IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На 07.06.2019г след общото събрание на Софарма АД и преди общото събрание на Софарма трейдинг АД ще се проведе традиционната вече среща „На кафе при г-н Донев“ !!! Срещата се провежда за осма поредна година в кабинета на г-н Донев.

    Поканени са всички желаещи - акционери, симпатизанти, анализатори от тази тема във форума, колеги с желание да зададат неудобните си въпроси или такива, които искат само да чуят отговорите на тези въпроси.

    Заповядайте !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Не знам, по-скоро трябва да се запитат инвеститорите кой вариант е полезен за Софарма. Може би единствено 8, но при положение че Софарма вади парите ме съмнява причаната да е бъдеща експанзия на Софарма. Така че и този вариант не е от полза на Софарма. При нито един не виждам полза за Софарма, ползите са ограничени до нула бест кейс сценарио. Ясно е, че ползите ще са за някой друг и съм сигурен че тези хора няма да бъдат и инвеститорите в Доверие (да ме извиняват оптимистите в тази ракета на БФБ
      За кого друг ще са ползите и по какъв начин според теб?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Супер са 10. Кои от тях според теб са вредни за Софарма, за да ги разгледаме само тях?
        Не знам, по-скоро трябва да се запитат инвеститорите кой вариант е полезен за Софарма. Може би единствено 8, но при положение че Софарма вади парите ме съмнява причаната да е бъдеща експанзия на Софарма. Така че и този вариант не е от полза на Софарма. При нито един не виждам полза за Софарма, ползите са ограничени до нула бест кейс сценарио. Ясно е, че ползите ще са за някой друг и съм сигурен че тези хора няма да бъдат и инвеститорите в Доверие (да ме извиняват оптимистите в тази ракета на БФБ

        Коментар


        • скромно

          https://www.youtube.com/watch?v=A1QKoRnRv1Q

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Според мен защото е изгодно и е видял възможност. Мнението ми контрастира на всеобщото тук и аз, за разлика от останалите си казвам, че мога и да бъркам Времето ще покаже ...
            И аз мисля така и не виждам лошо за Софарма при положение, че го прави този ход чрез компания, в която има много по-малък интерес - Доверие. Сега, ако по някакъв начин извади тези 62 млн. от Софарма, прехвърли ги на Донев инвестмънтс примерно /както Монбат/, тогава нещата щяха да са ужасни, наистина!
            Last edited by 15%; 09.05.2019, 20:07.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Гледам доста сте ни хранили "сектантите" докато имах работа - то глупаци, то мазохисти, то зомбита... Както и да е, искам съвсем сериозно да ви попитам без ирония и заяждане - защо според вас Донев прави този ход с банката? Аз изказах моето мнение, ще се радвам да прочета и друга гледна точка.
              Според мен защото е изгодно и е видял възможност. Мнението ми контрастира на всеобщото тук и аз, за разлика от останалите си казвам, че мога и да бъркам Времето ще покаже ...
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                Причини много:

                1. Детска мечта
                2. Иска да стане велик банкер
                3. Заблуден от “почтен” партньор
                4. Изкарва пари от страната, защото го е шубе
                5. Вярва в светлото бъдеще на банката
                6. Дължи пари и просто ги връща под такава форма (слуховете, че е финансиран от червени, руски пари навремето не изключват тази версия)
                7. Тегли си от общата каца само за него
                8. Иска да си осигури бъдещо безплатно финансиране на империята с чужди пари, демек от вложителите на банката
                9. Желание за ново начинание, че основното му замира (справка, отчетите на мама)
                10. Банката много печели и ще си върне инвестицията с един дивидент ( Молдова е толкова корумпирана страна, че не изключвам този вариант. Много БГ компании бяха придобити от велики инвеститори с парите на самите компании Това е най добрият вариант за вас партньорите, при който от това фиаско ще излезете сухи, демек печалбата ви ще е 0, а не отрицателна.

                10 стигат ли? Аконискаш мога още 10 да драсна, тези ги написах за 2 минути Нищо не констатирам, просто си чеша езика.
                Супер са 10. Кои от тях според теб са вредни за Софарма, за да ги разгледаме само тях?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Гледам доста сте ни хранили "сектантите" докато имах работа - то глупаци, то мазохисти, то зомбита... Както и да е, искам съвсем сериозно да ви попитам без ирония и заяждане - защо според вас Донев прави този ход с банката? Аз изказах моето мнение, ще се радвам да прочета и друга гледна точка.
                  Причини много:

                  1. Детска мечта
                  2. Иска да стане велик банкер
                  3. Заблуден от “почтен” партньор
                  4. Изкарва пари от страната, защото го е шубе
                  5. Вярва в светлото бъдеще на банката
                  6. Дължи пари и просто ги връща под такава форма (слуховете, че е финансиран от червени, руски пари навремето не изключват тази версия)
                  7. Тегли си от общата каца само за него
                  8. Иска да си осигури бъдещо безплатно финансиране на империята с чужди пари, демек от вложителите на банката
                  9. Желание за ново начинание, че основното му замира (справка, отчетите на мама)
                  10. Банката много печели и ще си върне инвестицията с един дивидент ( Молдова е толкова корумпирана страна, че не изключвам този вариант. Много БГ компании бяха придобити от велики инвеститори с парите на самите компании Това е най добрият вариант за вас партньорите, при който от това фиаско ще излезете сухи, демек печалбата ви ще е 0, а не отрицателна.

                  10 стигат ли? Аконискаш мога още 10 да драсна, тези ги написах за 2 минути Нищо не констатирам, просто си чеша езика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Можеш да си зададеш и друг въпрос защо Донев си купи 24 часа.....? Или прави прахове ИЗИ или лепи фаянс....
                    По добре си задай въпроса кое по лошо от държавния монопол и някой отговарят частния ...
                    Същото и във управлението...
                    Повечето западни копмании са със минимално акционерно участие на мажо и като сбърка може да го сменят за часове или с падналите акции да дойде нов а тук като сбърка ,той повлича всички със себе си....
                    А може и да бъркам...?
                    Монти, благодаря ти за реакцията, но не намирам отговор на конкретния въпрос, който зададох. Не ми се ще да се връщаме назад в годините, че ще стане голяма боза, а и ще размием темата за банката, която мисля е най-актуална днес.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Гледам доста сте ни хранили "сектантите" докато имах работа - то глупаци, то мазохисти, то зомбита... Както и да е, искам съвсем сериозно да ви попитам без ирония и заяждане - защо според вас Донев прави този ход с банката? Аз изказах моето мнение, ще се радвам да прочета и друга гледна точка.
                      Можеш да си зададеш и друг въпрос защо Донев си купи 24 часа.....? Или прави прахове ИЗИ или лепи фаянс....
                      По добре си задай въпроса кое по лошо от държавния монопол и някой отговарят частния ...
                      Същото и във управлението...
                      Повечето западни копмании са със минимално акционерно участие на мажо и като сбърка може да го сменят за часове или с падналите акции да дойде нов а тук като сбърка ,той повлича всички със себе си....
                      А може и да бъркам...?

                      Коментар


                      • Гледам доста сте ни хранили "сектантите" докато имах работа - то глупаци, то мазохисти, то зомбита... Както и да е, искам съвсем сериозно да ви попитам без ирония и заяждане - защо според вас Донев прави този ход с банката? Аз изказах моето мнение, ще се радвам да прочета и друга гледна точка.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Верно, Ромфарм още ли продават на 4,27
                          след последните изпълнения може да са свалили мизата с левче

                          09.05.2019 15:56
                          234 688 бр.
                          3.280 лв./акция

                          не е препоръка - нямам и не искам да имам!!!
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Молдовските им аптеки са си внесли дневния оборот в сейфа на банката за покупка на акциите й - тва е. Дундев е на терена и отиграва топките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Tук станало тема на зомбирани мазохисти....
                              +

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Може каски , аю може и дрога за да успокои и замае акционерите..
                                farmaciq, osa-kafe, ne se znae shega

                                Коментар

                                Working...
                                X