IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Чудесно, явно си подготвен юридически и тласкаш натам разговора. Аз не съм и ти печелиш, но ще попитам този член какво точно гласи, за какви суми става въпрос и към кои фирми?
    Ще ти платя, само да зададеш този въпрос към Донев, но не на кафето след ОСА-то, а на самото ОСА.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      1.Кой го допуска, защото аз не го допускам. Та нали точно в това е играта?!?!

      2.Не ми отговори на въпроса са СФТРД - на томбола ли са ги давали тези акции от по 1,50 и защо ние с теб не сме се включили?
      Правиш поредица от грешни изводи, не виждам какво тр да се обясни
      1.Ако си на бфб като донор и се чувстваш такъв - недей очаквай цената да расте, не ти е нужно
      2. В сфтрд имам включване отдавна, чрез калиман, Не само свключване, но и изключване с голям % от наличните. А за теб не мога да знам, - това си е твой личен въпрос, на който се надявам че сам можеш да отговориш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

        Именно, няма как и затова е предвидено, че при сделки по чл. 114 (1), се представя на акционерите цялат налична информация под формата на мотивиран доклад, за да вземат решение. А те решават да си реализират по-безумен начин придобиването и да крият докато е възможно, те и все още не са заявили публично как са финансирали придобиването, двете публични компании. И другия партньор, който стягаше гумите за ОСА, покани всички акционери на срещата, където да зададат неудобните въпроси, колкото и глупаво да звучи това.
        Чудесно, явно си подготвен юридически и тласкаш натам разговора. Аз не съм и ти печелиш, но ще попитам този член какво точно гласи, за какви суми става въпрос и към кои фирми?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Кога тази банка е фалирала? Може ли да дадеш някакво официално инфо?
          Ами две години преди да я пробутат на Доверие.
          За повече информация под формата на неудобен въпрос на ОСА-то към Донев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            То хубаво че е голям заема ама не знам дали ще стигне,сега нали търгово за останалите акции на банката тече............
            За търговото, мисля че Донев ще увеличава капитала на Софарма, защото кредитните линии и овърдрафтите са изпомпени на макс, а падежират в средата на тази година и май на банките няма да им хареса че Софарма не ги е ползвала по предназначение. Обратно изкупените акции няма как да се реализират, така че май ще е увеличение на капитала.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

              Да да, партньори, трябва да смените опорните точки. Не стават вече, вижте цената.
              купувача е фалиралата банка е Доверие, сметката я плаща Софарма.
              Ама тази опорка: “Доверие е един от най-големите холдинги в България, под контрола на Софарма” е много добра.

              Всеки да вярва в каквото прецени а времето ще покаже кой прав кой крив

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                Да да, партньори, трябва да смените опорните точки. Не стават вече, вижте цената.
                купувача е фалиралата банка е Доверие, сметката я плаща Софарма.
                Ама тази опорка: “Доверие е един от най-големите холдинги в България, под контрола на Софарма” е много добра.
                Кога тази банка е фалирала? Може ли да дадеш някакво официално инфо?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15%

                  Какво толкова те дразни това, че някой си има доверие на друг? Ти какво губиш от тази работа? И тогава изказах мнението си, и сега ще го направя - няма как който и да човек да взима решения без да знае подробности около някоя сделка. ОК, ти си най-компетентния, кажи сега какво каза премиерът на Молдова, какви бяха неговите условия
                  Именно, няма как и затова е предвидено, че при сделки по чл. 114 (1), се представя на акционерите цялат налична информация под формата на мотивиран доклад, за да вземат решение. А те решават да си реализират по-безумен начин придобиването и да крият докато е възможно, те и все още не са заявили публично как са финансирали придобиването, двете публични компании. И другия партньор, който стягаше гумите за ОСА, покани всички акционери на срещата, където да зададат неудобните въпроси, колкото и глупаво да звучи това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Купиха много евтино бизнес който прави по 50 милиона лева печалба на година и то като държавна банка. А Доверие става един от най големите холдинги в България под контрола на Софарма. Заемът е голям но подобни възможности рядко се появяват.
                    То хубаво че е голям заема ама не знам дали ще стигне,сега нали търгово за останалите акции на банката тече............

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Купиха много евтино бизнес който прави по 50 милиона лева печалба на година и то като държавна банка. А Доверие става един от най големите холдинги в България под контрола на Софарма. Заемът е голям но подобни възможности рядко се появяват.
                      Да да, партньори, трябва да смените опорните точки. Не стават вече, вижте цената.
                      купувача е фалиралата банка е Доверие, сметката я плаща Софарма.
                      Ама тази опорка: “Доверие е един от най-големите холдинги в България, под контрола на Софарма” е много добра.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Имах предвид същото - резултатите. Допускаме, че цената ги отразява.
                        Кой го допуска, защото аз не го допускам. Та нали точно в това е играта?!?!

                        Не ми отговори на въпроса са СФТРД - на томбола ли са ги давали тези акции от по 1,50 и защо ние с теб не сме се включили?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          А това е ново, Не знаех че и ти си сред партньорите.
                          Ами поздравления
                          Вижда се вече, как въодушевленето напира отвътре. Обратното броене до оса,,,,
                          Всяка година е така, дано успеете чрез самовнушение, дружески закачки и пожелателно мислене, да обърнете посоката нагоре
                          Хаха, този е най-закачен, върни няколко страници назад от момента, в който Софарма публикува тримесечния на индивидуална, и ще се схванеш. Тоя обясняваше как сляпо трябва да се вярва в Донев, мисля че беше останал единствен да брани честта на партньорите, грубо поругани от Донев. Обясняваше че нямало нужда да се взимат решения от акционерите, тъй като нямали експертиза за тази сделка. Хахаха. Трябвало да се мисли позитивно и с усмивка. Хардлайнер.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            нямаме такива намерения да вдигаме цената на акцията! Да не говоря от името на други хора, но аз лично искам само и единствено подобряващи се резултати. Цената ще ме интересува в момента на продажба
                            Имах предвид същото - резултатите. Допускаме, че цената ги отразява.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              още по-случайно и земя си купих за по 180лв/декар
                              знам, че е късмет, не нещо друго
                              обаче ти сега с многото акъл няма как да ме стигнеш и на 20%
                              за земята - няма лошо
                              поздравления
                              ps. забравих да включа земята в портфейла, никога не я включвам, може би, защото нямам намерение да търгувам с нея, т.е.не я мисля изобщо за ликвидна %-тите долу се променят, ако се влючи, но това за мен няма значение
                              Last edited by precakanoto; 29.05.2019, 22:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                А това е ново, Не знаех че и ти си сред партньорите.
                                Ами поздравления Вижда се вече, как въодушевленето напира отвътре. Обратното броене до оса,,,,
                                Всяка година е така, дано успеете чрез самовнушение, дружески закачки и пожелателно мислене, да обърнете посоката нагоре
                                нямаме такива намерения да вдигаме цената на акцията! Да не говоря от името на други хора, но аз лично искам само и единствено подобряващи се резултати. Цената ще ме интересува в момента на продажба
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X