по скоро ще е 4 отколкото 3 ...просто пенсиите са яко в играта
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Монти, ти "ядеш" феновете на чичо Оги, но те се държат много коректно в темата за БТ ..... щото Шиши не е цвете в сравнение с чичо им
                          Като ходя на мачове гледам да съм в сектор А или сектор В за да се запозная с други хора ,да обменя информация за футболистите а не да съм в агитките и да бъда пушечно месо .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Няма ли вариант да имат интерес и пари, но да не могат да се разберат за цената? По същата логика както ти казваш, че след като не е минала сделка значи няма купувач, аз мога да ти кажа, че не е минала сделката защото няма продавач? Преди време купих тук на 2 пъти - на 4,50 и 4,10 и споделих мнение, че според мен се правят много погрешни аналогии между Ромфарм и Л.П., както и големият фонд, които смачкаха цената. Други лоши аналогии са и лихвените проценти сега и тогава, наличноста на свободен кеш сега и тогава, наличноста на алтернативи сега и тогава и т.н. и т.н.
                            Е как да няма продавач ,нали видя къде дойде цената
                            Едва ли ще има купувач и цената ще пада
                            Хайде да ти го кажа аз как го виждам в 2 думи няма значение дали имаш 1.8% или 18% и в двата случая нямаш никакво мнение и глас в компанията ,единствено ,че този с 18% има го боли главата когато реши да направи Момчето си отива
                            Хубава вечер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Това казвам и аз...
                              Едно време го изядохме чичо Оги за дивидента от Полша и свалихме доверието от него и цялата акция а сега метани правят в негова чест че ги разиграва като палаши още малко помощи ще събират за сина му ,жена му и родата му до девето коляно.......
                              О темпоре ,о морес....
                              Монти, ти "ядеш" феновете на чичо Оги, но те се държат много коректно в темата за БТ ..... щото Шиши не е цвете в сравнение с чичо им
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Ами ако са имали до сега да бе минал ,това е доста сериозен пакет ,който би трябвало да им дава доста Правомощия но тук това е проблема ,че както имат 2% тъка и 12% гласа е еднакъв по долу дадох пример с Гамеса
                                Няма ли вариант да имат интерес и пари, но да не могат да се разберат за цената? По същата логика както ти казваш, че след като не е минала сделка значи няма купувач, аз мога да ти кажа, че не е минала сделката защото няма продавач? Преди време купих тук на 2 пъти - на 4,50 и 4,10 и споделих мнение, че според мен се правят много погрешни аналогии между Ромфарм и Л.П., както и големият фонд, които смачкаха цената. Други лоши аналогии са и лихвените проценти сега и тогава, наличноста на свободен кеш сега и тогава, наличноста на алтернативи сега и тогава и т.н. и т.н.
                                Last edited by 15%; 30.10.2017, 21:52.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X