IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Изненадан съм, че след Грую и Костолани не си намесила и Батя по някакъв начин.
    Относно Софарма - имам си мнение към днешна дата и го изразявам чат-пат. Не знам какво толкова ви дразни това, че ни наричате "сектанти, глупаци, неосъзнаващи и т.н.". Не искам да ви продавам акции и няма да го правя, спокойно . И да, за мен Форти е отличник! Държа да знаете - и него на познавам, и него не съм го виждал. ПРосто факти, нищо лично .
    Въобще не се сърдя, просто искам да приемате и различно мнение без да се нахвърляте към персоната. Смятам, че не го умеете това и като довод ще кажа, че не съм си позволявал да ви наричам с епитети, за разлика от вас. За това да изказва становища кой откъде тръгва и кой откъде се връща не знам да има упълномощен човек, но ако ти се припознаваш, ще трябва да се съобразя с теб.
    Нямам претенции да следя всички мнения, за Батя не знам, дали е бил разочарован по споменатия от лично за мен начин. Мога само да добавя, че не сме единствените...
    Надявах се да проявим разум и да спрем с лириката. Написах нещата добронамерено. Сори ако ти изглежда авангардно, Различни хора сме и с различен опит. Все пак си мисля, че донякъде разбираш нещата които сме написали, но просто държиш линията на инат А такава дискусия е бесмислена (според мен)
    Ще замоля да не ми прибавяш и неказани неща - това "сектанти, глупаци, неосъзнаващи и т.н." - не е от моя репертоар
    Пак си мисля, че сам се бориш с тези определения. Допускам, че има някаква малка вероятност да се окажат и основателни, доколкото са базирани на култ и пълната безкритичност към някоя личност. По-добре го обявете за светец.
    Пак казвам, че ви пожелавам успех (на партньорите) и да си изкарате добре от сладката раздумка на събранието
    Може би, ще бъдете още по-ухажвани, с оглед на предстоящето С нетърпение и ние по-недоверчивите, очакваме новините и перспективите споделени на събранието. Все пак имам артии в "дъщерята" (макар, че започва да ми минава мисълта, да поизчистя нещо преди дивидента )
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

      Не, пак си в грешка!
      Нъркаше с твоите пари до един момент, след който Донев вече бърка с твоите пари!
      Към днешна дата няма как да ме убедиш в това, но дори и така да е - имам ли право на това?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Ами не се сърди, но да купуваш някаква акция без да очакваш цената й да расте при показатели които не се развиват съществено последно време, а конкуренцията отвън напредва - на мен не ми изглежда добре форумилирана цел на "играта", както я нарече.
        Но сме различни хора и виждаме или чувстваме по различен начин. Ако твоят начин ти е комфортен и няма какво да кригираш - значи си шест отвсякъде. А дали при мен отиграването е най-доброто възможно - не го виждам точно така, мисля, че може да е още по-добро.
        Това което си мисля, е че много хора минаха вече по твоя път тук. Така беше в началото и с Импето, - попитай го сега. Виждаш, че и доверието при Тони е разместено, надявам се, си прочел и лично написаното от Джеймс Браун ис Дед.
        Стига да си го прочел с разбиране, ще разбереш, че това което се наблюдава през годините сред феновете е как да го кажа, - като в оня лаф "накъдето отиваш, оттам се връщаме." - Грую може да добави случаят с щангистите, моя милост може да добави случаят севтополис, друг ще добави нещо друго ...Казвам го с добри намерения, които няма как да бъдат разбрани на сегашната точка в която се намираш в момента. Но мисля, също, че всеки тр да натрупа опит по своя път, така, че ни най-малко не те разубеждавам.
        Както казал Костолани - "може и да спечелиш, но тр, да загубиш" С което слагам край на лириката и да дадем акцент на цифрите и резулататите (не върху цената)
        А резултатите, отличникът Форти е обобщил с най-краткия израз - "Най сме"
        не е препоръка
        Изненадан съм, че след Грую и Костолани не си намесила и Батя по някакъв начин.
        Относно Софарма - имам си мнение към днешна дата и го изразявам чат-пат. Не знам какво толкова ви дразни това, че ни наричате "сектанти, глупаци, неосъзнаващи и т.н.". Не искам да ви продавам акции и няма да го правя, спокойно . И да, за мен Форти е отличник! Държа да знаете - и него на познавам, и него не съм го виждал. ПРосто факти, нищо лично .
        Въобще не се сърдя, просто искам да приемате и различно мнение без да се нахвърляте към персоната. Смятам, че не го умеете това и като довод ще кажа, че не съм си позволявал да ви наричам с епитети, за разлика от вас. За това да изказва становища кой откъде тръгва и кой откъде се връща не знам да има упълномощен човек, но ако ти се припознаваш, ще трябва да се съобразя с теб.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Оставете ПАРТНЬОРИТЕ на мира. Те сега ще правят търгово. Ще вадят още има няма 30 милки, за банката, която “изкарва” 50 мил на година (банкова печалба е като петилетката при соца: може да я “направим” за 2, може и за 10 години, каквото цифри са ни нужни да покажем). И печалбата на банката, ако я има изобщо, в мафиотската измислена държава Молдова, ще влиза в чужд джоб. А парньорите ще се надяват да си върнат парите. Малко по-долу някой го написа: Ако бях на мястото на банките, щях да кажа “Give me back my money”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Най-вероятно бъркам аз. Както и да е, бъркам с моите пари .
            Не, пак си в грешка!
            Нъркаше с твоите пари до един момент, след който Донев вече бърка с твоите пари!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

              Сигурно ме бъркаш с някой, който ти е казал че няма интерес тук.
              не разбрах какво да се унищожава?
              последното изречение е изпълнено с патос, но е би въздействало основно на партньорите, а подозирам че не си го насочил към тях.
              Най-вероятно бъркам аз. Както и да е, бъркам с моите пари .
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Добре, донор съм и се чувствам добре така.
                Супер, както обикновено си отиграл/а нещата по възможно най-добрия начин
                Ами не се сърди, но да купуваш някаква акция без да очакваш цената й да расте при показатели които не се развиват съществено последно време, а конкуренцията отвън напредва - на мен не ми изглежда добре форумилирана цел на "играта", както я нарече.
                Но сме различни хора и виждаме или чувстваме по различен начин. Ако твоят начин ти е комфортен и няма какво да кригираш - значи си шест отвсякъде.
                А дали при мен отиграването е най-доброто възможно - не го виждам точно така, мисля, че може да е още по-добро.
                Това което си мисля, - много хора минаха вече по твоя път тук. Така беше в началото и с Импето, - попитай го сега. Виждаш, че и доверието при Тони е разместено, надявам се, си прочел и лично написаното от Джеймс Браун ис Дед.
                Стига да си го прочел с разбиране, ще разбереш, че това което се наблюдава през годините сред феновете е, как да го кажа, - като в оня лаф "накъдето отиваш, оттам се връщаме." - Грую може да добави случаят с щангистите, моя милост може да добави случаят севтополис, друг ще добави нещо друго ...Казвам го с добри намерения, които няма как да бъдат разбрани на сегашната точка в която се намираш в момента. Но мисля, също, че всеки тр да натрупа опит по своя път, така, че ни най-малко не те разубеждавам.
                Както казал Костолани - "може и да спечелиш, но тр, да загубиш" С което слагам край на лириката и да дадем акцент на цифрите и резулататите (не върху цената)
                А резултатите, отличникът Форти е обобщил с най-краткия израз - "Най сме"
                не е препоръка
                Last edited by precakanoto; 29.05.2019, 23:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Ние, или поне някои от нас, не можем да осмислим и теорията на относителноста, но това не значи, че не я приемаме. Просто трябва по-голям капацитет, с който ние /не вие/ не разполагаме.
                  Относно въпроса, който трябва да задам - никога не съм ходил на ОСА, не съм виждал Донев, нито който и да било негов приближен. Казваш, че нямаш интереси тук, а все дълбаеш юридически и по този повед държа да ти кажа една мисъл на Рузвелт, която намирам за доста полезна "Съдете по мен по враговете, които съм си създал". С твоите компетенции би бил доста полезен при казусите на БТН, КОРП, Гагарин и т.н. Активен ли си там толкова? Ако идеята е да се ликвидира и този бизнес, да се унищожи всичко, просто кажи. Защото аз виждам как тази компания инвестира в нови заводи, как плаща данъци и дивиденти, как растат заплатите и не се уволняват хората и т.н. и т.н.
                  Сигурно ме бъркаш с някой, който ти е казал че няма интерес тук.
                  не разбрах какво да се унищожава?
                  последното изречение е изпълнено с патос, но е би въздействало основно на партньорите, а подозирам че не си го насочил към тях.

                  Коментар


                  • Няма проблеми да ми платиш, за да задам всички въпроси, които те вълнуват. Условието е ти да зададеш подобни въпроси за същата сума на други ОСА-та. Става ли? Не за друго, а за да не остане някой с впечатлението, че най-големия стожер на правдата има двоен аршин или интерес от това

                    П.П. разбира се, твоите въпроси трябва да се зададат не към пълномощник, а към собственик на мажоритарен дял . Защото доколкото знам, на ОСА на Софарма груп се явява такъв човек с името си, а не праща някакви.... айде да не казвам какви
                    Last edited by 15%; 29.05.2019, 23:34.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      Е откъде, все още не може да осмислите как се случи тази сделка, при положение че никой не Ви казва.
                      Но пък от друга страна гледаме позитивно, нали. Вярваме!
                      Ние, или поне някои от нас, не можем да осмислим и теорията на относителноста, но това не значи, че не я приемаме. Просто трябва по-голям капацитет, с който ние /не вие/ не разполагаме.
                      Относно въпроса, който трябва да задам - никога не съм ходил на ОСА, не съм виждал Донев, нито който и да било негов приближен. Казваш, че нямаш интереси тук, а все дълбаеш юридически и по този повед държа да ти кажа една мисъл на Рузвелт, която намирам за доста полезна "Съдете по мен по враговете, които съм си създал". С твоите компетенции би бил доста полезен при казусите на БТН, КОРП, Гагарин и т.н. Активен ли си там толкова? Ако идеята е да се ликвидира и този бизнес, да се унищожи всичко, просто кажи. Защото аз виждам как тази компания инвестира в нови заводи, как плаща данъци и дивиденти, как растат заплатите и не се уволняват хората и т.н. и т.н.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Имаме, имаме
                        Е откъде, все още не може да осмислите как се случи тази сделка, при положение че никой не Ви казва.
                        Но пък от друга страна гледаме позитивно, нали. Вярваме!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          Дребните в Софарма, нямат никакви очаквания вече....
                          Имаме, имаме
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            тука дребните очакват да започнат да източват банката в молдова ми се струва в посока софарма

                            нещо като "перпетум мобиле ала донев"
                            Дребните в Софарма, нямат никакви очаквания вече, тези в Доверие се надяват на това, да!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                              За търговото, мисля че Донев ще увеличава капитала на Софарма, защото кредитните линии и овърдрафтите са изпомпени на макс, а падежират в средата на тази година и май на банките няма да им хареса че Софарма не ги е ползвала по предназначение. Обратно изкупените акции няма как да се реализират, така че май ще е увеличение на капитала.
                              тука дребните очакват да започнат да източват банката в молдова ми се струва в посока софарма

                              нещо като "перпетум мобиле ала донев"
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Правиш поредица от грешни изводи, не виждам какво тр да се обясни
                                1.Ако си на бфб като донор и се чувстваш такъв - недей очаквай цената да расте, не ти е нужно
                                2. В сфтрд съм имал акции и преди форти вероятно, чрез калиман, Не само съм се включвал, но и съм се изключвал с голям % от наличните. А за теб не мога да знам, - това си е твой личен въпрос, на който се надявам че сам можеш да отговориш
                                Добре, донор съм и се чувствам добре така.
                                Супер, както обикновено си отиграл/а нещата по възможно най-добрия начин
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X