IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    1. Как виждаш нещата , софикс да скочи ...защото
    .
    2. Чичо ти е само Ваш чичо ....не мой аз го отписах още след Варшава и дивидента....
    После се кефих на Любо Пъката , фонда на Амро , и куп други акционери в Севтополис и т.н..сега се питам кога ще е негов ред да го хързулнат по надолнището....
    3. Човек ,който прекарва и по едрите и по дребните съакционерите си без да му мигне окото във всичките си акции по всяко време..
    Който ви пуска милостиня но не и власт в управлението на холдинга , спекулант с насоченост да бъде финансова къща но не и новатор във фармацията.....
    4. Та да не стане Шиши образец за БТХ и Софарма ...
    5. П.П. Може и да си го харесвате ,но не ни го натрапвайте....едно време акциите да са били на 2 лв е имало причина.....сега още вярвате в мажо , щото ви сваряват като жабите....ако имаше резки спадове и резки качвания щеше да е по добре но чичо нема кеш да купува още.....
    6. П.П. Защо се пускат акции за персонала ,щото немат кеш за премии....така казват някой ...
    1. За Софикс съм леко притеснен наистина и то заради Хим-групата. Алигатора изчезна, а и нямам яснота дали тази година ще дадат дивидент и дали той ще бъде над 6 ст.
    2. За Варшава и дивидента бе нагледно обяснено защо се случи така. Който иска го приема, който не иска - не. Това е доверие, което не може да се втълпи на никой.
    3. Не мисля, че е прекарал нито Л.П., нито фондовете. Това да продаде човек даден актив на дадена цена е персонално решение по ред причини. Ако не управляваше добре от тогава и акцията днес струваше 1 лев, пак ли щеше да ги е прекарал? Сега пък го обвинявате, че давал много пари на Ромите, абе угодия няма.
    4. За себе си нямам никакви притеснения в тази насока!
    5. Никой не го натрапва, Монти! Моля те, изброй негативните и позитивните постове в тази тема и ще разбереш, че това е факт! Личното ми мнение е, че толкова е оплют, че хора като мен спират да пишат защото няма смисъл.
    6. Монти, тези пари са бонуси, а не заплати, тоест можеше да не се дадат. Признак на добра воля е даването им. Освен това, както всички разбрахме, за 0 време може да се осигурят 70 млн. лева /което и аз не разбирам и не одобрявам на този етап между другото, но не съм запознат с плановете/. Това мисля, че е редно да разсея опасенята ти, че са давани акции, а не кеш като бонуси. Плюс това тези акции ако не се реализират в срок от 10 години, те просто горят.

    Поздрави
    Last edited by 15%; 04.05.2019, 21:15.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Тук сме Полки и мислим да останм за дълго . Не го хвалим, за да не ви разваляме рахатлъка по това да се плюе и да се обрисуват черни сценарии. Иначе с паричките си гласуваме ежеседмично .
      Ти поне си от мислещите...
      Как виждаш нещата , софикс да скочи ...защото
      Софикс да продължи да е в реанимация с цел кома -
      ​​​​​​Софикс даа тръгне рязко към някакво дъно в зависимост от бъдещите спадове на ДАУ през 2019/20 г.
      Относно мажо....
      Чичо ти е само Ваш чичо ....не мой аз го отписах още след Варшава и дивидента....
      После се кефих на Любо Пъката , фонда на Амро , и куп други акционери в Севтополис и т.н..сега се питам кога ще е негов ред да го хързулнат по надолнището....
      Човек ,който прекарва и по едрите и по дребните съакционерите си без да му мигне окото във всичките си акции по всяко време..
      Който ви пуска милостиня но не и власт в управлението на холдинга , спекулант с насоченост да бъде финансова къща но не и новатор във фармацията.....
      Дрогерия и направи си сам , вино и ракия и бързи кредити по всяко време...
      При една финансова криза в Молдова която е в руската свера , как ли ще бъде насочеността на перачниците....
      Та да не стане Шиши образец за БТХ и Софарма ...
      Едното БТХ стана БИХ , а тук Лекарства ,санитарни материали,козметика ,ремонтни дейности ,фаянс и бързи кредити...от Молдова...
      Поздрави!
      П.П. Може и да си го харесвате ,но не ни го натрапвайте....едно време акциите да са били на 2 лв е имало причина.....сега още вярвате в мажо , щото ви сваряват като жабите....ако имаше резки спадове и резки качвания щеше да е по добре но чичо нема кеш да купува още.....
      П.П. Защо се пускат акции за персонала ,щото немат кеш за премии....така казват някой ...

      Коментар


      • Новини от Омаха за растящи резултати и печалба...
        Общата печалба на Berkshire Hathaway възлиза на 21,66 млрд. долара през първото тримесечие
        Last edited by James Brown is dead; 04.05.2019, 18:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          Всъщност коя беше “Годината на Софарма”?
          Не знаем коя е годината..., но градът бил София!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            ...сектата що не хвали чичо?
            Тук сме Полки и мислим да останм за дълго . Не го хвалим, за да не ви разваляме рахатлъка по това да се плюе и да се обрисуват черни сценарии. Иначе с паричките си гласуваме ежеседмично .
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              изобщо не го чакам този боклук

              не един път съм писал, че да имам акции тук е равносилно на това да седна да играя комар с човек който е банка, раздава картите и отгоре на всичко ги е белязъл



              изпускаш си нервите ....... нямам никаква вина, че цените на картоните падат от година и половина, а мажоритарите явно ви бъзикат отзад вече без да се крият дори
              Що бре, под 3 е ОК според мен, ако падне на 2.5 ще усредня с още, имам си достатъчно $

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Чакаме я под 3 нали
                изобщо не го чакам този боклук

                не един път съм писал, че да имам акции тук е равносилно на това да седна да играя комар с човек който е банка, раздава картите и отгоре на всичко ги е белязъл

                Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                полки-молки?
                изпускаш си нервите ....... нямам никаква вина, че цените на картоните падат от година и половина, а мажоритарите явно ви бъзикат отзад вече без да се крият дори
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Всъщност коя беше “Годината на Софарма”?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      тука отчет няма ли? сектата що не хвали чичо? чичо беше ли обещавал софарма да става финансова компания?

                      Ако нетните ефекти от финансови операции не се отчетат, печалбата на фармацевтичната компания щеше да се свие с около 10%, вместо да се увеличи с 4%. Приходите от продажби на продукция намаляват с 2% на годишна база до 51,8 млн. лв. за първото тримесечие на 2019 г.

                      миналата година понижението беше с 30%, а тази година имаме още 10% понижение на печалбата ........... за сметка на това цената на акцията се крепи на системи ......... докога така, бе, другари? докога така, бе, другарю донев? за какво бе всичко това със строежа на нови фабрики щом дори и старите не можете да натоварите?
                      Чакаме я под 3 нали полки-молки?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        тука отчет няма ли? сектата що не хвали чичо? чичо беше ли обещавал софарма да става финансова компания?

                        Ако нетните ефекти от финансови операции не се отчетат, печалбата на фармацевтичната компания щеше да се свие с около 10%, вместо да се увеличи с 4%. Приходите от продажби на продукция намаляват с 2% на годишна база до 51,8 млн. лв. за първото тримесечие на 2019 г.

                        миналата година понижението беше с 30%, а тази година имаме още 10% понижение на печалбата ........... за сметка на това цената на акцията се крепи на системи ......... докога така, бе, другари? докога така, бе, другарю донев? за какво бе всичко това със строежа на нови фабрики щом дори и старите не можете да натоварите?

                        Коментар


                        • тука отчет няма ли? сектата що не хвали чичо? чичо беше ли обещавал софарма да става финансова компания?

                          Ако нетните ефекти от финансови операции не се отчетат, печалбата на фармацевтичната компания щеше да се свие с около 10%, вместо да се увеличи с 4%. Приходите от продажби на продукция намаляват с 2% на годишна база до 51,8 млн. лв. за първото тримесечие на 2019 г.

                          миналата година понижението беше с 30%, а тази година имаме още 10% понижение на печалбата ........... за сметка на това цената на акцията се крепи на системи ......... докога така, бе, другари? докога така, бе, другарю донев? за какво бе всичко това със строежа на нови фабрики щом дори и старите не можете да натоварите?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Банката е направила към 50 милиона печалба за миналата година а цялата група Софарма към 35 милиона.
                            Банковите печалби са относително нещо, кой ги знае как провизират.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • https://tdameritradenetwork.com/vide...GhyBam9XN_oDnQ

                                Коментар

                                Working...
                                X