IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Не беше спор а нещо като диалектика - диалог между 2 гледни точки с образователна цел (за другите) И аз имах чувстото да сложим стопа и затова минах към късия изказ в последните постове. Изказах крайно мнение за нуждата на образователната цел, но да си призная, че може (и имаш право) на моменти да минаваш към 40 и 50% ит.н., но това не е за постоянно и навсякъде, а опита подсказва доста за тайминга, пък който не е сигурен, по-добре е да не изалчнява)))))
    Отново преминаваш на тема тайминг, пари, проценти, а аз имах нещо съвсем друго предвид. Плюс това ние нямаме право да говорим "с образователна цел". Кои сме ние?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15%
      Образува се личен спор, а не му е мястото тук . Въобще не изневерявам, камо ли на ника си
      Не беше спор а нещо като диалектика - диалог между 2 гледни точки с образователна цел (за другите) И аз имах чувстото да сложим стопа и затова минах към късия изказ в последните постове. Изказах крайно мнение за нуждата на образователната цел, но да си призная, че може (и имаш право) на моменти да минаваш към 40 и 50% ит.н., но това не е за постоянно и навсякъде, а опита подсказва доста за тайминга, пък който не е сигурен, по-добре е да не изалчнява)))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Никакво качество не е алчността не е било и няма да бъде. Специално за мен не е необходима повече философия по въпроса.))))
        Образува се личен спор относно ценностите, а не му е мястото тук . Въобще не изневерявам, камо ли на ника си
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Просто исках да ти подскажа, че си започнал да изневеряваш на иначе така хармоничния ник 15%. Направиш ли го 30, 40 или 50.... жалко за стартовата гледна точка))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Никакво качество не е алчността не е било и няма да бъде. Специално за мен не е необходима повече философия по въпроса.))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              За да се отбележи мъжкия род))) (ако беше mrs 15% щеше да е женски род) Но алчността винаги е порок))) Преди 9 г, на 20.януари борсата се крашна с 20% за един ден!!!) (20 за ден >>15 за година, нале!?!?) )))) И въпреки че тогава потна като пирон в кисело мляко без особена причина, а на другия ден повъзстанови, беше към 1750 и стана 1450))))) т.е. двойно повече отколкото е сега !!!, нале, )))) Хората не продава тогава акции а продавах портфейли!!!!!))))) месеци преди това алчността не е била порок, но после стана че е порок за 10 г. напред (още сме на кота 700 а и идея няма все още дали ще мине 1000)))))) Та ти си запомни тази мисъл за алчността, защото може един ден сам да я преразгледаш... дано не се случва. Но все пак 6 месеца ръст и алчност, не отменят 10 г спад и тъпчене на място)))))
              1. Виждали ли сме се, за да твърдиш, че съм mr., а не mrs?
              2. Мисълта ми за алчността нямаше нищо общо с борсата и котировките, индексите и т.н. Просто исках да кажа, че преди време алчността бе порок, а сега е качество като цяло.

              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • За да се отбележи мъжкия род))) (ако беше mrs 15% щеше да е женски род) Но алчността винаги е порок))) Преди 9 г, на 20.януари борсата се крашна с 20% за един ден!!!) (20 за ден >>15 за година, нале!?!?) )))) И въпреки че тогава потна като пирон в кисело мляко без особена причина, а на другия ден повъзстанови, беше към 1750 и стана 1450))))) т.е. двойно повече отколкото е сега !!!, нале, )))) Хората не продава тогава акции а продавах портфейли!!!!!))))) месеци преди това алчността не е била порок, но после стана че е порок за 10 г. напред (още сме на кота 700 а и идея няма все още дали ще мине 1000)))))) Та ти си запомни тази мисъл за алчността, защото може един ден сам да я преразгледаш... дано не се случва. Но все пак 6 месеца ръст и алчност, не отменят 10 г спад и тъпчене на място)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Изкушавам се, но нали съм вече "прецаканото", гледам поне да не стана "и алчното"))))
                  Защо си променила името ми в цитата? Алчността в днешно време е качество и то от първа необходимост, не е порок, както беше по мое време
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    ++Като нищо, като стой та гледай)))) Очаквам неочакваното, както беше препоръчал някакъв борсов майстор)))))
                    да очакваш неочакваното беше от друга тема
                    тук всичко е очаквано

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mr 15%
                      Ами действай тогава, за да не питаш при цена 6 лева дали са щели да я надуват до 8 примерно. Както аз правя обикновено
                      Изкушавам се, но нали съм вече "прецаканото", гледам поне да не стана "и алчното"))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        ++Като нищо, като стой та гледай)))) Очаквам неочакваното, както беше препоръчал някакъв борсов майстор)))))
                        Ами действай тогава, за да не питаш при цена 6 лева дали са щели да я надуват до 8 примерно. Както аз правя обикновено
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15%
                          Ти как мислиш?
                          ++Като нищо, като стой та гледай)))) Очаквам неочакваното, както беше препоръчал някакъв борсов майстор)))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Ще може ли да я надуете до 6 лв?!))))
                            Ти как мислиш?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Ще може ли да я надуете до 6 лв?!))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Кеша действително дойде и обмислям да го насоча по направления!

                                Коментар

                                Working...
                                X